Julian Assange ves šou per Rusijos TV. Šiukšlė rado savo konteinerį.

Manoma, kad viduramžiais čia buvo nehumaniškai elgiamasi su belaisviais. Todėl XX a. tarybinė okupacija Lietuvoje buvo visiškai pateisinama.

Niekšelis su kankinio ir prometėjo kompleksu Julian Assange, išgarsėjęs per savo mėšliną WikiLeaks kampaniją (kurią ružavi subingalviai su sugedusiu moraliniu kompasu laiko “vis tiek naudinga” kova už tiesą ir viešumą), dabar ves TV programą ne kur kitur, o per Kremliaus kanalą “Russia Today”.

Tai nieko nuostabaus – anksčiau, pavyzdžiui, raudonos Britanijos kirmėlės, buvęs Londono meras Ken Livingstone ir Saddamo Husseino draugelis, buvęs leiboristas iš Škotijos George Galloway abu rado darbą Irano režimo finansuojamame angliškame kanale “Press TV”.

Tai dar kartą parodo, kad kiaulė purvą visada suras – nors ne, šiuos išgamas lyginti su kiaulėmis yra negražu kiaulių atžvilgiu.

Istorija kartojasi: XX amžius pilnas pasakojimų apie tai, kaip visokie ilgaplaukiai taikos mylėtojai, grinpysininkai, antiglobalistai riaušininkai, palestinos vaduotojai ir kitokios utėlės anksčiau ar vėliau pasirodydavo esą susiję su dideliu ir storu vamzdžiu iš Kremliaus.

Tiems, kas nesugeba ar nenori skirtstyti pasaulio į juodą ir baltą, į savus ir priešus, paaiškinu: yra mūsų civilizacija (vakarų), ir yra priešai.

Mūsų civilizacija yra, kaip supranta kiekvienas, netobula, su savo korupcijom, taisyklių lankstymu, CŽV kalėjimais padarytais ne visai pagal taisykles, ne visada patraukliais sąjungininkais, pakankamai daug veidmainiškumo, pasirinktiniu taisyklių taikymu ir dar šimtais trūkumų, kuriuos galima vardinti ir vardinti ir vardinti, bet jie reiškia mažai tiems, kas skiria teisingą nuo neteisingo, savus nuo priešų ir gėrį nuo blogio.

Nes nelegalus JAV kalėjimas laisvoje Lietuvoje vistiek yra geriau, negu visiškai legalus, humaniškas ir gražus Bolshoi baletas Maskvoje.

Aš nesistebiu ir nesmerkiu Vakarų diplomatų ir jų vyriausybių, kad ėjo (ir eina, ir eis) su velniu obuoliauti, ir laužė taisykles. Svarbiausia, kad ėjo su savais velniais ir dėl mūsų civilizacijai svarbių tikslų. Kremliaus pakalikas Julian Assange niekada neturės ramaus gyvenimo Vakaruose, nes jis tarnauja kitai pusei.

22 comments

 1. Trolis

  Yra mūsų civilizacija ir yra kitos civilizacijos. Tolimieji Rytai, Indija, Afrika. Prie ko čia priešai?

 2. Jeigu neklystu, (bet galiu ir klysti, nes nelabai domejausi wikileaks istorija), Assange i savo puslapi labai sekmingai kele ir pacios Rusijos slaptus dokumentus.

  Kad antiglobalistai riausininkai, ypac tie, kure Anglijoje plese parduotuves bei Niujorko ir kitu miestu centruose irenge savartynus ir pavadino tai Volstryto Okupacija – yra siuskles – sutinku 100 proc.

  Del grynpysininku papriestarauciau. Viena ju atsaka nelygioje kovoje bando gelbeti bandyti nuo grubiu japonu medziotoju – pries juos lenkiu galva. Japonams neturetu buti sudetinga susirasti ir kitokio maisto.

 3. Zygis

  …..banginius…. zinoma, ten norejau parasyti. Sorry…

 4. entdx

  Riebiai čia :)

 5. Daoer

  “Tiems, kas nesugeba ar nenori skirtstyti pasaulio į juodą ir baltą, į savus ir priešus, paaiškinu: yra mūsų civilizacija (vakarų), ir yra priešai.”

  Tokie, kurie taip mąsto, dažniausiai yra karų ir daugybės bereikalingų kančių sukėlėjai, all thruout history. Tokių žmonių reikia bijoti labiausiai, nes jis “viską žino ir jam viskas aišku” ™.

  Nėra tokių dalykų kaip juoda ir balta, Andriau, ir šioje vietoje klystate.

 6. Daoer

  Dėl Asanžo, žinoma liūdna, bet visai gali būti, jog jis taip elgiasi bėgdamas nuo JAV persekiojimo ir šiuos sprendimus priėmė pastaruoju metu. Ne tai, kad pateisinama.

  Bet tai nesuprantu truputėlį – tai, kad buvo atskleisti JAV karo nusikaltimai – tai čia blogai. Kol kas lyg ir niekas nemirė dėl nulykinto intelio. Kažkaip sunku surasto “wikileaksuose” to “mėšlinumo”. Gal argumentų kokių?

  • Šūdo, ne argumentų. Apie iškrypėlišką nevispročių norą “argumentų” rašiau čia: http://protokolai.com/del-cenzuros-mano-puslapiuose-ir-socialiniuose-tinkluose/ – blemba kaip atsibodo. Visi argumentai surašyti
   straipsnyje. Jei nematot ar jums netinkami – eikit ir užsimuškit į sieną.

   Jokių “karo nusikaltimų” Assange neatskleidė – pasklaidė šūdą apie “manipuliavimus”, kurie visiems, turintiems daugiau kaip dvi smegenų ląsteles, yra žinomi ir suprantami jau seniai. Nuosmaukos komunistuojantys hiparikai susierzino – tik pagalvok, Vakarų diplomatija ir politika pažeidinėja taisykles. Big deal. Who cares.

   • V

    Puikus straipsnis, Andriau, kaip ir šis komentaras. Tipinio šūdvežio leksikonas ir visažiniškos didybės manijos persmelktas primityvus požiūris. Labai tinka prie “pasikėlusios” paties fizionomijos. Nesugebėjimas matyti atspalvių tarp “baltos” ir “juodos” rodo intelekto ribotumą, kitokios nuomonės neargumentuotas atmetimas – baimę būti nuginčytam. Way to go, tovarišč užkalnisas, man įdomu, kas tau moka už šitas srutas, ar tiesiog pigiai vaikaisi vienadienio populiarumo tarp nebrendylų su dešimtmečio lygio psichiniu ir protiniu išsivystymu?

   • Daoer

    Jetau, kaip piktai. Nei man tie wikileaks labai imponuoja nei aš iškrypėlis nevisprotis. Čia apie du skirtingus dalykus kalbam – man atrodo ne visai teisingai likau suprastas. Nei man pikta būtų, jei komentarą trintumėt, nei čia kažkas reikalauja Jūsų pasiaiškinti – tiesiog, lyg ir kaip reasonable personos paklausiau (absoliučiai suprasdamas Jūsų absoliučią teisę dėti ignorą), kodėl karo nusikaltimų atskleidimas (ir, please, jų tikrai buvo bent vienas – kai buvo paviešintas video footage apie civilių skerdynes iš sraigtasprasnių – ir juos buvo bandoma slėpti, ausų užsikimšimas dainuojant “lialialia” nekeičia realybės), Jūsų nuomone, yra blogai. Nenorit, nepasakokit, jeez. Aš tiesiog nesuprantu pozicijos.

    Reikia rinktis mažesnį blogį, ok, bet ir gėriu to nepavadinsi. Ir Jūs vat mylit JAV. Suprantu dėl ko – bet Jums nebaisu dėl tos šalies ateities, kai toks žmogus kaip Santorumas ten vos šiaip ne taip nepralenda iš Rep. primaries? Baugu ir tiek.

    “Jei nematot ar jums netinkami – eikit ir užsimuškit į sieną.” priešingai nei Jūs, aš pasigooglinu ir frazių, su kuriom gal nesutinku. Visapusiškas The Economist straipsnis – http://www.economist.com/node/17633606 – yra gerų argumentų. Pas jus tik “mėšlinas ir t.t.” – tai tiesiog įdomu išgirsti – kodėl. Vėlgi – nepavyko rasti info apie tai, kad atsirado reali žala (apart įvaizdžio) iš palykintų dokų. gal Jūs tokios turite, būtų įdomu.

   • Darius

    “Tie, kas cypteli žodį argumentai, trinami šiaipjau dvigubai greičiau ir su dar didesniu pasimėgavimu.”

    Tunnel vision prisidėjo prie to, kad šita eilutė prasprūdo. My bad. Ar galiu kaip nors editinti ar ištrinti pats?

   • Darius

    Daoer – Darius, čia tas pats, beje.

 7. Ne, čia jūs, Daoer, klystate. Juodo ir balto nėra tik medūzų jedinstveninkų pasaulyje. Kitiems viskas labai aišku.

  • Daoer

   Čia jau pasaulėžiūros klausimai, kuriems ne blogo puslapyje problema. Aš savo, Jūs savo. Yra pora gerų moto gyvenime – “don’t be an a**hole” ir “do unto others”.

   Aš bijau tokių, kuriems “viskas aišku”. Užsidenkit akis, nes dabar bus tokios nuvalkiotos klišės – ir Hitleriui ir dėdėms iš Rusijos buvo viskas aišku, ir Inkvizitoriams buvo viskas aišku, ir Bušui ir Osamai buvo viskas aišku – žiauriai smagiai viskas baigėsi, jo? Ir anarchistams Sudane viskas aišku ir tutsiam viskas aišku ir polpotui buvo viskas aišku ir Smetonai viskas aišku. Dar nebaisu?

   Dar rašėt “Vakarų diplomatija ir politika pažeidinėja taisykles. Big deal. Who cares.” Nu, ok, galim ir taip galvot, bet tai tuomet – kai jie pažeidinėja, tai galima, bet kitiems ne? Arba gal tiesiog abu turi panašumų (ir skirtumų).

   Aš neklystu – tai tiesiog realybė. Jums kaip suprantu, atrodo, kad aš kažkoks “komunistuojantis hiparikas” – au contraire – big fan of the West and capitalism. Bet realiame pasaulyje nebūna juoda arba balta, nu. 40 metų išgyvenęs žmogus turi suprasti. Jūs darote pasirinkimus, taip, renkatės, kas Jums atrodo geriau ir t.t. and that’s it. Bet kaip vienoj Stingo dainoj dainuoja “i hope the Russians love their children too” – ir jie jau pilki. Ir Jūs taip pat.

 8. Marco Polo

  Tai, ka jus pasakysit nezinojot, kad sitas, atsiprasant, Esendzas is tiesu yra rusas? Visi intranetai jau senai duzgia, kad jis pavarde (ir varda be kita ko) yra pasikeites ir yra gimes visai ne Australijoj, o Murmanske. Klausiat manes, is kur, bliat, jis ismoko hakint, gyvendamas prie ruso, kuri nebuvo nei intranetu, nei kompiuteriu? Sito nepasakysiu, nes nezinau, bet, kad taip buvo tai faktas. Mano tevukas ji pazinojo, jei ka.. ;)

 9. Tomas

  Tokias isanges kaip Assange anksciau greitai pritraukdavo autokatastrofos, siaip nelaimingas koks atsitikimas, bet kai sita bruda kviecia teisman, tai jau rodo apie dabartiniu specialiuju tarnybu apsileidima.
  O CZV kalejimu steigejams reiketu medalius iteikti, o pasibaigus slaptumo laikotarpiui, irasyti istorijon aukso raidem. Kalejimo tyrejus nuvezciau i savaites trukmes nuotaikinga iskyla kalnuose- “Savaitele su draugais is Talibano’, jei nors vienas idiotas griztu gyvas is tokios keliones, butu labai smagu paklausyti gyvu pasakojimu. Aisku, jei nuo patirtu ispudziu individas nebutu patapes ‘darzove’.

 10. Daoer

  Dievaži, niekas negina čia šitam bloge to Asanžo – i’m just sayin’, kad yra pavojinga mąstyti “juoda-balta”.

  Tai ką Jūs siūlot – sėdėt ten metų metus, griaut gyvenimus, paverst tas vietas (o gal visus artimuosius rytus) Fallout’o tipo dykvietėmis? Aš nežinau atsakymo, bet Jūs irgi nežinot.

 11. Bilekas

  Sapaliones apie nieka!!! Jei jau pries varda uzdedi “DR” turek civilizuota poziuri.. NERA JOKIU PUSIU, visi gyvename ant mazo rutulio, o tavo pasaulio supratimas lekstas, budingas siu dienu vidutiniokui. Siuo metu civilizacijos is viso nera nei vakaru nei rytu. Civilizuoti zmones nezudo vienas kito! Arciausiai tiesos siuo metu yra Japonija – vien taip kaip jie elgesi po cunamio, pavyzdys visam pasauliui.

  • Bilekas, pusės yra labai paprastos. Viena pusė yra ta, kuri kalinama Guantanamo, o kita – kuriai priklauso Guantanamo. Jei jums kyla nors mažiausių abejonių, su kuria puse jūs esate, ir kuri iš jų geresnė, eikit užsimuškit į sieną.

   • Darius

    Whoa, whoa, tai čia apie rusus ar apie teroristus?

    Požiūris į fundamentalistų, kurių svajonė yra pasaulinis šaria kalifatas, kraujas ir nukapotos moterų nosys, norus tiek mano tiek Jūsų yra vienodas, kad ir kaip žiūrėtum.

    Australijoje nesenai vyko ateistų pasaulinis forumas tai net ir ten išlindo protestuotojų su užrašais “Atheism is an insult to rationality”. O pabėgę jie būtent iš visokių hell holes. Yeah.

    Tai nelabai suprantu tada, dėl ko čia taip pykstat? Nes tuose pačiuose rytuose, kur labai mylimi visokie priespaudiniai diktatoriai ir “kitas kumštis” nėra smagu. Fine. Agreed. Geriau čia kur esam. Puses jau senai visi pasirinkom. Asanžas ar atsakingi už lyksus asmenys turi būti teisiami pagal atitinkamus įstatymus. Nes mes šiaip jau lyg geresni už budelius.

    Bet kai matai ką “tavo pusė” išdarinėja po pasaulį su lėktuvnešiais plaukiodama ir griaudama gyvenimus milijonams “priešų” (read – dažniausiai nieko dėtų žmonių) – nu nekyla noras mus vadinti angeliukais, o juos demonais. Mes negriaunam dangoraižių, mes tik nusiaubiam jų šalis. How generous of us. Laimi weapons kontraktoriai ir BP, o tuo pačiu metu mažinamas NASA biudžetas – tai kuo čia gėris? Už savižudžių sprogdinimus gal ir fainiau, bet ar mes neturėtume stengtis būti pavyzdžiu? Būti geresniais?.

 12. Saulius

  Kokia nors ponia kaltinančiai nustebusiu aukštu balsu turėtų pasakyti:” Andriau, jūs provokatorius…”

 13. Domino magic

  O konteineris ne toks jau blogas. Kontekto kartais jame daugiau blizgančioje anglo-saksiškoje mass medioje. Kalbu ne apie politiką, o kitas sritis.

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: