Kaip prekybcentriuose vaikus grobė ir tėvus pinigais tildė

Jūs dar nežinote, kokie baisūs dalykai vyksta už šių tuščių langų. Būtent šiame pastate S.Nėries gimnazijos kieme, iš Šv.Ignoto gatvės pusės, ir gyvena plačiai žinoma Juodoji Ranka, o gimnazijos auklėtiniai ten dingsta kaip į vandenį, ir tėvai jų neberanda. Tėvams prigrasinama, kad jie tylėtų.

Ši istorija per vakar jau apvaikščiojo socialinius tinklus gal 9000 kartų, tačiau, kaip sakoma, tylėti negalima.

Vienžo yra taip.

Budri pilietė Feisbuke išplatino ir kitiems liepė platinti informaciją. kad prekybos centruos grobia vaikus, juos parduoda organų pirkliams į užsienį (kitais duomenimis – išoperuoja organus tiesiog prekybcentriuose arba senose apleistose gamyklose Žemuosiuose Paneriuose, o kas lieka iš vaikų, permala ir kepa kibinus), o kai tėvai susizgrimba, juos iškviečia į saugumą, ir ten liepia tylėti.

Tėvai iš pradžių muistosi, bet viskas yra užglaistoma pinigais ir prekybos centrų dovanomis, ir šis nusikaltimas tebevyksta toliau, o kadangi Lietuva – nusikalstamas kraštas, niekas nieko nesužino.

Iš tiesų baisus nužmogėjimas, kai jau tėvai sutinka vaiką (savo vaiką!) iškeisti į skalbyklę, indaplovę, o gal ir naują, prašmatnų televizorių – tik ar neapkars jiems tas blizgantis sudaiktėjimo simbolis, žinant, kad už jį sumokėta vaikučių ašaromis ir organais?

Kad Lietuvos valstybės tarnybos kelklupščiauja prieš tokį cinizmą (ir neslepia agonijos), tai jau, matyt, nieko neturėtų stebinti, nes perkama ir parduodama šiais laikais absoliučiai viskas.

Paskelbus šį pranešimą, į pilietę kreipėsi prekybcentrio atstovas (žr. žemiau) ir liepė jai nebeskelbti informacijos, nes ji yra slapta (o mes visi žinome, kokiu greičiu saviškiai gina saviškius, ir kokiom priemonėm – čia gali netrukti ir su antrankiais pasijusti, o gal ir belangės kvapą pauostyti!).

Pilietė suprato, kad su korumpuotais vertelgomis juokai menki, su ja gali būti susidorota, o gal ir blogiau: ji pati gali būti parduota organų pirkliams*, ir todėl iš savo Feisbuko puslapio minėtus pranešimus pašalino.

Tačiau visa ši informacija nepasmaugta ir gyvena archyvuose, ir mes juos skelbiame, nes Protokolai tam ir yra, kad žmonės žinotų TEISIBĘ.

* Nepatikrintais duomenimis, organų pirkliai domėjosi visais šios pilietės organais, išskyrus smegenis.

45 comments

 1. Ilona

  Labai gera paskutinė rašinio eilutė :)

 2. jau aiškus kitų metų TROLOLO apdovanojimo LOGIN’e savininkas(ė), sveikinimai :)

 3. Teisingai. Žmonės privalo žinoti TEISIBE. Jei nebūtų paskelbtas toks siaubingas dalykas “Protokoluose”, įrašo autorė būtų papirkta “Akropolio” čekiais už tylėjimą ir tą tiesą sužinotų tik siauras jos draugų būrelis. Tokius dalykus būtina viešinti!!!!! A.Užkalnio taip lengvai nepapirksi. :D

 4. kuriam kibinų tinklui parduodamas vaikučių faršas?

 5. IB

  This is, in fact, liūdnas momentas visam tam judėjimui – nes šiuo konkrečiu kliedesiu jo nemaža dalis narių iš ” pilietinio judėjimo”, kur dar labai pasistengęs ir užsidėjęs visus pinko-liberal aksesuarus, galėjai taip pavadinti tą populistų ir linčo minios spektaklį, crossed over į tiesiog “clinically insane”, taip diskredituodami paskutinius to judėjimo credibility likučius. Tas paranoid personality disorder, kuris čia manifestuojasi, taip pat, ko gero, net nėra didžiausia to ūkio bėda.

 6. Mini diablo III v2.5.17

  Puikiai įvaldytas K.Krivicko pasakojimo stilius :))

 7. Petras

  Ir kaip tau, Andriau, užtenka kantrybės rašyti tokiu rimtu tonu, kai žinai, kad keletas šimtų debilų, nepabijokim to žodžio, skaitys šitą tekstą ir jiems tai bus tik šios žinios patvirtinimas, nes jų kerpėm apaugusios smegenys nei ironijos, anei sarkazmo nepažinusios? Va toks vat ilgas sakinys. Mane tai nuoširdžiai ima pyktis, kad tokių kvailų žmonių yra ir skaitant visą laiką nedavė ramybės, kad juos tokios žinutės tik padrąsina, nes jie niekad nesuvokia, kad iš jų tyčiojamasi.
  Mažą šypseną mano veide pralaužė momentas, kai pamačiau “Akropolio atstovo” žinutę ir maniau ją rimtai pagąsdins, kad baigtų šūdus pilti ant prekybcentrio, bet kur tau… Kuo daugiau tokių straipsnių, tuo garsiau jie rėkia. Suprantu, kad tamsta dėl jų jau esate nuleidęs rankas ir auklėjate tą dalį visuomenės, pas kuriuos dar kažkiek savivokos likę, tačiau savo baimės pastūmėtas prašau – laikykitės savo griežtai ir aiškiai čaižančio stiliaus, dėl dievo meilės, nes ta zombių armija nuo mano universiteto niekada nenueis, o aš noriu pietų ant pievelės.

  Dėkoju.

 8. Tomas

  kazkaip net visai apgailetina skaityt buvo tokia nesamone :) Ipatingai Vytauto Viesulo zinute…

 9. pavaret

  kas cia per nesamone. parodykit nors viena debila kuris atsisako savo vaika uz telika ar kuponus. netikiu nes as savo rankom……………. !

 10. Nesamones cia

  Pieva :DDd

 11. Saulius

  O tas Viesulas tai tas pats majoras?

 12. Drogba

  TEISIBĖ UŽ VARŠKĘ. Naujas sąjūdis pateka..

 13. Intelectual Patriot

  This, in fact, is very intelektualus komentaras you know.
  Visi intelectual people zinantys viska apie Lietuva ir ja mylintis literally sneka this way!
  Lithuanian patriots unite! Ne forget our istorijos!
  Let’s not leiskim Lithuania tapti kaimieciais you know. Think about tai.

 14. Super Petras

  Ir kvailiui aisku, kad ta Facebookine, skleidzianti gandus, yra visai nei ji, o koks dibilas trololo, neturintis gyvenime ko veikti ir kovojantis pries violetinius.

  • Protingas Chamas

   Deja, ne. Vakar peržiūrėjau abiejų diskusijos dalyvių profilius, abu tikri ir visiškai rimtai. Tas bičas tai po zonos, sprendžiant iš išvaizdos, manierų ir nuorodų į gyvenimišką mokyklą Л.Х.В.С. («легавым — хуй, ворам — свободу»).

  • neringa

   INTELECTUAL PATRIOT. Ploju atsistojus!!! ta pati mintis užgimė perskaičius aną komentarą, u know

 15. Mynde

  O baiseuse kad ce ir teisesauga bejege nes kaip doda maksimoi uzpildit tas anketas del ACIU korteles gauti taj nieks neskaitot bet tenais pacioj apacioj yra mazom raiditem smulkej prirasyta kad uz nolaidas ir akcijes nepriestaraujat atidoti maksimai organus savo , seimos nariu ir naminiu givuneliu net! Tai net jei skunsites i prokuratura tai net bilos negales uzvest taip kad skaitikit ka pasirasinejat o dar gereus nepasirasinekit isvis nieko niekat !!! Mane siki kaiminas (jis airijoj daba) paprase pasirasiti moment kredit kazka tais ir man daba anstuolei neleidze giventi ramei ! Vat kaip kubilistane tera paprastas zmogus vertas !!!

  Pastaruoju metu rodyklė absurdo skalėj jau apsuko pilną ratą ir pasiekė zapredelną Monty Python lygį. Tų žmogelių galvose (laisvu momentu, kai beždionėlė ten nemuša būgnų) veikiausiai sukasi šis rolikas:

  • KC

   Tiesa tiesa.. Dar girdejau, kad anksciau maximas anketuose pasirasydavai kad vaikus ir anukus atiduodi fedofilams, tai dar ir dabar viena tetulyte bilinejas.. O mociute tai neprimate ir nuolaidas noreja tai ir pasirase, o db nebeatsimen ir neig viska..

 16. enga

  Ko gero best ever “fejoletinio proto” iliustracija… :) Ir p. Petro susirūpinimas savaime suprantamas… :) P.S. Jau net suabejojau, ar K.Krivicko darbo taktika yra sąmoninga, ar tiesiog natūrali…

 17. entdx

  Blemba geras biznis bėgu įsivaikinsiu kokį čigoniuką. Nežinote kiek į Ačiū kortelę maxima perves pinigų ir ar gausiu kosminių rutuliukų?

 18. bubata

  Popsas pavare.. :D
  Trolololo lo lo lo lololo lo

 19. sigitas

  vaiką išleidau į kiemą , o dabar padariau kotletų pietums ir perskaičiau šį straipsnelį. O siaube … ;-)

 20. Roma

  Juokiausi iki asaru, nuostabiai kvailas straipsnis. Kazin gal kokia akcija yra vaiku supirkimo punktas? Anekdotas 10 metu neuzmirsi perskaites, o paskutinis sakinys fantazijos megejams.
  Beje saslyku sezonas prasideda. O saltiena skani buvo pries pora savaiciu pirkau. Aciu didmenininkams !

 21. D. Gerbiamas

  Kas mane labiausiai nustebino – kad p. Užkalnis nerado čia kur įterpti Venckienės arba bent Oželytės. Manau komentatoriai kompernsuos šitą apmaudų probielą.

 22. Skull

  Kokie “diedukai” užsakė šitą Akropolio antireklamą?

 23. Asketas

  Jėga, Bravo, Taip ir toliau.

 24. Zalagas van Zapadlo

  Apsiverkiau. ACIU!

 25. spawn

  Kas graudžiausia tai, kad jei šitą reikalą paeskaluoti, tai už poros dienų susirinktų 2000 žmonių mitingas prie seimo.

  p.s. teisibė-doribė-lajsvė

 26. KC

  Tai va kodėl Račas nebeperk maximoj.. Plikis senai viską žinoja tik niekam nesake, valdžia matyt neleida.

 27. dtfgfdghfgh

  Nors simboliškai reikėjo amtelt ant tos sūkos-venckienės, nes varguoliai gali ir nesuprasti kas dėl visko kaltas ;-)

 28. Kažką čia jau suka liaudis…. na pagalvokit patys… jeigu užtaiko ant kokio “didelio” dėdės vaiko… man labai įdomu kaip toks akropolis nutildytų BOSĄ…..

 29. A.G.

  Na va..mergaitės pačios iš darželių bėga ir ieško Akropolio..http://www.balsas.lt/naujiena/602554/policija-ieskojo-dvieju-sesiameciu

 30. PK

  cia gi PUSLETA KLANO RANKA.. ju valdzioj visos stukturos, pramone, o dabar ir paprastu zmoniu vaikus grobia…
  Klanas apraizgys visa LIetuva ir neliks ko kvepuoti. Ventskjene i PRezidentes!! Teisibe bus!

 31. Niekaip nesuprantu, kas čia per mada užpaišyti Feisbukinių komentatorių pavardes? Reikia jas rodyti, ir kuo plačiau.

 32. Pingback: Tevinė pavojuja, arba ko nežinojote apie atominę energetiką « Andrius Užkalnis. Protokolai.

 33. Pingback: Nesąmonė apie žurnalistus ir reklamą (arba kodėl A.Čekuolis nieko blogo nepadarė) « Protokolai.

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: