Ačiū, kad žiūrit (baigiau filmuoti BTV laidos sezoną)

Nuotrauka: Audrius Bačiulis (2012).

Paskutinis sezono filmavimas baigtas.

Laida Užkalnio 5* ėjo visą sezoną (nepaisant raukšlėtų prietrankų pranašavimo, kad laida viso sezono netrauks ir ją tuoj nuims), ir paskutinis šio sezono epizodas bus skryninamas** gegužės 28 dieną. Kaip ir kas bus ateityje, parodys laikas, o kol kas, kaip jau rašiau, aš pakuojuos lagaminus ir varau trims mėnesiams į Palangą, kur man pažadėjo darbą šašlykinėje, arba, kaip dabar turėsiu įprasti rašyti, šašlykinėja. Taip pat prekiausiu Basanavičiaus g. cukros vata, šliopancais, piešiu šaržus prie tilto ir, pagal galimybes, koncertuosiu šen bei ten: čeburekinėje, poilsianamiuose, Gintaro Muziejuje.

Šiaip tai, aišku, gal nelabai taip bus. Darbų bus labai daug Vilniuje: nuo Vyno dienų iki LOGIN 2012 konferencijos ir įvairių renginių, rašymų Lietuvos ryte ir Playboy (ne visi skaito pastarąį žurnalą ir ne visi žino, kad ten esu skiltininkas***) be to, kuo toliau, tuo labiau įsisuka mano Laukinės žąsys, ir dar vienas projektas Vilniaus oro uoste: užkūrėm ten tokią naują mažmeninę prekybą, todėl tie rašymai apie šašlykinę ir cukraus vatą ne visai be pagrindo.

O kol dar nesu oligarchas, tai pasakysiu šį bei tą, prisimindamas sezoną. Studijoje buvo arti 80-ies pašnekovų, ne visus, ką norėjau, sugebėjau pakviesti ir dėl užimtumo, ir dėl kitų priežasčių; ne visi, kas norėjo ateiti, buvo pakviesti. Esu dėkingas savo kūrybinei grupei ir visiems techniniams specialistams, kurių dėka laida ir jos reitingai augo, o kartu apsitrynė ir sutvirtėjo ir vedėjas, kuriam šis sezonas buvo pirmasis televizijoje. Laidoje buvo daugelis mano draugų: nuo Algio Ramanausko pirmajame epizode iki daugelio, daugelio kitų, kur net nepradėsiu vardinti, kad kurio nors nepamirščiau. Daugelį atėjusių žymiai geriau supratau ir pamėgau, ir tai džiugina net ir tokį piktulį, kaip aš.

Kaip ir tikėjausi, labiausiai publikos ir interneto komentarų purvynuos apšnekami ir daugiausiai neapykantos susirenkantys yra dažniausiai mieli, labai darbštūs ir talentingi žmonės, ir pažinti juos iš arčiau yra ne tik sėkmė, bet ir retas šansas patvirtinti mano seną įsitikinimą, kad man geriausiai sekasi gyvenime bendrauti su tais, ką laiko psichais, sociopatais, pasikėlusiais, chamais ir kitokiais vidutinybių nekenčiamais asmenimis. Nors gerai sutariu ir su daugeliu tų, kas yra visuotinai pripažinti kaip šilti ir švelnūs.

Iki gegužės 28 d., žinoma, dar bus laidos gegužės 14 ir 21 dienomis. Paskutiniame epizode bus Aidas Puklevičius, Tomas Augulis, Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus, ir pasakojimas bus apie keliones ir atostogas.

— — —

* Laida internete yra čia.

** rodomas

*** Rimtai.

16 comments

 1. Jurate

  Jau yra internete, atnaujintam http://www.btv.lt visos “Užkalnio 5” laidos

 2. sigitas

  na Artūro Račo nespėjote pakviesti? Gaila…

 3. mindaugasz

  .. tai visgi laida rode per telika ?

 4. Saulius

  Dėkui, kad baigėte. Kartais net ir patiko. Gal Palangoje pavyks užsidirbt ir tapt oligarchu. Tada galėsite sėdėti ant pinigų maišo ir spardyti alkanus našlaičius kojomis. Linkiu pagal K.Planką. “Ir kaip bebūt sunku, tik nepalūžkit dvasioj ir kviesti nereikės ginekologo Vasios”.

 5. Tomas

  Gerbiamas daktare, o koks ten jūsų projektas užsikūrė VNO. Gal paviešintumėte, šiap įdomu.

 6. Giedre

  tikrai vykęs debiutas su laida, sveikinimai. Pastaruoju metu labai jau nykiai LT televizijų programos atrodė, pokalbių laidos arba žiauriai rimtos ir nuobodžios, kaip su Miliūte, arba iš vis apie nieką, kaip Stašaitytės ar Armoškaitės. Jūsų laidą įdomu buvo paklausyt, įdomūs pašnekovai, įdomūs klausimai.
  Na va prigyriau:) Apskritai įdomus fenomenas esate, toks Barbis devyndarbis ir toks teisingai susireikšminęs, man patinka!

 7. entdx

  Šiaip kažkas BTV pasikeitė: per sezoną iš vienos nežiūrimiausių Lietuvos televizijų tapo žiūrimesnė(laidos(Užkalnio laida, Prajuokink mane, importuoti šou: pvz Man vs. Wild), geresni serialai. Ar koks valdžios pasikeitimas įvyko ar kas? Pvz. TV3 pradėjo ristis su Krivicko production komandą. Žinoma tv laiko žiūrėti ne visada turiu, bet kai įsijungiu, tai matosi pažanga.

 8. Sveikinu su pirmu blynu, kuris nors ir neidealių išmatavimų, bet žiauriai skanus. Toks sviestinis krepas su ledais ir skrudintu bekonu.
  O be to labai didžiuojuosi ir pats ten sudalyvavęs!

 9. Vilnietė

  Man įdomu buvo ir klausytis ir žiūrėti. Laidos vedamos įdomiai, šmaikščiai, nenuobodžiai. Viliuosi, kad ir kitame sezone “šmėžuosite” žydrajame ekrane. O dabar gerų atostogų:)

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: