Trumpas įrašas: padėti nukentėjusiems nuo gaisro

Mane pakvietė paskelbti ir paviešinti, matyt todėl, kad Užkalniui neišeina neprisidėti prie pagalbos tiems, kas nukentėjo Užkalnių kaime.

Tame kaime nesu buvęs ir iš ten kilęs nesu, bet prisidėti kviečiu. Pervedžiau 30 Lt ir pats.

http://parama.2c.lt/

Advertisements

4 comments

  1. Ačiū labai, Andriau už pagalbą. Pinigai tikrai bus panaudoti pagal tikslą.

  2. Leonarda

    Is principo matyt teisingas poelgis- kazkam padeti.Kam tragedija, o kam jumoras.Siaip, is visu autoriaus rasliavu, sita prajuokino…Manau, kad beklaidziojant tarp Raseiniu ir Taurages, autoriu ir uzspaude tautieciai…O siaip tai i ta kaima vertetu nuvaziuoti, tiesiog tai ypatingas kaimas savo kulturiniu gyvenimu, tikrai kaip Lietuvoje Skuodas nutoles nuo viso pasaulio, na ir gal kaip Kamciatka sovietmetmeciu…Siaip jau perskaiciau antra autoriaus knyga, si kart su autografu, bet ne man…Zodziu Uzkalniui, tikrai vertetu, nuvykti i Uzkalniu kaima…As kazkada budama policijos tardytoja negalejau patiketi, kad tokiu vietu yra, pasirodo yra…Tai ir Gana, ir Nigerija, ir Indija, net ir Sicilijos nemazai, tik va Japonijos ten mazoka… Sekmes Uzkalniui, nors ir ne is Uzkalniu kaimo.

    • Kamčiatkiečių ir ganiečių Užkalniuose vis mažiau ir mažiau, naikinasi jie ir nyksta, žudosi, žudo. Dar sovietmečiu užsėta sėkla taip suvešėjo, kad sunku su kuo ir palygint… Jaunimas visas į miestus išsilakstė arba į užsienį, o kas nesugebėjo, sėdi kalėjimuose už įvairius darbelius. Jokių prošvaiščių, ir jokios vyriausybinės kaimo skatinimo programos ten neveikia. Tai juoda – balta dėmė Lietuvos žemėlapyje. Tai čia motinos, apimtos delyro, peiliu papjauna savo vaikus. Tai čia dėl keletos pensijos litų užmušami senukai. Tai čia kas antroje troboje samagono taškai, į kuriuos kas mėnesį sėkmingai subėga apie devyniasdešimt procentų pensijų ir kitų pašalpų. Tai čia teko gimti man, ir iš čia pavyko ištrūkti. Gaila, kad neišgalėjau iki to prakeikto šeštadienio, kai sudegė namas, ištraukti iš ten ir mamos…

  3. O Andrių, jei jis nepasididžiuotų, tikrai pakviesime, kai (jei) pavyks atstatyti trobą. Pamatys, ko gyvenime nematęs ir net nesapnavęs. Tikroji egzotika ne užsieniuose, o Lietuvos kaime, lemtingu pavadinimu Užkalniai.

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: