Eurovizija yra dar visai nieko

Kai kurių atlikėjų grimerinės būtų tokios

Norite uždrausti balsuoti žiūrovams Eurovizijoje, nes jie balsuoja už kaimynus? Pirma uždrauskim rinkėjams balsuot savo šalių parlamento rinkimuose, nes palyginti su jais, Eurovizija yra sąžininga ir racionali.

Jei Eurovizijoje būtų taip, kaip politikoje, tai po žiūrovų salę tampytų nemokamus kibinus žiūrovams dovanų nuo atlikėjų, virš scenos kabotų šviečianti “Bobutės paskolos” reklama, kai kurie atlikėjai po kelis metus neišliptų iš teismų dėl violončelių, pirktų už neapskaitytas lėšas, dalis daininkų užsidirbinėtų publikos simpatijas, piketuodami kur nors prie namo, kuriame galimai galėjo būti pedofilų, o žiūrovai piktintųsi, kad kasmet reikia susimokėti vis didesnę scenos apšvietimo ir užgarsinimo kainą.

Skaitytojas man replikavo: “Bet jei politikoje būtų taip, kaip Eurovizijoje, kiekvienas rinkėjas galėtų braukti 20 biuletenių.”

Taip. Tačiau, jei kiekvienas rinkėjas galėtų braukti po 20 biuletenių, laimėtų tie, kieno rinkėjai moka skaičiuoti iki 20, kas būtų didelė pažanga, palyginti su vidutiniu rinkėju dabar.

Bet kuriuo atveju Eurovizija laimi.

5 comments

 1. Smile

  violončelių?
  visa kita turbūt teisingai. Galų gale nepatinka – ko žiūrit?

 2. spirgas@kimeas.cia

  sudirbkit su klaidu taisymais gerbiamasis

 3. GUESSWHO

  Nežiūrėjau, bet smerkiu.

 4. munia

  man tai labai “patiko” Montvydo prodiuserio požiūris į balsavimą- atseit politikams reikėtų susimastyti, kodėl kaimynai už mus nebalsuoja. Tai gal reikėtų įkurti Eurovizijos reikalų ministeriją, kuri rūpintųsi LT įvaizdžiu Eurovizijose? O gal tie kaimynai balsuotų už mus, jei būtų gerai įsimenanti daina ir superinis atlikimas? Apie tai kažkodėl prodiuseris nekalba :) Net jei ir Minedą Tyla nusiųstų ir jisai prigrybautų, vėl kaimynai būtų kalti :)

 5. Idėja įvesti rinkimų cenzą dundukams:

  “Rinkimų cenzų būta įvairių – turto, kilmės, lyties, amžiaus. Intelekto ir žinių cenzas nėra toks girdėtas. Įsivaizduokit, kad atėję į rinkimų apylinkę, gaunate rinkimų biuletenį, kurio vienoje pusėje surašytos kandidatuojančios partijos, kitoje – 10 klausimų. Penki jų tikrina intelektą, pvz. reikia išbraukti mažiausiai tinkantį: katė, šuo, arklys, karvė, višta. Arba prie 13 pridėti 18. Kiti penki tikrina bent mažiausią žinių lygį. Kokia valstybės išlaidų dalis skirta pensijoms: 3, 13 ar 30 procentų? Kokia išlaidų dalis skirta valdininkų atlyginimams: 3, 13 ar 30 procentų?

  Sakot pirmas nuėjęs nusirašys klausimus ir visiems paskelbs internete? Tebūnie dešimt skirtingų klausimų variacijų. Ir juos bus galima išmokti? Jei jau šimtą atsakymų išmoksi, nesi toks ir dunkdukas. Mažų mažiausiai tau rūpi. Rūpi išmokti vien tam, kad galėtum balsuoti– lemti šalies ateitį.

  Ar tai fažizmas ir arijų ieškojimas? O iš kur liaudies patarlė – durną ir bažnyčioj muša? Tik čia nieks neliepia nei mušti, nei skriausti. Nieks neliepia baigti penkių aukštųjų, kad atsakytum į tuos klausimus. Nieks neliepia būti genijum, kad sudėtum pora skaičių.

  Jei nesugebi, nesi blogas žmogus, galbūt esi net geresnis žmogus nei daugelis protinguolių, daugelis profesorių. Bet ar valstybės ateitis turėtų būti tavo rankose? Jei savo santaupas atidavei telefoniniam sukčiui, kuris pasakojo apie avarijon patekusį sūnų, nors tokio net neturi – ar sugebėsi tinkamai nuspręsti, kuris politikas kalba teisingiau apie proporcinę ar progresinę mokesčių sistemą?”

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: