Paskelbtas “metų komentaro” nugalėtojas

Konkurse laimėjo stipriausias komentaras, pasirodęs portale lrytas.lt

Daugelis jūsų įdėmiai laukė žinių Kasmetiniame Respublikiniame Vorldvaid Komentarų Avordzų Konkurse (konkursą remia protokolai.com ir portalas Laukinės Žąsys), ir džiaugiamės, galėdami skelbti nugalėtoją.

Komentaras pasirodė šiandien, portale lrytas.lt, prie straipsnio apie Venckienės išmonę, pervedant pinigus ir pradžiuginant gavėją šmaikščiu prikolu – publikavimo laikas yra 12:50, o IP  adresas yra 88.91.87.188 – laimingą prizo savininką kviečiame kreiptis el.paštu.

Prizas (komplektas iš naujo modelio psichotropinės kaldrutės ir nootropinės pagalvės, sužadinančios mąstymo procesus galvos smegenyse ir asociatyvinius ryšius) bus įteiktas per specialią ceremoniją, kurią galimai transliuos dauguma Lietuvos kanalų, o taip pat Discovery, Cooking Channel ir Zoo TV.

Komisijos vardu dėkoju visiems dalyvavusiems – nenusiminkite, jei nepasisekė šiandien. Nenurimkite, kovokite, dekite – ir rytoj gal jau sėkmė bus jūsų.

Nugalėtojo tekstas skelbiamas žemiau. Rašiba, skiriba ir leksika išlaikitos.

— — —

Jus isgamos pedofilai randate ivairiu budu mus zeminti,niekinti ,zudyti,isnaudoti vaikus seksualiai ir dar dristate per savo pedofilu rupora Lietuvos rytas skelbti nesamones ir melagystes!

Jus kurie esate velniu isgamos ,kurie zudete ,zudote ir dar noresite ateiti zudyti jei neatsiras jega Lietuvoje ,kuri jus sustabdys!Mes Lietuvos zmones matome ir suprantame prie ko jus stengiates mus privesti!

Jusu tikslas anarchija,protestai,chaosas,bedarbyste ,korupcija ,banditizmas,teisinis nichilizmas ,nes taip jus einate septinmyliais zingsniais prie savo taikdario liucifierio atejimo i valdzia!Jums reikia viso sito tam kad poto paskelbti stai ateina zmogus ,kuris ives taika ,ramybe pritekliu ir gerove visiems laikams!Bet mes zinome prie ko tai veda !

Jus kaip ir velnias zada aukso kalnus ,o moka suduzusiomis sukemis naivuoliams!Jus statote MAXIMAS IR BANKUS tik tam kad skatinti vartojima o tuo paciu vedate zmones prie skolu liuno!Jus skatinate pirkti benzina ,dyzelina o tuo paciu mus nuodinate,nes naujosios technologijos lieka uz borto tam kad jus sionistai kistute pinigus i kisenes ir taip naudodami energetini krana mus spaustute ir valdytute kaip vergus!

Jus manote ,kad mes asilai palankiai einantys ratu ikinkyti i chomuta tam kad jusu malunas suktu girnas uromis valdosi bankai teismai prokuraturos prezidentai karalystes popieziai kunigai ir pati religija!

Jus sukurete visu laiku Dievo pakaitala tam kad Dieva nuslepti o patys dengetes nekaltumo skraiste ir taupydami auksa ,paveikslus brangius inestuodami i nekilnojama turta per vatikana mus bandote sugniuzdyti ir parklupdyti nuolankumo syde!Mes jau nebe vaikai ie atejo laikas kai viskas stoja aiskiai pries zmogaus akis!

Mes rinkimuose atrasime nauja jega -galincia jus pries pastatyti tai kas jus ismes is musu Lietuvos pavirsiaus!GALESITE tiesiai zygiuoti pescia i savo tevyne ,kuria jums nurode jusu dievas!

Nes visu zmoniu Dievas neskirsto zmoniu i isrinktuosius ir pasmerktuosius!Jis atpirko savo vienatiniu sunu visus be isimties!Nepriklausomai nuo salies ,spalvos ir padeties visuomineje!

Laikas kada bus nuversta sita supuvusi santvarka isauso!

Mes esame jega ie mes nugalesime,nes Mes Tai Visa Lietuva!

Advertisements

23 comments

 1. Gytis

  blemba, taip ir neprasitarė už ką ketina balsuoti :(

 2. Visuominė lenkia galva.

 3. qq

  Galingai.

 4. bb

  Kas turi laiko rasyti tokius ilgus komentarus? Man galvoje toks portretas: 38 metu vyras, praplikes arba riebaluotais plaukais ir pries 20 metu madinga sukuosena, zmona ji paliko pries 8 metus, gyvena su mama jos chrusciovkeje, uz interneta moka is bedarbio pasalpos arba susiveikto invalidumo. I darba nereikia, todel skaito blogus apie zydus-masonus, ziuri zeitgeist ir taip prisijungia prie isrinktuju klubo kuriam pliklauso tiek zinantys slapta tiesa. Senai neturejo moters, todel kaltina visus istvirkimu.

  • ED

   As speju, kad, tai bus prisiziurejes filmu kaip daroma karjera, tampama seimunais ir tt, vyras. Galiausiai sumaste, kad geras budas siekti viesumo ir populiarumo – per straipsniu komentarus. Tikisi, kad prades zmones kuzdetis “koks gi cia sviesuolis sitokias, puikias mintis desto”, “kur mums ji rasti, kad galetume sekti paskui” ir panasiai, o tada jis isslenda is savo prasmirdusio kambario ir veda pasekejus i sviesesni rytoju. Zinoma, susikrauna kruvas pinigu ir tt. Nedaeina gi tokiem arkliasnukiam, kad jie tera pajuokos objektai. Turim gi kelis tokius “sviesuolius”, Stoma, Sustauska, Uoka, Grazeviciu :) Sitie bent iki seimo nukeliavo, gi kiek dar didesniu nevykeliu aplink. Tokiu kuriem nenusiseke niekas ko bande imtis, kurie visa jaunyste svajojo apie kazkoki mistini darba, kur padirbus kelias dienas – likusisu metus gali atostogaut. Cia danziausiai tie kurie saukia koks velnio ismislas yra pinigai, kad, tai nera tikroji vertybe, kad svarbiausiaa koks nors ten sielos taurumas ar panasi nesamone :)

   • A

    Pasižiūrėk į jo IP, čia vienas iš gyvenimu nusivylusių emigrantų dėl kurių problemų kalta valdžia, klanai, Kubylius ir ropliažmogiai. Daugmaž tokia ir visa likusi violetinė kovotojų už teisibe minia. :)

 5. bb

  Dar aisku reikia prideti perspirto mazo sunukio israiska veide ir neapykanta viskam kas atrodo sekminga.

 6. A

  Matau ponas norvegas ten ir daugiau perliukų turi pažėręs. :D

  80. Mes stojame pries jus Pedofilus ir Satanstus!
  2012-06-13 13:10
  IP: 88.91.87.188

  Pedofilams nereikia pirkti teismu jie juos valdo !Paziurekite kas dirba pas mus Lietuvos auksciausiame teisme ir kituose!Kiek valdzioje tu kurie pedofilu klanui priklauso!Jiems nerikastoveti prie kiekvieno poicininko ar teisejo jie valdo tuos ir yra tie kurie duoda isakymius zemesnems grandims!O dabar pedofilai ir satanistai atsakykite i klausima kam per pastaraji simtmeti susikure tiek sajungu ,organizaciju ir korporaciju?Ogi tam kad jus klano tikslas Skaldyk ir Valdyk!Jusu tikslas aiskus ir jus einate mazais zingsniais taciau atkakliai i savo tiksla tukstancius metu!Jus kruopsciai maskuojates nes zinote kad atviroje kovoje zmones jus nusluos!Todel jus sionistai ir sukurete sistema kuri leidzia jums mazumoje bunant valdyti dauguma!Jus isrndate gudrius sraigtelius kuriais manipuliuodami sukuriate ivcairias partijas organizacijas judejimus sajungas tam kad ju virsunese pastatyti jums palankius zmones ir per juos valdyti mases!Jus manote kad jusu metodai duoda vaisiu ir manote kad taip bus visada!Taciasu viskam ateina galas!O stai cia ir jusu pabaiga neuzkalnu!Musu judejimas kuris virs i nenumaldoma zmoniu valios praiverzima ,kuris tures savo aisku tiksla ir plana jus isgamas pedofilus ,satanistus,masonus,sionistus,iliuminatus NUVERS IS JUSU SOSTO!Nes DIEVAS pades zmonems pagaliau atsikratyti jungo kuri jus dirbtinai sukure primetete zmonems!Jusu atkaklumas kuris jums budingas jums patiems pakis koja ,nes mes zinome ko jus siekiate,kaip ,kodel ,kokiais metodais ,per ka ,kada ir su kuo!Mes jau ateje ir jus isgamas vysime lauk!Laukite griaustinio jis paskelbs jums musu atejima !Kaip ir Dievo valia zemejekurios jusu velniu isgamos labai bijotes ir nelaukiate!

 7. Saiva

  Komentaras – jėga! Parašytas laikantis praktiškai visų Užkalnio sėkmingo rašymo rekomendacijų. Išskyrus skiriba.

 8. Skersinis

  Na ir sekasi žmonėms

 9. Janina

  Dirbu tokioj vietoj , kur tokių komentarų klausausi nuo ryto iki vakaro, apie visus įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. Kai tik ateina krizė – mano darbovietėje tokių komentatorių į palatas netelpa.

 10. deedee

  manau, kad cia pensininkas,60-70m, turintis kolektyvini soda ir savaitgaliais ten vaziuojantis autobusu. Kad praskaidrintu kasdienybe, vazineja i Klonio gatve – reik manyt ir gyvena aplink Kauna,nes is toliau atvaziuoti neturi pinigu.Ir dar pries pora metu lankes kompiuterinio rastingumo kursus bibliotekoj (deja nuo puses teksto ranka pavargo kablelius deliot), va ten ir atrado platuji pasauli. Zodziu pramogauja kiekvienas kaip ismano

 11. ignas

  Man atrodo, kad čia kažkas superbiškai patrolino.

 12. GUESSWHO

  Pagal IP – iš kaimo pavadinimu Å Norvegijoje.

 13. Saulius

  Va Užkalnį ir perspjovė…

 14. Skaityti tokius komentarus, tai kažkas tokio, kaip žiūrėti, kaip kas nors vemia. Lyg ir bjauru, lyg ir nemalonu prisiminti kaip pats kažkada vėmiai, bet atitraukti akių vis tiek negali.

  Ant tiek į pievas prirašyta, kad dar truputis ir tokia rašliava turėtų meninę vertę.

 15. Juozapas

  Debilas kaip reta…. Psichopatas kaip ir garlEvos šventoji…

 16. Augustinas

  Vau… Visu komentu motina! Dabar skaitau U. Eco “Prahos kapines” – ten daug apie masonus, zydus, pasaulinius samokslus ir t.t. Bet cia geriau. :) Gal prizo ikveptas auturius pazades tesini?

 17. J

  uz tai kokia fantastiska forma pavartota:
  kistute! spaustute! valdytute!

 18. Rasa

  Aš manau, kad čia Belogoriačka paprastoji

 19. Linas

  Bybį dėjau blet. Tikrai maximas pastatė, gal ir nemeluoja žmogus, gal atėjo valanda

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: