Naujo gyvenimo lediniai vėjai: Užkalnio laida telike

Užkalnis bando pamatyti iš kitos ekrano pusės, ar žiūri laidą A.Račas ir kiti jo talento gerbėjai. (Nuotrauka: BTV)

Tai, ko bijojo žmonės (kaip sakė “Lietuvos ryto” skaitytojas – “aš maniau, kad košmarai nesipildo“), panašu, visgi įvyks.

Į atsinaujinančią, tikrai įspūdingą tiklelį žadančią BTV (dar kitaip žinomą kaip Baltijos TV) ateina Užkalnis, ir žiūrėsim, kas čia jau iš to išeis. Naujame sezone (prasideda pačioje rugsėjo pabaigoje) bus savaitinė vakarinė pokalbių laida, vadinsis Užkalnio 5, kur pokalbiai ne vien apie aktualijas ir kur svečiai ne vien blizgantys – tačiau, kadangi esu iš Lietuvos ir dirbu Lietuvai ir stengiuosi dėl Lietuvos auditorijos, tai ir žmonės bus mano laidose tie, kurių daugelį jau pažįstate. Iš Lietuvos. Tik gal kalbėsiuos su jais kitaip, nei dažnai yra įprasta – nors velnias žino, kaip yra įprasta, laidų irgi yra visokių.

Niekam ne paslaptis, kad aš televizijoje naujas žmogus – savo laidų anksčiau neturėjau, nors teliką šiek tiek pažįstu, manau, pakankamai, kad galėčiau žinoti, ko (man regis) trūksta, ir kuo pats galiu papildyti (jei ne papuošti) eterį.

Žinau, vis dar kai kam šviečiasi, kad aš einu į politiką. Jūs patys pažiūrėkit į tą nuotrauką viršuje, ir sakykit – na, koks iš manęs politikas? (Žinoma, kiti pasakys – toks pat, kaip ir žurnalistas arba rašytojas, ir ne gerąja prasme). Neinu aš į politiką, man nelabai įdomu tai, ir Seimas man yra viena nuobodžiausių vietų mano mieste Vilniuje.

Daugiau papasakoti nelabai yra ką, sekite reklamą ir iki susitikimo žydruosiuose ekranuose. Kas nori siūlyti temas arba pašnekovus, visad prašom, čia kaip su straipsniais ir su knygom, visada dėkingai priimsiu domėn, nors ne visada įvykdysiu pageidavimus.

Tai kaip ir viskas. Jau greitai per BTV.

10 comments

 1. Pingback: Naujo gyvenimo lediniai vėjai: Užkalnio laida telike

 2. Vat norėčiau būt svečiu laidoj ir viešai padėkot už paramą sudegus mamos namui Užkalnių kaime. Kaip tik vakar buvo baigti didieji atstatymo darbai. Įdomu, pagal statistiką, kiek procentų atsistato namus kaime po gaisro? Vat užtai ir dėkui.

  • Padėkot neleisiu, o vat apie kaimą mielai pakalbėčiau.

   • Na, gal ir būtų rezono, bo mūsų Užkalniai – kaip Tvinpyksas, švelniai tariant. Žmogžudysčių, kitų nusikaltimų, skurdo lygis, jei kas paskaičiuotų, tai ko gero rekordinis būtų. O kaimelyje dabar, atrodo, jau mažiau, nei 200 begyvena… Teigiamo čia nykstamai mažai. Gyventojai čia nebemato nė menkiausios prošvaistės, o šansai iš čia ištrūkti – minimalūs…

 3. Jokubas

  Kadangi Jūs kaip ir esate šioks toks ekspertas užsienio lietuvių klausimų, tsakant, tai labai būtų įdomu pratęsti pozityvumo temą per tuos, kurie pasirinkko juodnugariauti užsienyje. Būtų įdomu be jokių išankstinių nusistamymų išklaustyi, ką sako jau grižę iš ten, dirbantys ir tie, kurie aiškiai (galbūt net principingai) nebanguoja su visu būriu iš Lietuvos.
  Manau, kad tikrai priverstumėte šiek tiek giliau pažvelgti į tiek tų, tiek lėkštus argumentus. Dažniausiai jie grįsti tik pinigais ir paverkšlenimais… Kaip toj dainoj ;-) it’s all about money ;-)

 4. Gyvybiškai svarbus klausimas tai nėra, bet įdomu būtų išgirsti ką nors apie lietuvišką stand up’ą. Man regis, jis pasmerktas žlugti vien dėl to,kad lietuvių kalba tam nedėkinga, bet gal aš klystu ir šiokie tokie bandymai jį kurti vyksta(vyko).

  • Kaip pirštu į akį: aš labai norėčiau pvz. Justą Jankevičių pasikviesti arba iš tų, kurie šalia jo, gal Mantą Katlerį (nors jis labai jau daug daro derivatyvinio), arba Paulių A. kuris mano net knygas yra recenzavęs.

 5. KAENN

  Būčiau 16’metė paauglė, klykčiau iki ašarų, o pamatęs pirmą kartą apalpčiau :) Pažiūrėsiu jei mano laisvalaikio bangos sutaps su BTV bangomis.
  Labai norėčiau pamatyti laidą kur akis į akį susitinka Račas su Užkalniu, bet čia matyt ne tas formatas, va vadintusi “Bushido lietuviškas ringas” būtų kitas reikalas :)

 6. bruno

  Račą ir aš mielai pažiūrėčiau, kaip ir kitus Užkalnio virtualiuosius draugus. ir Rokiškį, beje, taip pat:)

 7. Pingback: Gerų blogų 2012-aisiais linki Skirtumas

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: