Nauja – tai gerai pamiršta sena. Andriaus Užkalnio rinkimų programa.

A.Užkalnis žiūri į jus su optimizmu ir šviesia viltimi (Mindaugo Dulinsko nuotrauka)

Artėjant parlamentiniams rinkimams, daugelis ateisiančių į balsadėžes ir prie urnų nerimauja, kad rinkti, kaip sakoma, nelabai yra už ką.

N.Venckienė ir “Lietuvos sąrašas” net ir norėdami neužpildys 141 vietos Seime (vien dėl to, kad tiek vietų šalies parlamente net nėra – žinoma, pinigai 141 krėslui, kompiuteriui, kabinetui ir padėjėjų armijai jau išnaudoti, o tikrąjį deputatų skaičių klanas slepia, todėl niekada nebūna kvorumo ir A.Kubiliaus valdžia gali nevaržomai statyti vieną elektrinę, o gal net ir kelias, bet kažkodėl apie tai nekalbama: ar daugelis girdėjote apie dar vieno japonų koncerno, “Yamaha”, statomą klavišinę elektrinę prie senojo Kintų uostų, pačioje Kuršių marių papėdėje, nuostabiame gamtos kampelyje? Taigi, kad negirdėjote, o darbai jau ten pradėti).

Signatarė N.Oželytė atsisakė kandidatuoti dėl didelio užimtumo, nes reikia socialiniuose tinkluose skelbti fotomontažų plakatus apie antstoles ir ašaromis persunktas eiles apie orumą ir represijas bei prisiminimus apie sovietinį režimą, kurį aktorė pažįsta, kaip sakoma, ne iš nuogirdų: jai teko pačiai įstoti į komunistų partiją, kad ją sugriautų iš vidaus.

Kai ateina toks momentas, žmonės pagrįstai klausia – kuo gi tikėti, kas neapgaus, kas sumažins mokesčius, padidins atlyginimus ir įves teisingumą?

Kaip sakė senoliai ir senolės, nauja – tai tik blogai užkasta sena. Kaip guvus prekybininkas moka perklijuoti galiojimo etiketę ant gaminio, grąžindamas jį naujam gyvenimui, taip ir mes šiandien siūlome prisiminti, kas buvo paskelbta beveik prieš dvejus metus: kandidato Andriaus Užkalnio rinkimų programa, su kuria jis neša santarvę ten, kur ras susiskaldymą, šviesą ten, kur ras tylą, ir teisingumą ten, kur paslaptys ligi šiol apklotos kaldrutėmis.

Paskelbta 2010 m. spalio mėn., ši programa nėra nė kiek pasenusi ar atsilikusi nuo gyvenimo. Tikėti ar ne, balsuoti už A.Užkalnį ar sugadinti biuletenį – spręsti jums patiems.

Kviečiame jus balsuoti už Andriaus Užkalnio rinkiminę programą pačiose rinkimų apylinkėse. Svarbiausi punktai, kuriuos jūs gausite, prabalsavę – tai visų žmonių remiami punktai. Tiktai tavo pasirinkimas nulems, ar tu gausi šiuos dalykus:

 • Mes sumažinsime mokesčius ir pakelsime pensijas ir atlyginimus.
 • Sutrumpinsim darbo dieną iki 6 valandų. Gana lobti darbdaviams! Jei nori, lai patys pluša. Tepamato, kaip lengva “uždirbti duoną”.
 • Komunaliniai mokėjimai už elektrą, šildymą, vandenį ir šiukšlių išvežimą bus nustatyti tokie, kad būtų įperkami ir bet kuriuo atveju visiems gyventojams bus mažesni už vidutinius šalyje. (Pastaba: mokesčiai už liftus septynaukščiuose ir devynaukščiuose bus nustatyti pagal atskirą LR Liftų aptarnavimo įstatymo įsigaliojimo pataisą 2013 m. Tai leis sumažinti liftų mokesčius visiems gyventojams.)
 • Miestelių centrinėse aikštėse nemokamai dalinsime girą šventinėmis dienomis. Žmonės nusipelnė šventės.
 • Legalizuosime kontrabandines cigaretes ir kt. tabako gaminius. Jie neneša žalos niekam, išskyrus atskirus korumpyruotus šulus, kurie dreba dėl banderolių verslo. Mes pastatysime ant svarstyklių teisingą balansą. Temidės svarstyklių strėlė atsisuks paprasto žmogaus labui.
 • Kaune pastatysime atominę elektrinę, kuri užtikrins miestui ekonominę, energetinę ir kt. nepriklausomybę. Tai bus mano dovana miestui, kuris mane užaugino. Jėgainė bus aušinama iš Kauno marių, kurios bus šiltos ištisus metus, tai užtikrins miesto gyventojams ir svečiams komfortabilų poilsį, iki kurio – ranka paduoti. Atsigaus ir turizmas.
 • Alkoholį leisime pardavinėti visą parą nuo 16 metų. Apklausos rodo, kad 98% paauglių remia tokį sprendimą. Vienas kitas stiklas alaus, vyno ar net stiklelis degtinės nepakenks – kenkia žmonėms korumpyruota valdžia, o ne skalsus gėrimas, kurį lietuviai mėgo nuo senų senovės. Mokėjo linksmintis su saiku.
 • Į kompensuojamų vaistų sąrašą bus įtraukti ir be recepto parduodami: aminazinas, tazepamas, citramonas, analginas, nošpa, klijai “Moment” (senoji formuluotė), tizercinas, novokainas, chloroformas (5%) ir amitriptilinas. Gydymas neturi būti verslas, o sveikata – ne prekė!
 • Svarbiausi sprendimai, siekiant pagreitinti demokratinį procesą, bus priimami ne brangiais referendumais, o per paprastą balsavimą populiariuose, daug skaitytojų turinčiuose forumuose supermama.lt bei portale one.lt. Į šiuos forumų interneto resursus ateina ne vien tiktais prisprogę Vilniaus “dailininkai” ir valdininkija, o paprasti žmonės. Jų gyvenimas – jiems ir spręsti apie jį! O valdininkai tesičiulpia nykščius prie suskilusios geldos.
 • Žmonėms yra svarbi televizija. LRT taryboje vietoje užkirmijusių nomenklatūros atstovų, tampančių eterio kaldrą į visas puses ir politikuojančių bei užsiimančių korupciniais machinacijų verslais, bus priimtas naujas principas, kur narius nominuos pažangios kūrybinės sąjungos, katalikų bažnyčia ir kitų konfesijų kulto namai, kiemo savivaldos komitetai ir sodininkų bendrijos. Tai bus tikra demokratizacijos proceso išraiška.

Pagarbiai,

Andriaus Užkalnio rinkimų štabas

Daugiau apie A.Užkalnio politinę programą – jo rinkimų rinklalapyje.

Advertisements

14 comments

 1. abc

  Aš jau pasirinkau, o tu?

 2. renkėja

  skaitykit, kad vieną balsą jau turit…noriu komunizman, noriu…

 3. Virgis

  Padarykit, tamsta, eksperimentą, balotiruokitės, ilgainiui eksperimentas tikrai tikiu, kad pavyks, gyvensit dar aukščiau runkelių. Aš tikrai balsuosiu.

 4. Adv. Tomas

  Dakatare, tverkite, bandykite. Kovokite už nuskriaustuosius ir pažemintuosius. Veikite pagal jūsų užduotą programą.
  Labai lauktume (daugiskaita vartoju todėl, kad šneku visos liaudies vardu, nes turiu tam teisę) jūsų pirmojo pasisakymo iš Seimo tribūnos.
  Ojoj kaip drebėtų kyšininkai, korupcijonieriai, godieji verslynykai, gražgrasčių augintojai bei Seimo bufeto tarnautojai.
  Neapvilkite mūsų.

 5. Yep yep

  Nu bet tagi… jeigu gira nemokamai dalinsi… tai jau cia nusvere man… Tik uz Tamsta!

 6. sausiotryliktosiosradijozvalgas

  Kaip Vilniaus alaus akademijos tikrasis profesorius, Bezdonių kaimo šviesuolis ir muzikantas, politologas-visuomenininkas, pilietinininkas ir valstybininkas, disidentas vestuvese per prievarta, tik pridurčiau, jog šiai ala Valinsko „Dešimties Dievo įsakymų“ programai sėkmingai pasirodyti rinkimuose 2012 rudenį truksta kelių papildomų punktelių:))
  1. Apie kovą su SISTEMA ir ANTIKRISTO MARLIAUS MANSONO diriguojamu PEDAFILU, PIDERASTŲ, AMERIKOSŲ, PARMAZONŲ, BURTININKŲ IR ŽYDŲ klanu,
  2. Nemokamos skaitmeninės TV kanalų išplėtimą rudenį rusiškais Pervyj Baltijskij, NAŠE KINO ir tuo kuris rodo normalius vaikų ir pensinininkų netraumuojančius multikus visokius ZAJAC PAGADI, GIENA ir kt..
  3. Kandidato visiems dovanojamą RADŽI Geriausių dainų turą per Lietuvos miestus ir miestelius.
  4. Privalomą visų transporto priemonių įskaitant arklių traukiamus vežimus bei bričkas dažymą fioletine spalva.
  5. Būtinumą atpiginti degtinę, kuri mūsuose palygint su Baltarusija yra per brangi. Rekomenduotina kaina būtų 5lt. už 0,5 butelį. Taip pat leidimą pilstoma degtine prekiauti Spaudos kioskuose.
  6. Liepos 6 diena paskelbti LEDŲ diena ir visoje Lietuvos teritorijoje šia proga iš sraigtasparnio veltui mėtyti šiuos skanėstus.
  7. Pagaliau Nugriauti tuo prakeiktus STIKLAINIUS, PREILOS BOTELIUS, VALDOVŲ RŪMUS ir visas tvoras prie ežerų.
  8. Paleisti visa policija ir teismus nafik. Vietoj to įvesti tikrą TEISINGUMĄ, kurį vykdys iš Pravieniškių gyvenvietės inteligentų atrinkti visuomenės autoritetai.
  9. Į Kuršių Nerija uždrausti įvažiuoti visiems kurių pajamos per mėnesį viršija minimalią algą.
  10. Perkelti į Kauno zoologijos sodą ir prievarta, pažeidžiant Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvenciją, izoliuoti nuo visuomenės anokį tipą vardu lygtais Žilvinas Grigaitis.

 7. Saulius

  Aš už Užkalnį nebalsuosiu, nes jo programa yra susitaikėliška, korupcinė ir neatspindinti darbininkų, valstiečių ir tarnautojų lūkesčių bei interesų. Šalin prisiplakėlius ir bandančius prisiplakti ar prisilakti! Gėda! Išverstaskūris! Menševikas!

  • neRimas

   Pritariu gerb. Sauliui su tam tikromis išlygomis. Gal ir balsuosiu, bet greičiausiai nebalsuosiu, nors neatmetu balsavimo galimybės už užk užka užkalnųųųųų saulutė nusi… Vienu žodžiu tik kai išlygos bus visiškai išsilyginusios arba lygios tik tam tikra prasme su lygiu Lyguos lygiadieniu likus lygiai penkioms minutėms iki menamos balsavimo dienos aš tikrai balsuosiu arba nebalsuosiu už lygių galimybių ir teisių (o teisė nėra lygi galimybei) programą. Žiūrint kas tą programą sudarė, neatsižvelgiant į kokrečias pavardes ar praverdes ir esant palankioms sprendimo galimybėms gali būti, kad pasirinksiu balsuoti arba netgi nebalsuoti – kaip visi arba ne visi o gal net ir ne visai visi žinome, kad tokia teisė mums yra suteikta visagalės konstitucijos.

 8. Skylius

  Pagaliau, bent vienas kandidatas palietė pačią opiausią nūdienos problemą – liftų mokestį. Aš už!

 9. Inga

  net jeigu dr.A.Užkalnis nutartų pats nesibalotiruoti dėl sveikatos ar kitų priežasčių, jo puikių įžvalgų atgarsiai neabejotinai bus gausiai randami įvairių besibalotiruojančių programiniuose teiginiuose. kai kas juos neabejotinai praturtins ir sausiotryliktosiosradijožvalgo variancijomis dr.A.Užkalnio programos tema, kurios yra savalaikės ir aktualizuoja einamąjį momentą (nežinau tik dėl gerb.Žilvino Grigaičio).
  Vertingiausia ir nuostabiausia programinė dr.A.Užkalnio nuostata, kuri turbūt bus plagijuojama dažniausiai, yra matematiniu požiūriu neįmanomas reiškinys, kuris todėl gali būti aptinkamas tik ypatingose, reikia sakyti – šventose vietose. O būtent tai toks reiškinys, kai visi šalyje už ką nors moka mažiau nei visi vidutiniškai. Gebėjimas “atsiekti” tokį rezultatą reikalauja išties antgamtinių galių ir todėl tik tokius įsipareigojimus “ant savęs” imančiuosius galima drąsiai rinkti. Tai tie žmonės, kurie visiems duos daugiau, iš visų ims mažiau ir iš nieko nesiskolins nė cento.
  Taigi, gerbiama Renkėja ir kiti tikrai neturėtų nuliūsti. Josios ir kitų lūkesčiai tikrai nebus nuvilti, priešingai- bus sunku pasirinkti tarp stebukladarių. Tiesa, programose veikiausiai nebus prisipažinta, kad šių idėjų copyrightas yra dr. A. Užkalnio ir tikrieji stebuklų autoriai “kanulins” į užmarštį, bet juk viskas – žmogui. dr. A.Užkalnis nelyg kukli žibutė tyliai džiaugsis matydamas, kaip veši jo minčių daigeliai, ūgliai ir baobabai.

 10. Grita

  As manau Kaunas tikrai isrinks, juk Sustauska tai isrinko…o visi mane kad tai bajeris :) Gyvenu Kaune ir vis galvoju kodel nei vieno nepazystu kuris ta Sustauska rinko, matyt yra du kaunai.

 11. GUESSWHO

  Ne į temą – Happy 4th of July everyone!

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: