Gyvas hipsteris sėdėjo priekyje! (gerumo etiudas)

30 04 2012

Kas mane pažįsta, tai žino, kad tarp visų dalykų, kuriems daug tenka piktų ir užgaulių žodžių, yra nepralenkiami du dalykai: debilai lėktuvuose* ir hipsteriais.

Šįryt skridau iš Tulūzos, o paskui Budapešto, į Vilnių per Lenkiją, ir štai BUD-WAW segmente priešais mane sėdėjo tikrų tikriausias pretenzingas hipsteris, kalbantis rodos angliškai, pasipuošęs anoraku, Ray Ban akyniais, su pisplaukių barzdike ir nusmukusiu klynu iki kelių (kaip paskui pamačiau), kai ta zoologinė būtybė nurėpliojo, iškrypėliškai tampydamasi visu savo Indie muzikos susilpnintu kūneliu, prie praėjimo.

Aš esu tikras, kad juos tokius veisia kažkur slaptose laboratorijose, CIA kalėjimuose, paslėptuose Rumunijos psichiatrinių požemiuose, veisia ir klonuoja pagal blizgių žurnalų atvaizdus.

Pirmiausia tas žvėrelis tik atsisėdęs išsirietė savo krėsle, ir, pagalvojęs, kad jam pučia (iš tikrųjų jam plėšė ciongas, kai susidaro skersvėjis tarp ausų dėl nepakankamos kaukolės užpildymo), ir pradėjo virš manęs makaluoti savo stilinga laiba rankele, bandydamas suprasti – iš kur čia jam, b***, pučia.

Keliavo ir gėrimus užsisakinėjo užsimaukšlinęs gobtuvą.

Paskui užsidėjo savo anorako gobtuvą ir visą kelią laimingai skrido. Savo išsigimėliška išvaizda ir elgesiu (ypač kai sugalvojo užsinorėti būtent “some sort of fresh juice” – LOT lėktuve!) jis toli lenkė net tuos, kas per dieną patalpoje šiltu metų laiku vaikšto megztom kepurėm-gandonkėm.

Jo draugelis turėjo neregėtai išmanią ir ironišką bagažo etiketę.

Su juo kelionėje buvo draugelis, iš išvaizdos ne toks ryškiai išreikštas urodas (gal laboratorijose išveistas buvo jo tėvas, o mama buvo normali, ir gimė konvenciniu būdu) – tas turėjo labai išmanią bagažo etiketę. Normalus žmogus iš nepažeistos genetinės medžiagos tokio neužsidėtų.

O paskui turėjau laimės Varšuvoje eiti paskui tą zvierušką – taip, tai tiesa, ne tik nusmukusios kelnės, bet ir apatinis trikotažas labai stilingai matyti.

Apie tokius sakė Denis Leary: “INSIDE the pants! Not here, not here, not here, not here. INSIDE. That’s why it’s called under-fuckin’-ware“.

* Debilai lėktuvuose yra šie:

(a) Kurie neturi pasiruošę bilieto ir (arba) paso prie čekino ir pradeda krapštytis po daiktus.

(b) Kuriems yra iki 40 metų ir kurie be pateisinamų priežasčių nesinaudoja online check-inu, o su savo visom terbom ir savo vados durnais pavėpusiais vaikais grūdasi prie desko, nes namuose internetas, kompas ir printeris yra tam, kad Delfyje komentus rašytų, sėdėtų vkontakte ir adnaklasnikuose ir kad tikrintųsi savo emailus, kurių adresai yra su .ru priesaga (nes ant rusiškų servisų daugiau visokių paslaugų, sako jie).

Dažniausiai čia yra tie patys, kurie nežino, kas yra VNO, nors tas oro uostas nuo jų yra 5 km atstumu nuo jų niekingo gimimo vietos.

(c) Kurie nesupranta, kad jei prie geito sėdi daug žmonių, tačiau nė vienas jų neina laipintis, tai reiškia, kad dar, b***, NELAIPINA.

(d) Kurie nemoka prie bordingo turėti paruoštų dokumentų, nemoka patys nuskanuoti bar-code Frankfurte ar Miunchene.

(e) Kurie, išgirdę pranešimą, kad į jų reisą laipina, mąsliai sako “o tai čia mūsų?”. Ne, ne tavo. Iš faking Milano Malpensa į Vilnių paprastai skrenda du arba trys lėktuvai per valandą, ir todėl tavo klausimas labai prasmingas. Tai tie patys žmonės, kuriems prie šviesoforo užsidega žalia, ir kurie galvoja, ar čia jiems.

(f) Kurie įlipę į lėktuvą vėpso kaip kaliausės, nesugebėdami suprasti, kur yra ant jų bilieto spausdintinėm raidėm parašyta vieta. ABC į dešinę, DEF į kairę, beraščiai glušiai jūs, ir A ir F yra prie lango, C ir D yra prie praėjimo, ten jums nupaišyta netgi, jeigu nežinot, kaip eina abėcėlė.

O jeigu long haul, tai jiems išvis mirtis: ABC DEFG HJK, nekalbant apie lėktuvo priekį AC DEG HK, tai nuo šito jiems išvis išneštų smegenis, bet ačiū Dievui, jų niekas neleidžia į lėktuvo priekį (tiesa, tai jiems netrukdo rėpliojant pro šalį murmėti “o tai matai čia kaip patogiai, įdomu jei sėstume naglu veidu tai persodintų turbūt“, ir ką tu galvoji, nuolatos juk būna pabandančių įsirangyti anapus štorų).

Dar yra tie, kur klausinėja, kiek laiko skrisim. Maždaug tiek, kiek buvo parašyta ant bilieto, bet šiaipjau tai kai būna sakoma per interkomą “welcome on board I am your chief purser on this flight“, tai labai padeda užsikimšti ir nepliurpti tarpusavyje ir paklausyti, nes tuomet pasako, kiek laiko skrisim.

176 comments

 1. Jonas

  Nu siaip apie zemo klyno kelnes, kepure, akinius ir apskritai apie sio vyro isvaizda parasei kaip Naujanu marozas su trim paloskem ant iseiginiu treningu. O tai tave kaso, kad kazkas turi stiliu???

 2. rimantė

  jėtus, koks tu šlykštus…

  • Karolina

   labai liūdnas skaitalas pasitaikė.. ir tikrai, iš kur tiek neapykantos?

   • tavo

    vava. negaliu ir as patiketi. belieka palinketi zmogui ramybes, speju, jog nelengva jam.

 3. fom

  Prie debilų lėktuvuose dar dėčiau tuos, kurie skrydžio Kaunas/Vilnius – Į_bet_kur pabaigoje, po absoliučiai normalaus skrydžio be jokios smarkesnės turbulencijos bei su visiškai tvarkingu nusileidimu, pradeda ploti taip lyg būtų laimėję milijoną loterijoj.

  • mof

   jo jo, sitie geri. :) turejau viena skrydi is Prahos i Vilniu, kuriame viena blondine musu lietuviska “popzvaigzde”, isjuokta humoro klubuose, po absoliuciai normalaus skrydzio, kaip raso Fom, (dar pridesiu – visiskai neisimenancio, velyvo vakaro skrydzio) pradejo ploti ir kai nieks neplojo kartu, sako, ko cia, mazdaug, jus visi tokie uzsistume?? :) todel, b***, kad ne po kiekvieno skrydzio plojama, todel ir uzsistume. :)

   • kartadykumoje

    Zinai sunku su tavim gincytis, jei lygini Maximos pardaveja su lektuvo pilotu. Bet, tu teisus yra ir kitu vietu kur gali paploti – pvz. varzybu metu, uz “gerai atlikta” sportininko darba: bet tu turbut pribegi ir pasakai “aciu, buvo malonu”…
    Bandau isivaizduoti kiek tau metu, kokia tavo gyvenamoji aplinka…As manau, kad tau nedaugiau 15 metu, tu jauti nepilnavertiskumo kompleksa, o tavo ilgiausia kelione trunka is kokio Vilniaus rajono iki artimiausios Maximos. Nepyk jei klystu, bet pagal tavo komentara – susidarai apie save tokia nuomone. Linkeciau tau zvelgti i gyvenima is gerosios puses, pabandyk pamastyti pozityviau. Sekmes.

  • kartadykumoje

   Matosi, kad daug skraidai. Keistas tavo pasaulio supratimas, jei pilotui (o taip pat ir personalui) negali paploti uz gerai atlikta darba. Keista, kad zmones kurie nori padekoti vadini debilais – tu gal daktaras, kad visiems is akies ligos sindroma nustatai? O jei lauki turbulencijos…manau po turbulencijos tau bus ne iki plojimo – o begsi greiciau is lektuvo, kad zeme po kojomis pajusti ir kelnes isivalyti.

   • mof

    jei nori padekoti, tai, b***, praeidamas pro sali, pasakyk “aciu”, “labai aciu, geros dienos”, “aciu, buvo malonu, iki pasimatymo sekanti karta” ir t.t. Nuo kada, noredamas pasakyti aciu uz gera darba, ploji? Pagal sita logika, tai turetum aplodismentais pagerbti ir pardaveja, kuri nuskanuoja tavo prekes. Tai davai, ko neploji maximoje prie kasu? Negali padekoti uz gerai atlikta darba?
    Po skrydzio plojama kitais atvejais.

  • Astronautas

   Dėl aplodismentų: snargliukams, kurie gimė jau šiais laikais, pranešu, kad anais laikais prie ruso, kai skrydžiai lėktuvu buvo didelė egzotika, tarybiniai Lietuvos žmonės gausiai dyvijosi, kad UŽSIENY, lėktuvui nusileidus, keleiviai ploja. Dabar išaugo nauja pusglušių snargliuočių debilų karta, kuri įsivaizduoja, kad plojimas lėktuvuose yra LIETUVIŲ išradimas. Tai va, tešlagalviai, žinokit, kad iš tiesų yra ne taip.

   • keleivis

    Tavo žiniai UŽSIENY – šiaip sau NEPLOJA. Tik tuo atveju, kai nusileidimas pareikalauja piloto meistriškumo, keleiviai padėkoja paplodami. Tačiau tai tikrai retas dalykas tame tavo UŽSIENY.

  • “Prie debilų lėktuvuose dar dėčiau tuos, kurie skrydžio” metu slapčia fotografuoja paprasčiausius eilinius keleivius ir jų atributus bei prikuria nebūtų priešistorinių istorijų. Jis mat tikras.. (“Aš esu tikras, kad juos tokius veisia kažkur slaptose laboratorijose, CIA kalėjimuose, paslėptuose Rumunijos psichiatrinių požemiuose, veisia ir klonuoja pagal blizgių žurnalų atvaizdus.”)

  • mamagrazi

   ploja todel kad laimingai nusedo ir tai padeka pilotui. sakyciau labai pagarbus gestas.

 4. Morka

  Taip greitai Lietuva isdildo tolerancija? Baisu bus kada nors grizt namo. Galima nekesti ir peikti ivairiausias sub kulturas, metalistai smirda ir atrodo kaip pragaro pasiuntiniai, reperiai dazniausiai nusikalteliai ir siaip slykstus, ir ju muzika beverte, Emu atrodo, kad jau tuoj nusizudys ir t.t. Taciau stipriai kritikuodamas kita, pasamoningai teigi, kad esi geresnis uz ji, o argi tik is zmogaus isvaizdos gali tai nuspresti? Taip dauguma hipsteriu tikrai yra pasipute kvailiai per dienas sniojantys metadrona, kemsantys noodles ir viska prasvaistantys vintage skudurams. Na bet stengtis juos persokti dar arogantiskesne kritika? Don’t see the point in that. Tik tai, kad jie jums idomus; ir velniazin delko paskelbet jiems “kas is musu turi daugiau arogancijos? ” varzybas, tuo smukdamas tiesiai iki ju lygio.

 5. Tadas

  Skaityti buvo truputį liūdna.

 6. Tomas

  Esu siaip tolerantiskas zmogus, bet anu su gondonkem nemegstu ir net labai stipriai. Absoliuciai teisingas protokolas. Tik viena pastabele, kai skrendi long haul, ir lipi per viduri, abc vietos gali but ir is kaires, kai eini priekyn.

 7. Stopūdovai sutinku dėl debilų lėktuvuose aprašymo. Dar reiktų pridėti porūšį tų, kurie skraidinasi savo vieno-dviejų mėnesių kūdikius, kurie dėl slėgio pokyčių rėkia visą skrydį.

 8. Kristijonas

  Gerb. Andriau Užkalni,

  supratau Jūsų kritišką nuomonę apie hipsterius. Taip, jie išsiskiria iš aplinkinių savo elgesiu ir aprangos stiliumi, o k i t o k i u s visuomenė yra įpratusi mušti. Jei ne kumščiais, tai intelektu. Mušam ir stumdom gėjus, invalidus, tautines mažumas, kaimiečius ir t.t.. Bet kam pykti ant debilų lėktuvuose? Tikriausia todėl, kad visada smagu pašiepti žioplesnį, tuo pačiu pakeliant savo nosį aukštyn. Manau, kad ne vienas, pirmą kartą skridęs lėktuvu, yra elgęsis panašiai, kaip Jūs apibūdinote. Juk gamta neužprogramavo mūsų naudotis avialinijų paslaugomis, čia ne tas pats kaip motinos papą žysti. Klystame visi, ir už klausimą, kaip mane mokytojai išmokė, niekas per galvą neduoda, na nebent intelektu.
  Tikriausia jums neįdomu, bet man labiau patinka, kai užgauliojat iš tikrųjų nusikaltusius. Ir iš kur tiek daug neapykantos?
  P.s. Tikrai nesistengiau trolinti.

  Pagarba.

 9. Man taip patinka Jūsų taiklūs pastebėjimai. Net balsu juokiausi skaitydama :)

 10. Murka

  Tave kažkas labai nuskriaudė, kad visiškai be priežasties taip niekini žmones.
  O jei garbi Tavo močiutė lėktuve nežinotų, kur sėsti, irgi mažų mažiausia kvaila išvadintum?

 11. Rokas

  Na man atrodo, gerb. Užkalnį, kad beieškant tos įtaigiausios straipsnio formos skatytojui persistengėt. Suprantu, kad pagrdininis akcentas yra kritikuot ir panaudojus stipresnius epitetus iškoneveikt varguolius už jų vangumą ir visas kitas negeras savybęs… Bet šis tekstas, apie zoologinę butybę, urodą, kurio tėvas išveistas laboratorijoje …. neskanus. Susidaro toks pat jausmas, koks kyla kai kartais internete užtinki atrofuotų smegenų skino pasisakymą žydų atžvilgiu arba paskaitai kedžio rėmėjų komentarus delfyje.

  Nieks neverčia, kad subkultūra patiktų, o tuo labiau nieks neverčia jos suprast, bet tokia nekonstruktyvia forma ant žmogaus varyt… Nesistebėčiau jei viena dieną sulauksim straipnsio apie gėjus, aprašant kokia jie gamtos klaida, aukos … ar apie apsimyžusį bomžą, pabrėžiant koks jis apgailėtinas kapitalistinės santvarkos parazitas.

  Pigu, chaltūra ir taškas. Jei taip toliau, liksit tik su auditorija kuriai nesvarbu, ką rašot, kuriems svarbu, kad tai būtų Užkalnis ir kad būtų bent penki keismažodžiai tekste.

  • Kad tik jūsų, gerbiamas Rokai, neliktų mano auditorijoje su jūsų debiliškais pamokymais, tau jau ir tai bus pasiekimas.

   • LONAS

    Negeriau atrodai per TV su savo palendircom po smakru.. ir vien is to vaizdo man telikas transliuoja smirdanciu kojiniu kvapą, paties prakaituotas pazastis ir ta dusuli lipant i antrat auksta… o myztelt ant kiekvieno kampo kiekvienas gali

  • Tomas

   Jo jo jus teisus ponas Rokai, is ties neskanu skaityt, kad urodai is laboratorijos, nes tai netiesa. Tie urodai ne is laboratoriju, jie apskritai yra tik radioktyviu dulkiu apseklintu gvinejos kiauliu palikuonis, ju daug buvo palei Bikinio atola, o dabar isplito po pasauli, nesdami geri ir ramybe. Tai deka ju nebera geju, bomzu, negru, albanu ir visi gyvena siekdami darnios, zalios ir co2 neismetancios visuomenes. O man apgailetinam zmogeliui belieka tenkintis tik skaitant spausdintus keiksmazodzius.

 12. Labai iškreiptą požiūrį jūs tūrėti, Grumlinai. Ten ne hipsteriai. Šiaip lochai.
  Šitas bjaurus darinys susideda labiau iš savo beprotysčių ir šižo dalykųčių.

 13. Memarkiz

  Uch, Andriau, rodosi pavydi skinny džinsu, o gal, kad tasčiuvelis skrisdamas lektuvu atrodo stilingiau nei tu aprengtas ‘stilisčių’ BTV. :)
  Aij iir … Tu su tapačia burna ir mama kalbi? Ar čia nuo Afrikos maliarijos skiepų, tau užsiliko kažko?
  C’mon, kartais būni visai kietas…..bet dabar tai žiauriai minkštas.

 14. Karolis Volungevicius

  Eiti iš paskos ir slapčia fotografuoti?? Žema ponas Užkalni

 15. Mindaugas

  Koks agresyvus zmogus, zargonas kaip “malaletkos” siaip tai niekas taip apie zmogu neraso/nesako. Reiketu psichologui pasirodyti.

 16. Rokas

  liudnas zmogus esat

 17. noramas

  Nenoriu priešgyniauti, puikus aprašymas… Pats Užkalnis gal ir nelabai gražus, bet rašo naglai ir gerai. Jei prieky lėktuve prieš mane sėdėtų, jaučiu, orą gadintų. Bet taip gerai aprašyt nesugebėčiau, todėl ” like”

 18. Vytas

  Kai as pradejau skraidyti ko gero atrodziau kaip tie debilai lektuvuose.

  Po keliu skrydziu pradejau galvoti kad as jau visa galva auksciau ju, nes jau viska zinau kaip funkcionuoja oro uostas, esu super kietas. Tuo metu gal but buciau galejes ir panasu straipsni parasyti nes nuosirdziai niekinau oro uoste pasimetusius ar po nusileidimo plojancius Lietuvius.

  Dabar jau daug metu skraidau po kelis kartus per menesi ir emiau nebepastebeti tu debilu lektuvuose, viska maziau sureiksminu ir nesijauciu pats kieciausias nes supratau kad tai tik transportas. Zinojimas kaip reikia skristi nera vertybe kuria reikia didziuotis kaip ir nezinojimas nera trukumas

  Linkiu dar paskraidyti ir greiciau pereiti i ta trecia stadija, tai bus maziau provincialo straipsniu.

  O atrodyti kitaip nei pilka Uzkalniu minia yra didziulis pliusas.

 19. kriu

  nu sakes kokie dzinsai nusmuke, net triusikai matosi… fui, negaliu tokiu urodu pakest, vilniuj centre pilna panasiu.. gerai cia uzkalni pavarei.. pritariu 120%

 20. Kotryna

  Graudu buvo skaityti……..

 21. sh

  Ok, Jūsų straipsniai juokingi ir taiklūs, bet kaip Jūs, būdamas pasaulietinių pažiūrų, matęs pasaulio, vaikotės po oro uostą kažkokį žmogėną jį fotkindamas – tai mažų mažiausiai juokinga… :) Kitą kartą nufotkinkit bomžą, gėjų ar šiaip kokį seimo narį.. Tas pats fotkinčiau Jus ir sakyčiau kaip su tokia išvaizda lenda į BTV. Man truputi geda..

 22. 115 kg

  O gerai pavalge, nepatenkinti aplinkiniais tipai, su fortoaparatais pyskinantys i kaimynus lektuve Jusu neerzina :) ?

 23. AuAgPb

  Man patinka piktasis bitininkas Užkalnis, vis įkišantis vytelę į piktų bičių drevę ir ten pamakaluojantis. O piktos bitės labai labai laukia tos vytelės, jos net pamiršo medaus rinkimą, nes labai nori kuo greičiau kam nors įgelti: Užkalniui, viena kitai ar šiaip pro šalį ėjusiam, o gal ir apskritai dar interneto neatradusiam žmogui. Juk galėtų piktosios bitės tiesiog toliau sau medų nešti, bet jau nebegali.

 24. Pasijuokiau skaitydamas, bet geriau pagalvojus… Švelniai tariant taip rašyti yra žema. Na ir kas, kad jis kitoks? Tegul sau ir būna, ar kažkam tai trugdo? Nors jums, Užkalni, kaip pastebėjau – taip. O neturėtų, mažiau savo nervų sugadinsite ir kitų neapykantos neužsitrauksite. Aišku kažkam tai patinka…
  O kuo nusikalto žmonės, skrisdami lėktuvu pirmą kartą ir neturėdami žinių, kaip viskas veikia, kad taip ant jų dergtis? Niekas dar negimė mokėdamas.
  Šiek tiek daugiau tolerancijos… :)

  • Giedrius

   pirmą kartą skrisdami žmonės nenusikalto niekuo. Nusikalto debilai, kurie skrenda ne pirmą kartą ir vistiek, bl**, knisasi prie desko 28 minutes su savo vada (c).

 25. Hipsteris

  Kažkas persistengė… Ne tik su visais “boardingais”, “long haulais”, bet ir su ryškiai “persūdyta” ironijos/kritikos koše ;] Jau net penktokas iš šeštos e žino vietų tvarką, todėl autoriui visiškai nevertėjo girtis savo puikia orientacija lėktuve. Sekantį kartą bandyk sukrapštyt “direct flightui” (hehe), ten hipsteriai girdėjau neskraido ;]

  • Sprendžiant iš skaitomumo ir šierinimo reitingų, tai publikai būtent tokio persūdymo ir reikia, visi žviegdami ir trypdami kojomis atėjo skaityti.

   Kaip girdėjau, tai jau tuoj tuoj šitos šlykštybės visiems nusibos ir niekas nebeateis. Jau tuoj tuoj.

   • likeris

    tu uzkalni, eini lengviausiu i trumpiausiu keliu. negi manai ka taip zemindams zmones igysi daugiau auditorijios? cia gi laikins-rets ispudis. ziopli. tokie issisokeliai labai greit atsibost i liek ne siaip pamirsti bet da ir “apsisike”. pazek i sava auditorija – atsilupeliu armija (sprendziant is aplodismentu)… na bet jei jau nieka graziau nebesugalvoji, aisku beliek tik kita pazemint, ka tave kas pamatytu. o taves da gatvej nepizdavoj vietiniai? nebaisu ait kiaulienos farsha pirkt. a jau kampais aini? :)))

   • Taip, cia tik trumpalaikis ir netikras populiarumas, o paskui mane visi uzmirs. O tas hipsteris bus labai cool media executive ir melejonierius, ir jis juoksis is manias. Ir tada pamtisim kas prie suskilusios gialdos. Zema, nyku, neidomu.

 26. delfio runkelis

  Is kur pas jus tiek laiko atsiranda, parasyti straipsni apie nieka? Butumet valdzioj tai su sakem ateiciau :)

  • Giedrius

   jūs parašykit panašų, ir jums laiko atsiras:) Nebereiks apie valdžą ir šakes galvot.

 27. Bumerang

  жахни яду ANTI-хипстер :D

 28. Julius

  Trukt už vadžių – vėl iš pradžių. Hipsterių tema neišsemiama, kaip matau.

  Keikia, keikia Užkalnis kaimiečius, dibilus ir visokius varguolius – proletarus, bet visgi turi bendrų požiūrio taškų su jais. Bet kuris treningas (gal dar ir skraidantis Ryanairu vogti į Angliją) pritars tokiom mintim. “Visokius garbanotus gaidžius su barzdelėm reik pisdinti”. Beje, šiandien mačiau kompaniją su aprėdais kaip iš paveiksliukų – jei ne Užkalnis ir kokie nors Eatliver bajeriai, nebūčiau sužinojęs, kad ten hipsteriai ir kad tokie apskritai egzistuoja. Juolab nebūtų man daėję, kad tokių dar ir galima nekęst :)

 29. Uzkalni, jei mano baba turetu interneta, tai irgi tokius straipsnius kaip tu rasytu. Galvojau, kad tu “kietas”, bet pasirodo, kad tik diedukas su pasenusiom paziurom. Gal ir nevisiskai teisingai supratau tavo teksta, bet pasirodei nekaip x/ uzpykau del to, kad ir as pats nesu is eiliniu, nieko neissikirianciu zmoniu, tad tavo straipsnis izeide. Gal taikesni bunam?

 30. kriu

  Bravo Uzkalni!!! Pagaliau supratai, kad kitokio stiliaus tavo straipsniai nelabai kam ir idomus.. kai bandai rasyt apie maista ar filmus tikrai miegas ima… o cia vot suzadini visiems kazka TOKIO. Taigi nesvaisyk laiko… publika rekia MORE!!

 31. mnn

  kibiru būti ne gėda, kibiru gėda nebūti, kibiras, kaip ir kalėdos, reiškia ir buitį ir būtį

 32. Evaldas

  Papasakok apie savo pirmą skrydį lėktuvu. Ar daug debilizmo tavyje buvo gerb. p Andriau? Ar tu tasai Mr. Perfect?

 33. nuomone

  bet koks ziauriai netolerantiskas straipsnis. Uzkalni, tau reikia nueiti pasikalbeti pas psichologa.

 34. kanopus

  Laabai ribotu paziuru komentatoriai. Ar pykti – negrazu? Nes tu fainas ir pozityvus? Nuobodus tipai!! O cia buvo aprasytas klinikinis atvejis- dar ir su nuotraukom. Man pvz. kliuna tokie debilai kur geria fresh juice ir su kapisonu sedi- ka jie senos mociutes ar moterys?

  • Hipsteris

   Tau kliūna, nes tavo dalbajobinis protelis tau tokiu būt neleidžia, nors širdelė spurda ir labai nori

   • kanopus

    Dar didelis klausimas kas cia dalbajobas :) Ar as noriu buti tokiu tipazu? Nelabai. Megstu esti suriai, gert alaus, virsyti greiti, keiktis ir pan.

 35. aš galvojau priekyje būna AC HK, A DG K arba C H, neteko kažkaip matyt AC DEG HK per daug ;-) o šiaip tai, net ir daug skraidant pasitaiko, kad atsisėdama ne į tą pusę (aš kažkaip visada sėdžiu prie dešinio lango, o vat kartais pasitaiko kairio lango bilietas… ;-), pribėgama prie dar nelaipinamų vartų smarkiai po boardingo laiko, asmens dokumentų prašo visgi ne visur, o kiek bus skrendama, rodo airshow, beigi nebūtinai yra tikslu – holding patternas gali pridėt nemažai laiko.

  visada checkinuos prie langelio, nes visgi, ten daug didesnė galimybė gauti apgreidus ir norimus pakeitimus, o namie printeris neveikia jau penkis metus :-)

  kelionė yra kelionė, ir joje galima elgtis kaip patogiau, o ne taip, kaip nori tamsta.

 36. Python

  kaip čia hipsteriai, kuriem viskas ant prikolo, taip parinasi? :)

 37. Justiakas

  Šįkart silpnas skaitalas pasirodė. Kaip kokio seno diedo su wannabe snobo prieskoniu papurkštavimai. Kuo tas vaikinukas užkliuvo, tai velnias žino, dar fotkinti kaip mažvaikiui iš kokios nors gilios provincijos. Gėda.

  O debilais išvadinti žmones tik dėl to, kad jie porą kartų gyvenime skrido lėktuvu… ką aš žinau, žemas lygis, švelniai tariant. Na, dar būtų atleistina “skraidymo lėktuvais debilai”, bet kai viskas taip generalizuojama, tai sorry, primena kaimiečius prie parduotuvės, gliaudančius siemkas ir aptarinėjančius moteriškę su žaliu lapu ant mašinos, kuri prastai parkuojasi.

  • “Kaip kokio seno diedo su wannabe snobo prieskoniu papurkštavimai.” Kodėl kaip? Visas šitas blogas yra tokie papurkštavimai.

 38. komentuojam

  Ponas Andriau pries kritikuojant kitus i savo zuikio dantis ir mesinga anglijoje nupeneta farsa pasiziuret reiktu. Atrodo suauge zmogus, gal cia savo kompleksus slepti bandom?

 39. Adomas

  Apie hipsterį visiškai neįdomus bullshitas, kurį galima ištrinti ir palikti tik pastabas apie debilus.

 40. likeris

  man rods, cia didziausias debils esi tu, ka nesupranti paprasta dalyka ka visi zmones yra skirtingi i nebutinai tur but tokie kaip tu. as stebiuos tava suvokimu i aplinka. i da tu rasyt ismokints kazkokiu budu. tau butu labiau tikes apsaugine darbs kokioj marozu skylej. asils tu konkretus, jei manai ka tu atskaitos tasks. tu tik rasyt knygas ir skraidyt temoki, tu manai tas “hipsteris” yra jau debils ka kitaip atroda nei nutukes bekons( cia apie tave….)? tu taip i mirsi nesuprates ka zmones paprasciausiai yra VISI skirtingi. ka visi tur skirtingus poreikius, pomegius ir skirtingus auklejimus, skirtingas kulturas ir skirtingas aplinkybes. tu toks tups ka man net silpna daros…. negi tokie kaip tu daba valda lietuos eteri? apgailetina i graudu…

 41. Prudas

  Panasu, Uzkalnis stiuardese isidarbino, kad toks labai pastabus ir rupestingas keleiviu atzvilgiu.

 42. Paulius

  Senstat tamsta Užkalti, matyt todėl supratimo apie tam tikrus dalykus, tuo pačiu paprasčiauios tolerancijos jau ima trūkti. Kritikuoti žmogų vien dėl to kaip jis atrodo ar rengiasi tai čia jau ne kas kita kaip “marozinimas” :)

 43. Anonimas

  Na nebeiškentėjau paskaityti iki galo. Atskleistas grynas lietuviškas mentalitetas – visi ,,durniai”, o aš protingiausias!Iš kur tokia neapykanta? Iš kur tokio pono mandrumas? Juk nesame visi tokie tobuli, kaip JŪS. Na pavyzdžiui, kodėl jum užkliuvo, kad tas keleivis lieknas? Nežinote, kad yra tokių žmonių, kurie yra iš prigimties liekni, ir kurie niekada neturės pilvoto pilvo kaip kaikurie asmenys? Ir apskritai, taip fotografuoti žmones, iš pasalų, jiems nežinant, mano nuomone yra gėdinga ir nepadoru.

 44. Tomas

  Prasome pasigereti gerbiamieji
  http://www.latfh.com

 45. nevermind

  Sorry, bet man tiesiog geda ir slykstu skaityt si straipsni. Esi tikrasis lietuviskas “INTELIGENTAS”, kuris toliau savo storo pilvo nieko nemato.

 46. asa

  jei as pirma karta skrendu – tai as urodas, nes nelabai nusimanau kaip viskas vyksta, jei mano pensininkas tetis isvyksta pirma karta lektuvu po 30 metu aplankyti dukros ir nelabai gaudos sioje sistemoje – tai jis irggi daunas. cia pagal jus. nusivyliau jumis smarkiai.
  ir kita, pas mane kruva duktereciu ir sunenu, kurie atstovauja visokas subkutluras, jiem tai labai svarbu, o uzalnis panasus i skina, kurie pilies gatveje grandinemis uzdauze mano broli, nes jis turejo dredus. Pagal juos: mano brolis – debilas, nes propaguoja juoduju kultura, musu tyroje tautoje.

 47. Mino Nemino

  debiliskiausias, tupiausias straipsnis kuri esu skaites… siaip sio pasikelusio neurotiko rashliavu niekada neskaitau, bet dabar vienas pazhistamas (beje panasiai nuvazhiaves durnelis su japiskom pretenzijom) pas save ant FB sienos uzsidejo…

  viskas aisku is kur ateina, pavydas ir pyktis, nelaiminga vaikyste, nieko nepasiekes esi gyvenime, “stiliuko” juk jokio neturi, vaikstai apsirenges kaip supistas elektromarketo vadybininkas, nuobodus, pilkas, piktas… turbut tavo “idealas” yra koks nors kostiumelis is Hugo Boss, sulaizyti plaukai ir akinukai is Vision Express… tai tada jau “gyvenimas geras”, nes gali atrodyti kaip korporatyvine kiaule… nu nebaisu, tu korporatyvinems kiaulems juk nesunkiai itinki, cia tavo idealas… ant savo FB rasai kad garbini Ronalda Reigana, manau tuo viskas pasakyta…

  tas biciukas as neabejoju 100x daugiau vertas uz tave, jis turi stiliu, turi gyvenimo filosofija, jis neplaukia su minia, kaip kad tu plauki su tavo beverte laida masems, uz kuria biski uzdirbi, paskui tikriausiai eini vakare valgai i Cili pica ir dziaugiesi, kaip tu esi daug gyvenime pasiekes…

  fotkes beje baisios kokybes, nusipirk gal koki iPhone (nors tau neuzteks pinigu) arba nors Samsunga is bedos, nes penkiu metu senumo Sagem labai prastai fotkina…

  sekmes parvairuojant namo su savo balta lizingine skoda kuria turbut labai didziuojiesi…

  zmogau, zmogau, zmogau…

  • delfio runkelis

   Savo komentaru pripjovet tiek grybo, kaip kristupas kolumbickas, savo laidoje “Akistata”.

 48. Luke

  Užkalnis norėtų, kad visi kaip spaliukai ar hitlerjugend’as žygiuotų ir griežtai elgtusi oro uoste. Galėtų oro uostuose pakabint “Užkalnio įsakymus”. Jei prasižengs – bus įmesti į lėktuvo variklius.

  O apie hipsterius tai nesupratau. Yra trendas ir tiek. Praeis laiko ir niekas net neatsimins.

 49. rtt

  Dar pridėčiau vieną kategoriją – šlykštūs burgeriais nusipenėję urodai, kurie vasarą pradeda vanialinti prakaitu, išsidrėbę per pusantros vietos.

 50. L.

  O, čia beveik “atvejo studija”. : )
  Ir įdomiausia čia reakcija. Postas turbūt yra taiklus, nes žmonėms neina atreaguoti į jo turinį – jie puola asmenį.
  Vienok, man patinka, kad Užkalnis moka užkurti ugnį : )

 51. Liucipher

  Nesuprantu kodėl tiek daug netolerantiškų komentarų gerb. A. U. straipsniui. Žmogus fotografavo, įdėjo smagų, nors ir neapykantos kupiną ( neapykanta turi tiek pat teisės egzistuot ir būt paviešinta kaip ir bet koks kitas jausmas ar emocija, manyčiau) tekstą. Ir kas čia tokio. Vieni nekenčia paauglių, kiti – pensininkų ir jei jau toks mielas dalykas kaip blogosfera leidžia šia savo neapykanta pasidalinti ar tiesiog išleisti, neišstumiant į pasąmonės sluoksnį, manyčiau, reikia vertint tik teigimai. Vienintelis ir esminis kriterijus, kuriuo bent aš remiuosi yra estetinis. A. U. neapykanta yra stilinga, eilinio delfio varguolio – ne, todėl skaitau pirmąjį ( na, gal dar ir dėl to, kad parašė apie Veneciją ir tikiuosi dar kada nors parašys TAIP apie ką nors ).

 52. lupinenacker

  Idiotas visiskas. Ka cia bepridursi. Riboto mastymo zmogus.

 53. jonas

  Tik pamanyk, kažkas užsimanė sulčių… kaip baisu. Arba buvo su kapišonu… siaubinga. Arba nežino, kur sėstis lėktuve. Gal jis skraido kartą į 10 metų? Koks tau skirtumas. Sėdėk savo vietoj ir neapsimesk esąs visuomeninis daktaras. Kažkoks visiškai nesąmoningas straipsnis. Netgi debiliškas.

 54. Pingback: Gyvas hipsteris sėdėjo priekyje! (gerumo etiudas)

 55. gonzo

  tu tikrai šlykštus

 56. asd

  išsišik dvidešimt kilogramų, paskui kituos kritikuot.

 57. Pingback: Lietuviškas kaimas yra nepraustas siaubas « Andrius Užkalnis. Protokolai.

 58. Asttutte

  Uzkalnis piktas, bet teisingas:)

 59. ignas

  Prie debilu lektuvuose prideciau – andriu uzkalni. isskrisk is Lietuvos ir daugiau cia negrizk, smirdantis maroze

 60. ignas

  Parasyk bent karta apie save, storas slykstyne !

 61. kodel

  Truksta zodziu, koks autorius yra neispruses asilas. Geda geriau tu isvis nieko nerasyk niekada

 62. Adrijus

  kartą prieš skrydį lėktuve viena blondinė aptiko, kad toolikas nerakintas tai nuėjo persirengti nes gi taigi į Italiją skrenda, reikia būti madingai o ne su Lietuvai skirtais skudurais. o lėktuvui nusileidus pirmoji pradėjo ploti. viaukt

 63. shew

  idiotiskesnio straipsnio turbut ant sio svietelio nesurasi..comlete waste of time.

  • Džiaugiuosi pradžiuginęs!

   • impreza

    mane labai erzina lektuvuose:
    1) mamytes su vaikuciais (vemiu), kurie rekia visa skrydi kaip prisukti kalabokai.
    2) Debilai lakstantys myzti vos pakilus lektuvui ir ne po viena karta.
    3) Lietuviski KAUNO-PANEVEZIO tipo buduliai ir ziurkikes, kurie savo degtuko galvutes dydzio intelektu gali ivaryti i nevilti ir bandantys iskreteti savo lohiskas istorijas, kurias privalai isklausyti, nes nepalenkiamos dievo rustybes deka likimo buvai nutekstas salia juju.

 64. Pingback: Haters gonna hate arba tiesiog užkalnis « Labasauskas Blog

 65. crazyvoveriukas

  Visiems pykstantiems – do not feed the troll :)

 66. Edzka

  nu krc as pritariu straipstnio autoriuj 100proc. vaiksto tokie gribai gatvem uzknisa mane negaliu. krc kaip pas bobas kelnes absmuke, trauzai matos, galetu dar sijona uzsidet kaip tie anglai :Ddd Arba dar buna isvis rastamanai krc plaukus uzsiaugine kai bobos visiskos. Ejom su chebra kebabu savaitgali praeita tai toki sutikom draugelis vos neiskirto krc jo :DDd siaip mldc autorius visada db ateisiu pasiskaitit cia nesustok!

  • ne hipsterė

   kebabe tu, kebabe… aišku, įvairovė yra puiku ir būtų neįdomu, jei visi žmonės būtų aukštos kultūros ir aukšto intelekto, bet tokie menkystos kaip tu… tiesiog liūdna :) eik užsipirk žaibo alaus ir sėdėdamas Fabijoniškėse daugiabučio kieme kibink moteriškos lyties marozikes, įsijungęs rusišką popsiuką savo mobiliajame telefone :) nes toks jau gimei, ką padarysi, bet tu tiesiog nesuvoki ir niekada nesuvoksi, koks esi menkas ir apgailėtinas žmogelis :) gal ir gerai, nekamuos egzistencinės problemos.

 67. gedas

  man irgi nepatinka visi kitokie. Kodėl negali visi rengtis vienodai? Pvz juodai? Valgyt tą patį – pvz rytą kiaušinius, pietums barsčius, vakarienei dešrą. Dar gerai būtų, kad visi klausytų bitlu ir Queen. Man tikrai patiktų, kad visi būtų vienodi. Nes paslapčia negaliu pakęst tų, kuriuos nesąmoningai suvokiu pranašesniais už save. Nes viskas, ką veikiu, tai dirbu sėdimą darbą, negaliu sustot rijęs kaloringą maistą ir burnoju. Dzin, kad nesupratau perlenkęs lazdą ir jei dar visai neseniai tekstai turėjo prasmę ir buvo taikliai pašiepiantys, o dabar tapo nuo vidurio amžiaus krizės kenčiančio nutukėlio blevyzgų krūva. Gerai, kad kol kas bent pats savim nesišlykščiu. Ačiū už dėmesį. Ir prisiminkite – jei jus kitoniški, aš jūsų nekenčiu.

  • Liucipher

   Pacituosiu Julia Plevin: “..whole point of hipsters is that they avoid labels and being labeled. However, they all dress the same and act the same and conform in their non-conformity” to an “iconic carefully created sloppy vintage look” Nežinau net kas labiau vienodi ir nuobodūs: hipsteriai ar buduliai.

 68. Alius

  Kada be klaidų rašyt išmoksi?

 69. TO Uzkalnis

  Na storuli niekindamas kitus gal tiesiog bandai tuo dangstyt savo kazkokius vidinius demonus? kritika, nuomone, suprantu, visi ja turim. Bet taip sulygins su zeme zmogu – tiesiog dvelkia dar zemesniu lygiu, gal tikrai bandai zemindamas kita sava nosi kelt? ar maitini marozus “troliu” duona? Vienu ar kitu atveju. Skaityta tikrai praradai.

 70. Domino magic

  Kvailokas įrašas. Ko kabinėtis prie žmogaus? Na, kitoks ir kas. Trukdo gyventi? Savaitę nebus ramybės? Kas ten žino, gal iš paskos ėjo kitas blogeris ir stebėjosi stambių gabaritų žmogėno keistoku pomėgiu filmuoti žmonių apatinius…

 71. Kanuta

  jei liečiat kitų žmonių gimdytojus, vertėtų apie savuosius susimąstyti, nes atrodote, tamsta, kaip gerai imitęs paršelis. tarp kitko, tas vaikinukas atrodo daug geriau nei Jūsų šviesenybė.

 72. tik pastaba

  Manau, kad pačiam straipsnio autoriui galima priskirti daugelį budvardžių, naudojamų jo šitame straipsnyje apibūdinti “hipsteriams” ir t.t. Gerai jo prifilyje ir parašyta “…pigaus populiarumo besivaikantis internetų trolis”. Atsikratyk savo kompleksų tai gal ir kitus mažiau menkinsi, o dabar bandai pateikti kitų žmonių “trūkumus” savus ignoruodamas. Atrodo žmogus ir skraidęs, matęs pasaulio, bet mentalitetas kaip runkelio.

 73. FT

  Kad ir kokie buvo šio įrašo tikrieji tikslai, nueita lengviausiu keliu. Kam rizikuoti reputacija?

 74. IB

  mr. Užkalni, you are one shot and approximately 20 IQ points away from that guy Zimmerman :)))))

  http://www.thedailyshow.com/full-episodes/mon-march-26-2012-shaquille-o-neal

 75. qzavas

  Man patinka, kai kažkas, tokius laibarankius kaip šis vaikinas, aprašinėja kažkur lėktuvo gale ir fotografuoja beeidamas, pasislėpes “išmanujį” (o kaip kitaip) savo rankovėj.
  O dėl apsmukusių kelnių – matosi, jog ne visiem tas kelnes nusismaukt pavyksta. Nieko, pavydėti – žmogiška. ;)

 76. gaila autoriaus.

 77. Justinas

  Butent :D storuliukas rubuiliukas Uzkalnis bet ko apsirengt negali, todel baisiai pavydas spaudzia, tai ir varo ant geriau apsirengusiu zmoniu :D

 78. Rokis

  Ech, tas šelmis Užkalnis, tas pupuliukas :) Na, įdomu, kas keisčiau atrodo – ar tas hipsteris, ar pagyvenęs storas vyrukas, su fotoaparatu suplukęs bėgantis paskui jauno, liekno vaikino užpakalį ir fotografuojantis jo apatinius. Kita vertus, manau, esame demokratiškoje šalyje, kiekvienam savo. Yra vyrukų, kurie akimis gano moteriškus užpakaliukus, yra, kurie apžiūrinėja vyriškus, kiekvienam savo. Svarbu nesigėdyti, ir smagu, kad autorius atskleidžia savo pomėgius.

  • TOO MAINSTREAM

   oi, koks nenaudėlis… nu nu nu, bo dar Uoka su Gražuliu pagaus, išprievartaus.

 79. P

  As Jus myliu! (:

 80. Dzhesis

  Užkalnis kuo toliau, tuo labiau pjauna grybą. Jam viskas negerai, matyt labai pasiilgo savo Anglijos, kurioje patinka būti imigrantu, viskuo besidžiaugiančiu toje nuostabioje šalyje ;-)

 81. Bestia

  Viskas būtų gerai su Užkalnio bambėjimais, jeigu ne jo paties vartojami rusicizmai (pvz. “štoros”). Jeigu nori pabrėžti, kad taip kalba tie runkeliai, tai išskirk bent kabutėmis, nes labai nekoks lygis gaunasi – Juokiasi puodas, kad katilas juodas.

 82. Gipsteras

  A tas gipsteras gal da kokį aipadą prie savęs turėjo?

 83. Pingback: Ne į temą (atsakymas į laišką) « Maistas Ausims | Confessions to a Vending Machine

 84. ?

  Ale debilas tas Uzkalnis….

 85. Hipsteris

  Dar nervina tie prakaitu prasmirdę, šlapiomis pažastimis, taukuotu nupenėto paršo veidu, prisirūkę, išdribusiu pilvu, kuris matosi per neužsegtą priešpaskutinę jų marškinių sagą (nu nes jiems niekas nepasiuva tokių marškinių, kad ta saga užsisegtų normaliai). Tie, kurie lėktuvuose savo stora šikna niekaip netelpa į jam skirtą vietą. Tie latentiniai storašikniai darboholkai, kurie lėktuve spokso į savo laptopą, tris kartus eina į tūliką. Tie, kurie galvoja, kad dėl prakaitu prasmirdusių baltų marškinių ir kaklaraiščio yra viršesni už kitus keleivius, bet bilieto į biznio klasę nenusiperka.

 86. EvitaM.

  Kas su jumis ne taip, žmonės?
  Vietoj to kad mylėtumėt, pradėjot vieni kitais misti. Iš kažkokios medžiagos gabalo vaizduojatės kad galit nusakyt viską apie žmogų. Pirma į save, į savo elgesį, kultūrą pažiūrėkit. O rašytojas (nenoriu įžeist) bet ko gero smarkiai kompleksuotas žmogelis, bandantis savo vertę iškelt (a la koks aš kietas, varau ant visų, kurie man užkliūna kažkuo), ir taip nuslėpt sumaištį ir baimę savo viduj . Ir kas iš tos tavo kritikos? NIEKO. Situacijos vis tiek nepakeitei. Vietoj to, kad verktum internete dėl tų, kurie nesupranta kur jiems sėstis, ar dėl tų, kurie tavo galva kažkaip ne taip rengiasi, būtum priėjęs ir padėjęs tam žmogeliui kuris nesusigaudo tarp raidžių, paaiškinęs kas ir kaip, gal kitą kart jis skrisdamas jau suprastų kur jam sėdėt ir nebenervuotų tavo bendraminčių :DDD o kad verki dėl hipsterių.. ??? turbūt mėgsti veltui švaistyt savo nervus? :D

 87. Pasiteisino planas netrinti urodų komentarų prie šio vieno posto. Tiesiog nuskriaustųjų atlaidai.

  • EvitaM.

   Vėlgi nenoriu įžeist, bet šitie visi “nuskriausitieji” urodą čia mato tik vieną. :DDD

 88. ieva

  žiauriau juokiaus skaitydama:D
  stiliukas tai tikrai ne očen, nevalyvai tie triusikai nuskalbti atrodo, nu bet ble laisvė rinktis:D o dėl milano ir frankfurto tai nu bleha, Andriau, aš ten pvz nesu buvus ir gal irgi nežinočiau kaip ten ką, kur ir kada skenuoti ir daryt ir blabla, bet kai teko lankytis į Los Andželo LAX tai irgi jau išmokau, kad autai kurie ten važinėja yra autai skirti nuvažiuoti ne kur nors į miestą, o į kitą sektorių, tai aš ir db daunais urodais galėčiau vadint užsieniečius visokius, bet tai nu pasišypsai, demonstratyviai parodai kaip tai daryt ir sėdi krūtas sau…:D
  o kaip vertini žmones, kurie ploja nusileidus lėktuvui?:DD manau, kad pamiršai šitą kategoriją paminėt

 89. none

  pikc kiskis tas Uzkalnis. Zmona nedave… o masturbacijai salygu nebuvo.

 90. Morkis

  He he he, p. Uzkalni, ar dar skrendant lektuvu Tamstai nereikia pirkti dvieju bilietu? Atsargiai, jei taip ir toliau kimsit, tai koks nors samoningas pilietis Tamsta 360 nufotografuos ir panasu rasineli sukurps.

 91. :)

  Perskaičiau ir galvoju, kuris variantas teisingas:
  a) aštriu liežuviu ir ironija permirkusiu tekstu bandote tapti itin populiarus
  b) ištikrųjų esate labai netolerantiškas [negi norite, kad visi aplinkui vaikščiotų taip pat apsirengę kaip jūs? Juk būtų labai neįdomu ir netgi tokio straipsnio nebeparašytumėte…. nešokiruotumėte visuomenės savo itin siauromis pažiūromis…]

 92. Dd

  Pagal mane cia ne Uzkalnis raso,ne jo stilius. Visada budavo linksma, o dabar – apgailetina. Gal kas isilauze i bloga ir trolina?

 93. Ipodfrog

  Tik zmogus su kompleksais ir su sovietine vaiko mastysena galejo parasyti tokia nesamone arba siaip nevisprotis. Is kur tiek hate’o, neapykantos zmogui kurio tu nepazysti, o gal pavydas ima del kazkokiu asmeniniu priezasciu..zemas lygis, labai zemas lygis sio autoriaus.

 94. Dovydas

  Koks tokių straipsnių tikslas žino tik pats Andrius. Veikiausiai šokiruot ir iššaukt lietuvių reakciją, tuo pačiu atkreipt dėmesį į “nesusipratėlius” hipsterius ir kitokius “aktorius”, kuriems intelekto neduota, bet palikta galimybė išreikšt save per kūną. Gal, Andriaus, nuomonė šiek tiek per stipriai buvo išreikšta, bet tiesą pasakius dažnas mintyse taip ir galvojame, tik dėl kultūros sumetimų, visas mintis įvyniojame į glazūrinį apvalkalą ir perteikiame sušvelninta forma. Hipsteriai, forsai, neformalai, reperiai ir kitų subkultūrų atstovai laiko save unikaliais ir išskirtiniais, tačiau jų išskirtinumas tik skirtinguose rūbuose ir manierose, galvose ta pati tuščia erdvė. Žodžiu, kad ir kokie Andriaus tikslai bebūtų, spaudžiu jo putlią ranką. Seniai reikėjo Lietuvai tokio žmogaus, kuris per ramų Lietuvos dykumos smėlį, kartas nuo karto, kaip vėjas “prasineša” ir sukelia įtūžusių komentarų audra, tuo pačiu priverčiantis susimąstyti ir atsisukti į save ir pažiūrėti ar tik nesu vienas iš tų “hipsterių”, “runkelių”.

 95. Pingback: Legenda apie trolį Užkalnį

 96. mnp

  Ta prasme, biče, tau tikrai reikėtų nueiti pas psichiatrą ar bent jau pas psichologą. Gal tave vaikystėj kas nors nuolat mušdavo ar užgauliodavo ? Geriau kokią bokso kriaušę padaužyk ar nuėjęs į mišką išsirėk garsiai apie tai, koks šlykštus tave supantis pasaulis, o blogiausiu atveju paskambink į psichologinės pagalbos visą parą telefoną ir išsipasakok apie savo viso gyvenimo nuoskaudas, manau tikrai daugiau naudos gausi, nei rašant tokias nesąmones klaviatūrą laužydamas. :))

 97. saulė

  Gerbiamas Užkalni, skaičiau skaičiau, bet vis tiek nesupratau, nu KOKS SKIRTUMAS kaip kas rengiasi ar kiek laiko kuičiasi. Vaje, dešimčia sekundžių vėliau matyt lėktuvas pakils, koks siaubas! :D net yra posakis – visuomet yra vienu kvailiu daugiau nei suskaičiavai. Ir šiaip, aš netikiu, kad kam nors gali TAIP rūpėti kaip elgiasi ar rengiasi koks nors hipsteris ar dar velniai žino kas. Kodėl jums taip rūpi? :DDDD

 98. saulė

  Kodėl jums taip svarbu, kad jus garbintų visi tie debilai kurie mėgsta tokius dalykus skaityt? (nežinau, kiek jums rūpi mano klausimai, bet sužinojau apie jus tik šiandien, perskaičiau straipsnį ir ėmiau stebėtis, todėl man dabar labai įdomu užduoti tokius klausimus) Ta prasme – jūs pats juk suprantat kad rašot masėms pritaikytas nesąmones? Bet kodėl? Kam jums toks durnas populiarumas? Pinigai, tikiu, neblogi po to rašant kokį straipsnį į bulvarą, bet… nu uždirbai, bet kam toliau ristis taip žemai ir su savim viską rist?

  • Man faina, smagu, ir nesąmonėm to nelaikau. O kodėl tiek nesutinkančių ateina skaityti? Kodėl jiems tokia svarbi mano nuomonė? Nepasitiki savo pačių požiūriu? Kodėl hipsteriai tokie jautrūs? Koks jiems skirtumas, ką rašo kažkoks jiems nežinomas autorius?

 99. ca

  Zveriuska cia gal jus, pone Uzkalni. Ir visi zinome, koks pavadinimas tos Zveriuskos.

 100. ISO_xxx

  vot manuoju atveju kelnias nusmuke nes taip augau (reperio dalia)..nuaugau ilgas ir liesas, o tokiu ismieru akropoly nerasi tad tenkinuosi tuom ka pavyksta rasti…vis kazka per didelio, o ir dirzuos tiek skyliu neprasmusa,kad uzverzt normaliai, tad ir vaikstau apsmukes su trauzais islindusiais, bet man dzin ka mano apie mane kiti, geriau jie rupintuosi ka manau as apie juos… o tau turbut Pupuli skrydi nyxujovai atidejo:DD

 101. Saiva

  Gerb. p Užkalni, 15 metų pragyvenęs Anglijoje turėjote puikią progą perimti puikių anglų savybių, kuriomis pats taip žavitės. Kad ir nesišaipyti iš keistuolių ar šiaip kitokių negu Jūs, šiuo atveju, hipsterių. Vienoje savo knygoje pats aukštinate puikiuosius ir pakančiuosius žmones anglus, pateikdamas net asmenininį pavyzdį. Juk tada kai iš nepatyrimo ar nežinojimo kaip koks kaimietis prisipylėte pilną stiklinę sirupo koncentrato, manydamas, kad tai sultys, šalia buvęs anglas nepuolė garsiai stebėtis arba dar geriau, iš pasalų fotografuoti ir vėliau visiems rodyti “kaip debilas lietuvis geria sirupą”.

 102. Agne

  kaip idomu…as buvau be halo be krasto susizavejus tamsta..bet cia -netiketa…
  siaip, tik del bendro vaizdo, pvz Oskaras Korsunovas praleidzia ore mazdaug 20% savo gyvenimo, keliauja nuolat, visa savo karjera.Jei jam kas nors pasakytu, kad jis turi/privalo zinot kazkokius DGR , BJG,TTF, ar dar kazka, tai jis pagalvotu, kad tas zmogus svelniai tariant idiotas, jau nekalbant apie elementariu subkulturu niekinima..kraupu.Ir l.gaila.(galit ir mane ismest, tik jau labai Racu kvepia :)))

 103. Remigijus

  Stipriai mane sugluminot…Hipsteriams, ar bet kuriai kitai mažumai neprijaučiu, bet tokių netolerantiškų paistalų negaliu pateisinti. Buvau vienoj kitoj jūsų paskaitoj ir kurį laiką galvojau, kad jūsų mastymo rėmai daug platesni. Klydau…Ar negali būti, kad gyvenimas Lietuvoj jums sukelia nekontroliuojamus pykčio priepuolius?
  Matyt tas hipsteris, sėdėjęs prieky, yra jūsų nesantuokinis sūnus, kurio susilaukė su viena iš Rumunijos psichiatrinių požemių gyventojų…
  Nemanot, kad koks vokietis, keliavęs kartu, epiškai aprašė jūsų neapykantos perkreiptą veidą ir krauju pasruvusias akis? O gal ruošiatės šokinėti per tvoras sekančio homoseksualų parado metu? Ne man jus mokyti, bet gal laikas būtų truputį atvėsti…
  O gal čia tik socialinis tyrimas? :)

 104. Edvardas

  iš po šito http://www.lrytas.lt/-13391599461337632164-mokytojai-programuoja-jaun%C4%85j%C4%85-kart%C4%85-nes%C4%97kmei.htm teksto toptelėjo galvoj, kad visai protingai rašantis žmogus, bet pamatęs tokias sapaliones, tai bože bože. Jei žmogus nemoka susirast vietos lėktuve, tai ką, jis vos ne jūsų priešas, kurį reikia naikinti su visom jo atžalom, na, o jeigu jau apsirengiau kitaip, tai irgi – neduok die sutiksi Užkalnį! Reikėjo bent šiek tiek pamąstyti plačiai, gyvenimas margas, galbūt žmogus kokį bet’ą padarė su draugais, kad išbus hipsteris dieną. Galbūt (nors ir mažai tikėtina, bet tikėtina) atėjo fėja ir pavogė visus drabužius ir paliko tik tokius? Nors ir nepasiekęs tiek daug, kiek Jūs, bet šitokios šiurkščios nuomonės dar neteko skaityti iš Jūsų pusės. :)

 105. alyvos!

  Joks hipsteris lėktuve neprilygs neišsimokslinusiam kinui su savo smirdančio maistuko indeliu, pagardintu imbieru vandenuku ir glamžitu pigiaku kostiumu…

 106. ant kiek reikia būt be jumoro, kad pinktintis šita puikia Užkalnio rašliava?

 107. Jo

  O hipsterio protokoluose atitinkama rašliava turbūt prasideda taip: “už manęs sėdėjo tipinis vidutinio amžiaus krizės kamuojamas taukuotųjų pagurklinių rūšies (lot. kawianskus kawenskis) kiaulėnas žvitriomis akutėmis …”

 108. Mo

  ir iš kur tiek pykčio pas tave.Mažiau kiškis į kitų gyvenimus.,Kas kaip nori tas taip atrodo,elgiasi ir gyvena.Ne tavo suknistas reikalas (tavo stilium pasakiau,gal suprasi). Mažiau burbuliuok ant kitų,o daugiau šypsokis.

 109. tiesiog stebina toks autoriaus patologiškai homofobinis požiūris. leiskite paklausti, koks tavo reikalas kaip kas atrodo ir elgiasi, jei tai tiesiogiai tau netrukdo? tipiškas lietuviškas provincialo požiūris. gėda.

 110. John

  Tokiu aveju pirkis bilieta pirmai klasej , jei jautiesi virsesnis uz kitus, bet kaip matau sedi toj pacioij eko klasej kaip ir kiti ” nevykeliai”
  Ziauru, daugiau nieko apie autoriu negaliu pasakyt

 111. km

  viskas cia gerai su tuo vaikinu. turi savo stiliu,ir tiek. O stiliaus neturejimas,jau vadinasi-treningai. :) perfecttito cia.

 112. marozu marozas

  Noreciau pamatyt sio straipsnio autoriu. Tikriausiai kazkas panasaus: http://1.2.3.13/bmi/www.lpi.lt/uploads/posts/2011-09/1315835663_00000000000000000.jpg

 113. Alge

  Provincialo parasytas straipsnis. Tik nepagrista galvoja esas didelis kosmopolitas, nes mat uzu kalno keleta metu pagyveno.

 114. GUESSWHO

  Kas per ridikuliškai politkorektiškas pasipiktinimas dėl taikliai išjuokto efeminatiško trendo šio bekiaiušio šiuolaikinio jaunimo?

 115. ZISI

  Siam autoriui tikrai viskas gerai?
  Is kur tokia neapykanta?
  GEDA!!!

 116. charlie harper

  Aš suprantu, kodėl Užkalnis piktas. Tas hipsteris nedavalgęs mokėjo normaliai už bilietą, o Užkalnis mokėjo už bilietą sau, savo subinei ir pagurkliui. Ir kaip tada nepyksi kai visi normaliai moka o pačiam tenka permokėti.

 117. Who cares

  Is kur tiek nepykantos seni, wow…. chill out

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: