Rugsėjo 11 d. sukaktis: apie klinikinius idiotus ir jų diagnostiką

Jie paprotestuos, o paskui eis teršti komentarais internetą.

Apie Ameriką ir įvykius, kurie buvo prieš 10 metų, nieko naujo šiandien nepasakysiu.

Peržiūrėjau šiandien lietuviškus žinių portalus, ir irgi nieko naujo nepamačiau. Nedamušti išsigimėliai išlindo iš visų pakampių ir ruda srove pliūpsi į komentarus: nuo sąmokslo teorijų (kaip Twin Towers nugriovė žydų bombos) ir “Amerika patys didžiausi teroristai“. Glitūs frontininkai, naujoji kairė, antiglobalistinės ir antikapitalistinės kirmėlės su savo smirdančiomis čegevarkėmis, Michael Moore filmų gerbėjai, akademinis elitas apsiskaravęs palestinkėmis ir pasikabinęs pacifistų ženklus ant raktų pakabukų, anarchistai, profsąjungų šantažuotojai ir kitokie orą gadinantys išgamos šiandien jaučiasi pakiliai: jiems šventė.

Prie jų šliejasi dar nykesnis sbrodas: tie, kas vapa “aukų gaila, bet gal čia ir pačios Amerikos kaltės esama, čia kaip iš kurios pusės pažiūrėsi, neskirstykime visko į juodą ir baltą“, visokie eurofilorastai ir socialiūginės atrūgos, tie, kas laiko prezidentą Jimmy Carter geriausiu visų laikų Amerikos prezidentu ir moraliniu autoritetu (nes nepradėjo nė vieno karo ir nenumetė nė vienos bombos), Nobelio komitetas Osle, apdovanojęs Baraką Obamą už tai, kad jis ne George W. Bušas ir daugelis kitų daug gero norinčių, bet daug blogo padarančių teletabių.

Toliau šiame parade yra visi, kam per silpnos kinkos, kad galėtų turėti požiūrį į pasaulio politiką, bet kurie savo latentinį anti-vakarietiškumą ir Amerikos baimę pareiškia per priešiškumą simboliams: automobiliams, mėsainiams, kokakolai, dangoraižiams, prekybos centrams, sintetinėms medžiagoms, ryškioms spalvoms, neonui ir viskam kitam, ką žmonijai davė Amerika.

Feisbukas turi gerą funkciją: rodo, kas įvyko lygiai prieš metus. Lygiai prieš metus aš parašiau: “Kas dar karta parašys feisbuke, twiteryje ar kur kitur tupą bajerį apie krepšinį su JAV ir rugsėjo 11-osios simbolizmą, tas marginalas ir dibilas, durnesnis negu KVNu žiūrovas.

Beveik iš karto turėjau malonumą išmesti iš FB personažą, kuris man pareiškė, kad man iki KVN’o dar daug kilometrų “šūdina upe plaukti” (taip ir gali būti, bet aš nenardau į tą kanalizaciją, kurioje pliuškenasi rusų televizijos komikai ir Juozas Erlickas, kuris iš esmės irgi yra lietuviškai rašantis rusų komikas, ir ta kryptim plaukiot nesirengiu).

Ta proga suvokiau, kur yra riba tarp mąstančių žmonių ir vadinamojo užribio. Dvi kategorijos žmonių yra nepagydomos ir aš jas nurašau, kaip beviltiškas:

* Tie, kas žiūri KVNą

* Tie, kas mano, kad Amerika pati kalta dėl 2001 m. rugsėjo 11 d. įvykių

Dažnai tai tie patys asmenys. Tuo šį proginį įrašą ir baigiu.

16 comments

 1. Tomas

  Labas,
  būtų įdomu sužinoti, kuo Jimmy Carter “nusipelnė” vietos Jūsų komentare?
  Dėkui,
  Tomas

  • Labai dosniai galima pasakyti, kad jis buvo “geresnis žmogus negu prezidentas”. Keturi metai impotencijos ir apgailėtini naivūs bandymai derėtis su Irano revoliucionieriais.

   Dabar jis pavirto jau savo paties parodija, ypač kai pasakė, kad visi, kam nepatinka Obama, nemėgsta jo todėl, kad jis juodaodis.

 2. vovere

  kokios palestinkės, arafatkės gal? :)

 3. gudass

  dar tokiu nesamoniu nesu skaites… :)))))

 4. riebus katinas

  Labai užskaitau pastabą apie Erlicką kaip “lietuviškai rašantį rusų komiką”. Tokio reto nykumo ir žalojančio normalaus žmogaus psichiką rašinėtojo turėtų laukti rimta literatūtos kritikų analizė. Bėda tik ta, kad gerų beveik nėra.

 5. ZZ

  Hm… o atsakymo, kas kaltas del 09.11 taip ir neradau.

  • Tie, kas užgrobė lėktuvus ir nukreipė juos į pastatus.

   • Erlickas Savukynas

    Nebuvo jokių lėktuvų užgrobimų. Kodėl nėra vaizdo medžiagos su teroristais lėktuvo salonuose? Kodėl pastatai griūva kaip kad griūtų demontuojami? Tai buvo pačios JAV įvykdytas teroristinis aktas prieš savo piliečius! Ir kelias gauti daugiau naftos. Beje, JAV ne pirmą kartą savo piliečius užpuola vedama „didesnio“ tikslo.

    O tokiems kaip Užkalnis, JAV ambasada duoda kuponus Macdonalde pavalgyti, kad dėmesys būtų nukreiptas nuo tiesos! Kodėl gi jis vis storėja, jei po Ūkininkų turgelius vaikšto? Akivaizdu – kuponai bigmacams!

   • Jonas

    Taip, taip, pritariu, čia kaip ir tiek sukčiai japonai patys cunamį sukėlė ir ta Fukušimą susprogdino, nes norėjo pasauliui parodyti, kad bet jų Toyotų ir Lean gamybos visiems chana bus….

 6. Saulius

  dar yra trečia kategorija. Nepagydomi debiliukai kurie sako, kad Europa pati kalta dėl dešiniųjų radikalo Breiviko teroristinio išpuolio. Ups…

 7. Siaubingi paistalai… /o\

  O kas nukreipė lėktuvą į komplekso septintą pastatą? Na niekas, bet minėtas pastatas visgi labai tvarkingai sugriuvo. Per daug neišsiplėsdamas siūlau pasižiurėti ~4min filmuką, kuris galbūt padės autoriui susivokt aplinkoje:

  Niekas nesako, kad AMERIKA kalta!!!! Bet komisijos baskelbtos išvados apie įvyki yra visiškos nesąmonės!

  p.s. šitie 1564-i architektai ir inžinieriai turbūt irgi visi yra klinikiniai idiotai:
  http://www.ae911truth.org/

 8. samogitian

  Is vienos puses – debilu armija del iv. samokslo teoriju, is kitos – Uzkalnis, toks pat asilas, tik ausu spalva skiriasi. Net jeigu jam pati itikinamiausia argumenta mesteltum, jis vistiek netikes, nes nenores tiketi. Zodziu, p. Uzkalni, tamsta esate absoliuciai tokio paties raugo – nepataisomas trolis, mc’edis

 9. fekalis

  Jus esat 100proc. psichai, ne tik del to, kad taip manot, bet ir del to, kad patys to nezinodami, dirbat latviu gatvej uz dyka

 10. riešutukas

  Puikus straipsnis !!!

 11. Lina

  Nuostabu! Izvalgos taiklios, kaip visuomet. Aciu, Uzkalni, kad pasivargini lempute pasviesti idiotams (zr. ankstesnius komentarus). Ir ausu spalva cia ne prie ko :)

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: