Išmokit pagaliau džiaugtis, bambantys neurotikai ir nuskriaustieji

Džiaugsmas turi būti tyras, kaip šis vanduo.

Tokios džiaugsmo dienos Lietuvoje seniai nebuvo. Gal aš blogai prisimenu, bet man primena kovo 11-ąją, kai buvo atkurta nepriklausomybė, ir dar tą dieną, kai virš Gedimino pilies bokšto pakilo trispalvė – didelis, paprastas, tyras ir besąlygiškas džiaugsmas.

Rūta Meilutytė oficialiai valdo, yra geriausia pasaulyje – be jokių išlygų, Lietuvos vėliava plevesuoja virš stulbinamai puikios Londono arenos, ir skamba Lietuvos himnas, ir ašarojančiai iš laimės penkiolikmetei užkabino didelį aukso medalį. Tyresnės laimės ir pasididžiavimo dienos įsivaizduoti neįmanoma.

Bet besąlygišką džiaugsmą Lietuvoje patirti nelabai moka krūvos žmonių, kuriuos reikėtų skubiai išvežti – geriausiai į kokį seną, aplūžusį baseiną, be vandens, ir parodyti laiptukus į dešimties metrų trampliną, kad galėtų eiti ir šokinėti nuo jo žemyn galva.

Kalbu apie tuos nelaiminguosius, kuriems istorinė pergalė (o ji tikrai liks atmintyje dešimtmečius, nepriklausomai nuo nieko – aš buvau tada dar vaikas, bet labai gerai prisimenu, kaip 1980 metais olimpinį auksą laimėjo Lina Kačiušytė, nors žiūrėjau tai nespalvoto televizoriaus ekrane) yra proga dėl ko nors papriekaištauti valdžiai ir Lietuvai.

“Tremtinės pergalė”, rašo kažkoks protiškai išsigimęs tipas, suprask, Lietuva atstūmė, Anglija priglaudė. Tokie asmenys, kuriems patiems labai reikėtų tremties be atgalinio bilieto, negali džiaugtis, kad talentinga Lietuvos plaukikė treniruojasi vienoje geriausių Europoje specializuotų sporto mokyklų su puikiu treneriu, turinčiu pakankamai patirties, kad atskleistų jos gabumus. O ne. Jie įsivaizduoja, kad “valdžia turėtų sukurti sąlygas Lietuvoje”, neturėdami jokio supratimo apie tai, kaip tai turėtų ir galėtų būti padaryta.

“Gėda Kubiliui”, bliauna kiti, nes juk vyriausybė ir valdžiažmogiai “neremia sporto” (daugelis Lietuvoje patogiai pamiršta, kad R.Meilutytės labai brangus mokslas ir treniruotės Plimute yra apmokamas iš stipendijos, kurią ji laimėjo, o likusius pinigus moka Lietuvos nacionalinis olimpinis komitetas – taip kad nelabai galima sakyti, kad Lietuva tik šildosi spinduliuose).

Žinantieji, kad reikia “geriau remti” niekada nepasakys, iš ko reikėtų paimti tuos pinigus – nes valdžia ir taip “plėšia mokesčius”. Na, žinoma, dar visuomet yra sprendimas paimti iš krepšinio, nes jis gauna per daug. Tada bus galima po savaitės vėl rėkti – “gėda valdžiai”, nes bukagalaviai atėmė iš krepšinio.

Kiti veikėjai vištos smegenimis siunta, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė paspaudė ranką Rūtai Meilutytei ir su ja nusifotografavo. “Piaras”, šaukia jie, “o tu pasirūpink, kad būtų paremtas sportas!”. Išties, kvailybė yra beribė. Prezidentė yra olimpinėse žaidynėse, jos darbas paspausti ranka čempionei ir nusifotografuoti, ir pasakyti gerus žodžius, net jei ji negali pažadėti naujo 50 metrų baseino kiekvienam rajono centrui, kaip tokiu atveju, reikia tikėtis, padarytų koks nors Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Dar daugiau – man malonu, kad Lietuvoje valstybės postus užimantys žmonės neprapliupo beprasmiais pažadais ir karališkomis dovanomis (daug kam, žinau, būtų labai patikę, jei premjeras ar prezidentė būtų pažadėję olimpietei pagerinto išplanavimo keturių kambarių butą arba automobilį, kaip būtų įprasta trečiojo pasaulio bananų respublikose).

Rūta Meilutytė šiandien parodė geriausią vykusių Lietuvos žmonių pusę – pasiekti aukščiausią viršūnę visomis prieinamomis priemonėmis, panaudojus stipriausius įrankius ir galimybes, kurias gali pasiūlyti pasaulis. Ji pasirodė kaip tyli, lūpą prikandusi, drovi, bet užsispyrusi nugalėtoja, tikra pasaulio ir Lietuvos lietuvė, pavyzdys visiems, kam užtenka sveiko proto ir geros valios, kad galėtų žiūrėti į geriausius pavyzdžius ir semtis įkvėpimo.

Todėl geriausias plakatas ir šūkis, kuris jau šimtus kartų nuo vakar vakaro iškabintas internete, yra šis: “Gimė sūnus. Pavadinsiu Rūta.”

Advertisements

55 comments

 1. Darko

  Labai džiaugiuosi, bet džiaugsmą aptemdė tik dvi himno eilutės ir tos pačios kažkokio remikso. Kaip vertini, Andriau? :)

  • kibirinskas

   Tamsta esi puiki iliustracija: “labai džiaugiuosi” (2 žodžiai); “bet džiaugsmą aptemdė tik dvi himno eilutės ir tos pačios kažkokio remikso” (12 žodžių). Tai kur akcentas?

   Man asmeniškai didžiulį įspūdį paliko Rūtos užsispyrimas, kuklumas. Net “Eurosporto” žurnalistus ji mandagiai pasiuntė: OK, speak to you later. Apdovanojimo ceremonijoje koks nuoširdumas. O visa kita – smulkmenos.

  • nika

   geras,bet as visai neatkreipiau demesio i himna(na tiksliau pasakius visai jo net negirdejau).nes tuo metu maciau tik susijaudinusia ir pasimetusia jaunute mergaite ir dziaugiausi jos pergale.

 2. Darko

  Ar turėjau kaip kvailys ploti katučių po himno išniekinimo? :) Džiaugsmas ir šiandien beribis. Bet himnas turėtų groti visas.

 3. vejuota

  taip, liūdesys neišpasakytas! reikėjo pusvalandį grot himną ir dar dūdų orkestrą tautiniais drabužiais aprengt – va tada ir medalis labiau auksinis būtų! o dabar ką? dar nuo vakar verkiu dėl tokios neteisybės

  • M

   Na, nereikia labai mandravoti… Himnas yra himnas – Agneliui marselietę visą leido paklausyti. Ne itin dažnai galima išgirsti Lietuvos himną tokiomis aplinkybėmis, tai tikrai būtų gražu jei grotų jį visą. Iš kitos pusės, manau, jog himną organizatoriai gauna iš kiekvienos šalies olimpinio komiteto (spėju), tad grojo, ką turėjo.
   Visa tai ne esmė, svarbiausia, kad šita jaunutė mergiotė suteikė neįsivaizduojamo džiaugsmo ne tik sau ir savo artimiesiems, bet ir visai (beveik visai, kaip kad pastebėjo gerb. Užkalnis) tautai.

 4. Vytautas

  Man tai gėda dėl tų žmonių, kurie visada sėdi subines suraukę ir tik ieško, prie ko kabinėtis. Tik pamanyk, vagiam Rūtos auksą, oh dear oh dear, dabar meskim kompus pro langus ir nieko nerašykim. Vieną žmogų iš Lietuvos pasiūlom, tegu jis eina ir pasveikina Rūtą, nes mes džiaugdamiesi už ją, juk vagiam jos auksą!! Tikri bambekliai lietuviai, kuriems viskas blogai. Laimi – blogai, nelaimi – irgi, džiaugiesi – blogai, nesidžiaugtum – bloogai, pasaulis bloga, viskas viskas blogai.

  • strz

   aš manau pilna pasaulyje tokių kvailių, kuriem viskas visada blogai. Lietuviai, anglai, vokiečiai, lenkai .. prie ko čia tautybė ? Čia charakteris kvailio ir tiek. Ignoruoti tokius reikia, tuomet jie nebegaiš savo laiko rašinėdami, nes žinos, kad niekam neįdomu. O dabar, kai į viena kvailio komentarą atsiliepia šimtas protingų, tai kvailys jaučiasi prarijęs dalį jūsų energijos ir pats tuo savanaudiškai džiaugiasi. IGNORUOKITE KVAILIUS

 5. Rimbas

  Žalgirio feisbuko paskyros bukapročių (kitaip nepavadinsi) replika – pasveikinimas gali vainikuot visą čia aprašomą durnizmą. Tiesa, sveikas protas iškart juos uždominavo.
  Gerb. DARKO, o jūs himno tekstą bent žinote, ir kurios natos jūsų jautrią lietuvišką sielą taip sužeidė?

 6. Debeselis

  Labai geras straipsnis, o dėl himno nėr ko pykti, kokie asilai sėdi olimpiniam komitete, tokį rezultatą ir turim.

 7. Na, ne visi yra bambekliai. Dauguma lietuvių nuoširdžiai džiaugėsi Rūtos pergale. Socialiniai tinklai tiesiog lūžo nuo palinkėjimų laimėti ir džiaugsmo dėl pergalės įrašų. Mergina per dvi dienas tapo tikra Lietuvos numylėtine. O kaip skandavo Lietuvos ir Rūtos vardus visi susirinkusieji vietoje sirgaliai, tarp kurių buvo ir kiti olimpiečiai. Visos šios emocijos – nesuvaidintos.
  Bambančiųjų ir nepatenkintųjų, manau, atsiras visur ir visada. Ir tai – ne tik lietuvių bėda. Bambėjimas atsiranda ne tik dėl piktumo, bet ir dėl paprasčiausio neišmanymo, pavyzdžiui, kodėl R.Meilutytė pastaruosius dvejus metus gyvena Londone. :)

 8. Studentas

  Pykstat dėl himno? Įdomu kokius čia komentarus tektų skaityti jei būtų nutikę kaip Afganistano sportininkėms (tik nepamenu kokioje rungtyje), kuomet per apdovanojimus įteikus aukso medalį sugrojo Borato komedijoje grojusį “himną”. Džiaukitės kad girdėjot kiek girdėjot, girdėjot ne komediją ir kad visas pasaulis dar kartelį išgirdo apie Lietuvą. Smagu kad sugebame garsintis ne tik vagimis užsienyje, prasigėrusiais statybininkais ir didžiausiu savižudybių skaičiumi. Rūta tapo pavyzdžiu visiems. Bent jau man tai tikrai.

 9. Del himno kvailiams

  Himnui olimpiadose pagal taisykles skiriama tik 80 sekundziu, visus trumpina. Nesigarinkit, bet paskaitykit.

 10. Bruno Senna

  Buvo dar du ypatingo durnumo atvejai – kai žurnalistai pagavo Gudzinevičiūtę pietaujant su Meilutyte, tai ne kurie komentatoriai suskubo piktintis, kad šaulė “bando šildytis svetimuose šlovės spinduliuose”.
  Na, ir laimėtojas – “kitą olimpiadą plauks už Angliją. Pamatysit”

 11. Indrė

  O aš taip džiaugiausi dėl Rūtos, kad net nepastebėjau, jog himną pritrumpino. Ir ką? Pergalė, medalis, ir meilė savo šaliai juk nesumažėja nuo to.

 12. pacus

  prezidentes rankos paspaudimas tik parodo kokia maza ir istroskusi pergaliu yra Lietuva….

 13. Eclipse

  Andriau, nežinau ar matėtė, bet mane sukrėtė vienas postas Facebook socialiniame tinklapyje, grupėje, Klonio gatvės dienoraštis, kurio administratorius parašė kažką panašaus į , kad olimpinei čempionei Prezidentė skiria dėmesį, ir sako gražius žodžius, o Klonio gatvės tragedijos mergaitei nulis dėmesio iš jos buvo, nes mat nesugebėjo net aplankyti kol dar buvo su globėja, ar galų gale išsakyti savo girežtos nuomonės šia tema.. Tai jau tampa kažkokia mąsine psichoze. Turiu savo nuomonę šia tema, bet to jau yra perdauk, kai kiekvieną brangų Lietuvai momentą ir kiekvieną jos Ekscelencijos žingsnį toje grupėje eskaluoja per Klonio gatvės istoriją… Viskas gi nesisuka vien tik apie tai.. Absoliutus savo šalies negerbimas,nes tas jų tiesos ieškojimas tokiasi būdais yra jau viršūnė..

 14. Aha,cia verkiantiems del musu himno, noreciau i akis paziureti kai graiku pergales metu reiktu perklausyti VISA POEMA LAISVEI – visus 158 stulpelius.
  nu nes taip va yra tikrasis himnas, nors tik 2 stulpeliai tenaudojami…

  atsigaukit, mudakai.

  • GUESSWHO

   Liūdnas trolis yra liūdnas.

   Cinikas? LOL. Norėtų. Labiau dumbfuck’as su paranojiška fiksacija nacionaline tema.

 15. Vilma

  Kodėl pastebite tik bambeklius? Tokių mažuma ir geriau juos ignoruot :) Nes dėmesys tokius žmones tik dar labiau kursto rašyti nesąmones.. Manau, kad Lietuvoje labai daug pozityviai nusiteikusių žmonių..

  • Aš esu bambeklių specialistas. Juos reikia ne ignoruoti, o nukenksminti pašaipa ir pažeminimu, kad žinotų savo vietą, kirmėlės. Nes jei juos ignoruoji, kai kurie pradeda galvoti, kad jų elgesys – normalus.

   • Vilma

    tikėkimės, kad Jūs teisus :)

   • Yep yep

    Butent! Jokiais budais negalima “duot durniui kelio”, o tai visokie durakai, isiverze i pirmasias vietas, sika ant galvos normaliems zmoniems…

 16. nika

  saunuole mergaite!musu seima taip pat didziuojasi,kad lietuviai taip pasiseke(beja tuo suzaveti ir musu kaimynai anglai,nes sulaukeme sveikinimu is ju puses),bet vistiek noriu pabambeti.turiu toki retorini klausyma:ar butu jai taip pasiseke,jeigu ne aplinkybes butu leme,kad ji gyvena jk?ar butu suteikusi jai toki sansa lietuvos vyriausybe,kuriai ant sporto nusispjaut?

  • M

   Šansus suteikia ne vyriausybės, o žmonių talentas ir sunkus darbas. Norėjo sportuoti, turi talento, išvažiavo, kur tam yra sąlygos. Valio

  • As

   Jos treniruotes UK didele dalimi ir finansuoja Lietuva. Dabar dar gaus 400k Lt ir galės kitai olimpiadai ruoštis dar geriau. Aišku, būtų labai gerai patiems turėti geresnius baseinus, bet neturime pakankamai pinigų ir plaukikų, kurie jais naudotųsi.

  • Lietuvos vyriausybė skiria sportui pakankamai daug. Kad skirtų daugiau, reikėtų atimti iš kažko kito.

  • Bruno Senna

   Nika, kai pradėsit argumentuoti, o ne svaičioti, kad “vyriausybei nusispjaut” tada gal kažkas į jus rimtai žiūrės. O dabar skaičiai: už olimpinį auksą – 400 000 litų, sidabrą – 200 000, bronzą 150 000. Už aštuntą (!) vietą 20 000. Už vietas nuo 4-7 atitinkamai. Taip elgiasi valstybė, kuriai nusispjaut į sportą. Matyt išmokės ne litais, o tiugrikais, o visa kita nusės į tų riebių kiaulių kišenes, taip taip. Nekalbu apie tai, kad Lietuva moka už mergaitės (ne apie tą čia, aš apie Rūtą) mokslą ir treniruotes.
   O dėl gyvenamosios vietos – imkim tą patį Kleizą, jis gyvena, žaidžia ir treniruojasi Toronte (Kanada) didžiąją savo laiko dalį. Tai pasakykit, kas būtų, jei Kleiza žaistų ne NBA, o LKLe, ar jam būtų taip pasisekę, ar jis būtų toks pat geras krepšininkas. O dar žinot, Lietuvos slidininkai irgi neretai važiuoja ruoštis į užsienį, įdomu kam, galėtų nuo Rambyno kartą kitą nučiuožt ir būtų pasiruošę.
   Ir kvailiausia yra tai, kad nežinau, kodėl jums tai rašau. Perskaitysit, tarp ausų įsijungs blokatorius, ir tada čiuošit kitur vemti kaip Lietuva spjauna ant sporto.

   • Daug Britanijos, Prancūzijos, kitų šalių atletų treniruojasi Amerikoje. Gaila, ten neturi Kubiliaus, kurį galėtų apkaltinti.

    Tie baseinai, kurie yra, irgi yra prižiūrimi, remontuojami, išlaikomi. Viskas kainuoja pinigus. Tik visiems atrodo, kad niekas nevyksta, čia jie taip skaičiuoja.

    Dar kiti parašo, pvz., apie Vilnių: kur tie pinigai, AŠ NEMATAU. Nes gatvės pačios apsišviečia, policija pati sau algas išsimoka, tie remonto darbai, kurie vyksta (tegu ir negana jų) be pinigų vyksta. Jie nieko nemato. Taip ir čia, žmonės yra kaip durni, blogo charakterio paaugliai, tik imantys ir amžinai nepatenkinti.

   • nika

    labai atsiprasau,kad izeidziau jusu didenybe savo issakyta nuomone.bet manau jog tam ir yra skirta diskusija,skirtingi zmones skirtingos nuomones.ir mano mintys neturi sutapti su tamstos,patinka tai tamstai ar ne.geros dienos.ir isgerkit vaistu nuo skrandzio,nes matau kad jus apsinuodijes tulzimi…

 17. Bruno Senna

  Suskubsiu pasitaisyt, kol kas neužsipuolė. 2009 premijos buvo nurėžtos perpus. Visgi krizė. Ar taip yra iki dabar taip ir nesupratau. Ir tiesa sakant, einu žiūrėti krepšinio.

 18. Bruno Senna

  Nika, diskusija yra kai pateikiami argumentai. Nei pirmoje žinutėje, nei čia aš jų nematau. Ir esu tikras, kad nepamatysiu. Išsijungiu. Sėkmės.

 19. meerkat

  Kultine tema kur “nieko valdzia nedaro” – stadionai. Didziausia beda ant Lietuvos kad daugiausiai rekia tie kur maziausiai domisi.

 20. Skaitau, skaitau ir suprantu tokį vieną įdomų dalyką. Jei sugebame apie Kubilius ir kitus dalykus rašyti, reiškias nesugebame be jų gyventi.

  Man tiesiog smalsu ar rašydamas šį postą, pats nebambi apie tai kokie visi nepatenkinti?

  Žmogaus teisė yra į džiaugsmą ir tai neturi būti teisiama. Noriu džiaugiuosi, noriu ne.

 21. Egle

  Džiaugsmas beribis…

 22. hm

  Žinote, autoriau, perskaičiusi pirmą straipsnį protokoluose, pasipiktinau kai kuriais kreipiniais bei epitetais ir nusivyliau, pamaniau – et, atrodė solidus žmogus, o va štai kokią bjaurastį pila. Bet kuo toliau, tuo labiau imu palaikyti tamstos metodus. Ypatingai puiku, kad (bent jau kol kas) straipsniai atsiranda ir lryte. Dar galėtumėte prasibrauti į kokią nors respubliką ir panašius. Ne odės skaityti čia atėjau. Tik kuo daugiau pasiskaitau naujienų portaluose, ir ypatingai – jų komentarų, tuo labiau imu pritarti jūsų nepadoriems metodams. Ir kaip diena, taip naujas to įrodymas. Šiandienos žvaigždė – visuotinė parama ir visokiariopi pateisinimai bei užuolautos mūsų bendratautiečiui, olimpiados sirgaliui, atsidūrusiam už grotų už tam tikrus gestus kitų rasių žmonių atžvilgiu. Įdomu, kas bus rytoj?.. Kaip vis dėlto pagydyti tuos žmones, paaiškinti, kad ne jie yra pasaulio centras su savo bukaprotišku elgesiu ir nuostatomis (ar jų nebuvimu), kaip įskiepyti šviesą ten, kur jos niekad nebuvo?

 23. protingas

  Džiugu, kad yra žmogus, sugebantis pasakyt idiotams, kad jie yra idiotai. liūdna, kad patys idiotai niekuomet nesupras, kad yra idiotai. Jie todėl ir idiotai, kad nesugeba to suvokt. :-)

 24. DG

  Nesuprantu kokie asilai gali Ruteles pergalej izvelgti kazka tokio, del ko galima bambeti. Tai besalygiskas , fantastiskas, nesulyginamas dziaugsmas. Ji taip iskele Lietuva ir musu tauta, ko nepadare ne vienas diplomatas. Taciau taip ir turi buti. Sportas universalus dalykas, ypac Olimpines zaidynes. Musu seima vakar ejom krepsinio ziuret i Olimpini parka, buvom pasidabine lietuviska atributika, mus stabde ir kalbino daugybe zmoniu, dalinosi dziaugsmu del Rutos pergales, anglai ja savinosi, zinoma, juokaudami, sake, auksas per puse, jums ir mums. Mus atpazindavo net metro darbuotojai, net dovanu is ju gavom, as Supporters of Lithuania, mums skyre tiek demesio, to grazaus, teigiamo, kad mes pasijutom tarytum patys izymybes butume. Ir tik del Rutos neitiketinos fantastiskos pergales. Jei dabar ka nors gero ir zinos uzsienieciai apie lietuvius ir Lietuva, tai butent jos pergales deka. Visas 24 val. po pergales tik apie tai visi ir tekalbejo, BBC TV komentavo ir vis kvietesi visokius zymius ekspertus pakalbet apie Ruta. Ji tapo Olimpiniu zaidyniu sensacija. Jos treneris taip graziai pristate ja ir musu sali BBC kanale, pabreze Rutos patriotizma, jos mokyklos direktore kitame interviu apibudino savo aukletine, apie jos nepaprasta darbstuma ir talenta. Man britai zinutes siuntinejo sveikindami su mano tautietes pergale, o man bendradarbiai kita ryta tik apie tai ir tekalbejo. O cia visokie smikiai savo durnus komentarus rasineja. Tikiuosi Ruta ir jos artimieji niekada ju neskaitys. O tie rasinetojai tegul uzspringsta savo paciu tulzim.

 25. D. Gerbiamas

  Man tai būtų šlykščiausia, jeigu filadelfijams pavyktų padaryt išpūstą olialiapupytinę dūrą iš tokios nekaltos nesugadintos mergaitės, kuri galėtų būti tiesiog veržlios neinkščiančios Lietuvos simbolis kartu su jos nenusaldinta kieta močiute ir visu visa gyvenimo realybe.

  Grybauskaitė, kaip žinia, specialiai prasitęsė savo vizitą, kad galėtų dalyvauti Meilutytės triumfe. Ir, sakyčiau, tai yra ne tik gerai apgalvotas tikslus žingsnis, bet tiesiog jos pareiga. Reikia būt visišku ligoniu, kad įžiūrėtum čia bandymą “pasišildyti” Meilutytės šlovės spinduliuose, ypač kai visa procedūra buvo santūri ir paprasta. Galų gale pagalvokit, ar pačiai Meilutytei nebuvo malonus toks dėmesys ir palaikymas.

  O dėl himno tai, kaip žinia, yra techniniai reikalavimai ir vienodi visiems. Mano manymu galėtų netgi oficialiai egzistuoti speciali sutrumpinta himno versija – negi neatsirastų kas sugebėtų talentingai tokią suaranžuoti? Tegu ir būtų vienas iškilmingas variantas su choru ir maksimaliu dūdų orkestru ypatingoms progoms ar valstybinėms šventėms, ir paprastesnis trumpesnis lengvesnis variantas tokioms kaip šita – trumpai drūtai, bet kad griebtų už širdies. Ar gal net kokie 3 skirtingi variantai pagal ceremonijų lygį? Tuo labiau, kad, kaip žinia, Kudirka nebuvo profesionalas ir tuo požiūriu Lietuvos himnas toli gražu ne be priekaištų.

 26. Jolita

  Grįžau iš pajūrio. Dvi savaites gyvenau be kompiuterio. Užtai dabar išsiliesiu. Liepos 30d. buvo pirmadienis, po karšto beprotiško savaitgalio Juodkrantė 11 valandą vakaro buvo gražiai apšviesta, tyli ir tuščia. Iš visų nedaugelio šviečiančių langų burbuliavo televizoriai, o paskui pasigirdo Lietuvos himnas. Ėjau per savo numylėtą Juodkrantę ir didžiavausi savo Tėvyne. Mano gražiausias vasaros prisiminimas.

 27. marius

  o kodėl ponas užkalnis nepatalpino šio lrytas.lt? aaaaa? nepriėmė? jei rimtai, tai aš baisiai piktas dėl tų ’emigrantų’ nuomonės. jie ne džiaugiasi, bet kiršina. na taip, taip, britai savais laiko laiminčius aukso medalius, bet ne lietuvius nusikaltėlius. o tie vargšeliai ‘ emigrantai’- ( gal reikėtų užmiršti tai, nes es vis dėl to bendra ekonominė erdvė- šiandien uk- rytoj – vokietijoj) kažkaip tapatinasi su rūta, nors nei jų vaikai, nei proanūkiai stipendijos iš plymuto , nei finansavimo iš lietuvos negaus.

 28. Bronius

  Man tai kyla abejonių, ar bukalaviui/idiotui nuolat teigiant, kad jis toks yra, jis pasikeis į gerąją pusę. O šviesti žmones galima (ir reikia) kultūringai, o ne durninant ir žeminant. Juk būtų galima ir invalidams nuolat teigti, kad jie yra slabakai, o puspročiams vaikams – kad nieko iš jų nebus. Bet šviesūs žmonės, kaip žinia, taip nesielgia…

 29. Saulius

  Nu ne tai ne…

 30. GUESSWHO

  Dar viena didelė dozė runkeliško marazmo Lietuvai laimėjus antrąjį olimpinį medalį. Vietiniai iš Garliavos, Bybogalos beigi visokių Fulyškių nepatenkinti, kad Lietuvai bronzos medalį laimėjęs graikų-romėnų stiliaus imtyninkas Aleksandras Kazakevič yra kažkoks nevisai toks kaip anie patys dundukai.

 31. Julius

  Andriu turiu gero molio, mėnesio topinė frazė: “Is esmės tas bankroto administratorius kenkė atlikdamas neteisėtus veiksmus. Mūsų darbuotojas, kuris tvarkė bankroto klausimus, dave pinigus tam administratoriui už tai, kad nustotų kenkti”. (Tadas Karosas, už kyšio davimą bankroto administratoriui STT agentų sulaikytas „Čili Holdings“ savininkas ).

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: