Turbūt linksmiausia iš visų ligi šiol buvusių laidų

Atskirai kiekvienos laidos neanonsuoju, bet laida, kuri bus lapkričio 8 d., antradienį, 21:00 val., turi būti smagi – Julius Veselka apie samagoną, mergas ir jaunystę, Aušrinė Marija Pavilionienė apie tai, kaip žadėjo Petrui Gražuliui trenkti ir SEB bankininkas Gitanas Nausėda (apie pastarąjį supermamos rašė, kad jis tvarko aplinką prie savo nuostabaus namo vienais apatiniais, tai aš ir šitą išsiaiškinau).

Daugiau visokių tyzerių ir kitokio kontento sudėta laidos puslapyje.

Manęs klausia, kodėl visos laidos nėra įdėtos internete, o tik atskiri pašnekovai ir tai jau gerokai po laidos (kaip, pavyzdžiui, šis interviu su pagarsėjusi televizijos širdžių ėdrūnu Raigardu Musnicku). Taip yra todėl, kad laidas žiūrėtumėt telike. Kas neturi televizorių, prašom nueiti į parduotuvę ir nusipirkti. Kas negyvena Lietuvoje, kviečiu persikelti į Lietuvą.

 

Advertisements

14 comments

 1. Supermamos

  Prastas sprendimas, esat per mazi kad deti tik tyzerius ir tiketis tuo priversti ijungti nudulkejusias dezes,idekit bent pora pilnu laidu

 2. Smile

  Klausimuks ne į temą: kodėl medsraigtis įsisukinėja neteisinga kryptimi? Čia tipo – visada prieš plauką?

 3. cxvbxcb

  o jei muzikos norim klausyti tai siūlysit laidinį radiją į namus atsivest? ;-)

 4. Piktas runkelis

  Turbut del paskutinio Uzkalnio komentaro apie telikus ir internetus as ir neziuriu BTV ir neziuresiu, pakol i prota ten zmones neateis, kad telikas yra praeitis, ateitis ir ateitis yra teliko ir interneto sinteze ir svarbiau yra norai bei patogumas nei pvz uzkanlio issipisinejimai ir coto ja…

 5. cxvbxcb

  Tai ačiū kad nor per televiziją savo laidą rodote, nes jei rodytumėte namuose tai apart namiškių ir draugų niekas ir nematytų :-(

  • Nu tik nepykit, tiesiog yra toks sprendimas internete ištisų laidų nedėt, ir kad jūs čia dabar gėdinsit ar aiškinsit kur žiniasklaidos ateitis tai niekas nepasikeis. Aš tiesiog sakau, kad nebus, tai tiesiog faktą konstatuoju ir viskas. O jei kas netingės įrašyt ir įdėt Youtube, tai labai prašom.

 6. entdx

  Taigi premjera internete yra įspudžiui susidaryti ir sakyčiau nebloga, tik su Romanovu kažkaip interviu nelabai rišosi, kiek mačiau.

 7. Modestas

  aš tai, pons Andriau, noriu prie to medvaržčio grįžti, nors čia jau ir buvo jau klausimas apie jį: nu galim visaip jo neteisingą sukimąsi aiškinti – ir technine (“būna ir tokių sriegių”), ir idėjine (“mes prieš plauką”; “blogiausia gyvenime yra suktis į tą pačią pusę kaip ir visi”) prasme, bet aš jums sakau – neteisingai jis sukasi, rimtai. :) Būna kairinių sriegių, bet nueikit į bet kurį prekybcentrį ir tarp šimtų tūkstančių ten esančių medvaržčių raskit tą kairinį. Todėl geriausia būtų šito nonsenso nebandyti pateisinti, o tiesiog pripažinti, kad vinjetę kūrė nemeistravas žmogus ir viskas. Pakeiskit sukimosi pusę, nes, štai, ankstyvą sekmadienio rytą pažiūrėjau laidą ir rašau komentarą, nes tas kairinis sukimasis erzina. Ir nesakykit tik tų neįdomių argumentų “o mūsų tikslas ir yra erzinti”, kaip kad rašo Playboyaus redakcija apie Monikos skiltis, kai skaitytojai pareiškia teisėtą nepasitenkinimą jos moteriškais zyzimais. :)

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: