Ši meluojanti žaba jums išrinks Seimą ir nuspręs dėl atominės

Geriau jau suteiktų teisę balsuoti šiam medinukui.

Šiandien Lietuvos Ryte straipsnis su pažįstamu siužetu: pensininkei paskambino sukčiai, apsimetė STT, ji sudiktavo visus numeriukus ir sukčiai pervedė iš jos sąskaitos (tikėsimės, laikinai, nes jau juos sulaikė) 45 000 litų.

Ši mano pastaba yra ne apie tai (nors galėtų būti apie tai), jei bobulios božyj oduvančik ramiai pasidėjusios sumas, kurios sudaro 21 mėnesio, arba daugiau nei pusantrų metų, vidutinę bruto algą šalyje, arba 53 mėnesių (daugiau nei ketverių metų) MMA – na, parašykite kas nors dar, kad pensininkai yra nuskurdinti ir nebeturi ką valgyti mūsų šalyje, kurią nuvarę į elgetyno terbą ir lazdą Kubilius.

Ne, čia ne apie tai. Paklausykite, ką rėkauja moteriškė, kurią tikriausiai vadins “senole” arba “senjore”, bet ji iš tiesų tėra sena, kvaila, tūžminga žaba.

“Kažkokia tūkstančio ir vienos nakties istorija, nebetikiu nei mūsų valdžia, nei bankais, nei policininkais. Mūsų duomenys neapsaugoti, mes patys neapsaugoti. Koks mūsų gyvenimas? Nėra gyvenimo.”

Duomenys neapsaugoti ir patys neapsaugoti, jūs tik pagalvokite. Ar žinote, kaip ją galima apsaugoti? Nebent atjungus telefoną ir uždarius ten, kur durys be rankenų. Jau turbūt virš ketvirčio amžiaus maitinama mūsų valstybės, kompensuojama per visus galus – už vaistus, šildymus, transportą – nukvakusi nedėkinga piktybinė žaba dėl savo pačios bukumo ir patiklumo kaltina valdžią, bankus ir policiją.

Policiją ji kaltina net po to, kai ši surado įtariamuosius.

“Netikiu aš jais, nieko jie man nesako. Aš jau antrą kartą savo pinigus prarandu. Pirmą kartą buvo „Snoro” bankas – teko kryžiaus kelius nueiti, o juk aš nebejauna.”

Kryžiaus keliai tikriausiai buvo vieno pareiškimo parašymas. Ir Snoro pinigus ji, aišku, atgavo per kelis mėnesius, bet meluojanti baba-jaga papasakos visiems, kad “prarado”.

Kodėl apie tai rašau? Todėl, kad sekmadienį ji rinks Seimą ir priiminės sprendimą dėl atominės elektrinės. Ir jos balsas bus vertas tiek pat, kiek ir tavo.

Advertisements

45 comments

 1. PROF. OŽISLOVAS

  Įsk.

 2. Pagaliau ir aš pritari Jūsų nuomonei.

 3. Užkalni, Tu visada teisus, bet kaip padaryti,kad Tave girdėtų tie kuriems reikia girdėti.Vakar LTV partijų rinkiminėje laidoje “Drasiaus kelio” partija žadėjo siekti kad nebūtų uždarytos mokyklos kuriose belikę 15 mokinių??? Ir ką Tu manai? Aš manau,kad bobulės balsuos už juos,nes jų anūkai nori į mokyklą kurie prie namo slenksčio.Į pasakymą,kad dėl to reiktų pakelti mokesčius jie sureagavo, kad ne, reiktų tik tartis su savivaldybe??? (tos bobulės tiki,kad savivldybė spausdina pinigus…deja)

 4. nezinia

  Man dar labai liūdna, kad teisę balsuoti turi ir gausi kalinimo įstaigų populiacija. Šūdinas jausmas, kai dėl mano ateities gali spręsti nusikaltimų pridarę žmonės…

  • Justin

   visu pirma tai ne TAVO ateitis, o MŪSŲ, o visu antra tai ir pačių kalinių ateitis :) jie irgi žmonės.

   O šiaip svarbiausia nueit į rinkimus ir atiduoti savo balsą, jei ne už megstamą partiją, tai bent už mažiausiai nekenčiamą.

 5. As

  taigi pasake, kad buta sunaus pardave – is ten ir pinigai

  • Butą…už 45 tūkstančius??? na,na…ar ji pati tiki tuo ką sako…Nevisad būnu Lietuvoje,bet grįžus visad randu,kad čia gyvenama geriau nei ten kur aš dažnai būnu.Praėjusią žiemą pakviečiau paštininkę puodeliui kavos,na paklausiau ar tikrai Lietuvoj pensininkai badauja?Nusišypsojo ir sako “_na, galima taip pagalvoti,dažnai kai atnešu pensiją,man sako – oi kaip gerai, aš jau trys dienos be duonos, bet kai imu skaičiuoti pinigus tada prašo – “ar negalėtumėt duoti 200 vienoj vietoj…”.Štai tau ir badaujantys pensininkai…

 6. Nežinau kokią kiti reklamą straipsnio apačioje mato, bet man kažkodėl rodo SMS Credit, kas tikrai pakėlė nuotaiką :]

  • Reikės pasirūpint, kad tas WordPresso uždarbiavimas dingtų lauk iš Protokolų, bet tai kainuos mano papildomų pinigų, taip kad WordPress vistiek uždirbs iš manęs.

   • mustangas

    Pradžiai parašyk WorldPress’ui, kad kai kurios reklamos Tavo saite labai dažnai yra not blog content aligned ir kad jie leistų pasirinkti reklamų temas. Pinigų daugiau turi tas, kuris protingai taupo.

   • Nereikia ir rašyti – yra T&C pagal kuriuos jie prikiša reklamos į populiaresnius blogus – kai atsidarinėjau, nemaniau, kad man kada nors grės, bet dabar trafikas toks, kad va prašom. Nieko nekaltinu.

  • aguona

   O man rašo “Nepirkite kelionės į Indiją nepasikonsultavę su mumis.” Irgi simboliška.

 7. Viešpats

  Galiu pasiūlyti ruoštis neišvengiamai komentaro antrai daliai apie tai, kaip nesąžiningas advokatas (kuris nėra advokatas ir su teise palaiko santykį kaip įvairių kodeksų sankcijų recipientas) iš tos senos tarkos išviliojo likusius, laikytus po čiužiniu 10-20k Lt, žadėdamas per Strastbūrą iš Užkalnio priteisti melejoną dolerių, katras savo kompiuteryje tokį šmeižtą patalpino.
  Beje, tikiuosi, kad nors pusei dienos tamstai pataisysiu nuotaiką, paminėdamas, kad garsiųjų X-Factor „kniaukiančių kačių“ UK uždirbti kvidai buvo prakosėti vienai iš lietuviškų advokatų kontorų, žadėjusių tuos pačius melejonus kompensacijų už pažeminimą.
  Yra gamtoje tokių sanitarinių organizmų, kurie maitinasi, kitais ligotais/merdėjančiais/negyvais organizmais, ką iš esmės daro tie patys sukčiai, atskirdami naivius varguolius, nuo jų pinigų, kuriuos jie vienaip ar kitaip būtų:
  a) praradę visokioms investicijų matricoms;
  b) išleidę, mokėdami už galimybę su didžiule nuolaida nusipirkti life time suply kokio nors sveiktinančio gėrimo;
  c) susigadinę sau sveikatą tuos pinigus neišvengiamai išleidę alkoholiui, rūkalams, įvairiose geometrinėse formose leidžiantiems pagulėti žiniuonims, stebuklingiems maisto papildams iš Baltarusijos.

 8. nb

  o jei žaba nubalsuos už atominę? :)

 9. ENTDX

  Po tokių straipsnių nejučiomis nori, kad įvestų viršutinį amžiaus cenzą balsavimui. Tikiuos, kad ateinantį pensininkų kartą turės bet kiek nors daugiau common sense’o. Tikiuosi.

 10. D

  Seniai aišku, kad demokratija kartais pasišiukšlina. Bet niekas nieko geresnio dar nesugalvojo .. Na, o jei jau galvoti apie kažkokį cenzą balsuojantiems, tai siūlyčiau elementarų intelekto testuką antroje balsavimo biuletenio pusėje- tegul sudaugina 22×17, parašo, kas yra Čekijos sostinė, etc. Rinkimų rezultatai taptų žymiai suprantamesni tuomet.

  • GUESSWHO

   Privalomas CAPTCHA testas prieš balsuojant. :D

   Tai atsijotų daugybę tokių žabų.

   • mustangas

    Negalima. Norisi verkti bet testų duoti negalima. Visuotiniai. Lygūs. Laisvi.
    Kita vertus galima tokius pripažinti neveiksniais. Tai dar nereiškia uždarymo kur durys be rankenų.

  • GUESSWHO

   OK, Captain Serious.

 11. Kitas

  Per tokias senas padlas daug blogio šiam pasauly…

 12. mjooo… mums pasisekė nepasimauti ant “policija+bankas” lochotrono: http://www.grumlinas.lt/?p=33889

 13. Less

  Super! Labai nuotaika pakelet!
  Ne, nejuokinga situacija LT, tiesiog su tokiu poziuriu gyvent smagiau :)

 14. Edvinas

  kas per nesamone? Kas raso tokius straipsnius? Nepamenu kad buciau skaites dar didesni brieda… Kaip galima smerkti zmogu uz tai, kad jis per visa gyvenima susitaupe 45000 Lt? :o O dar kalbos turtingumas… Neispasakytas…

  • Straipsnį parašiau aš, Andrius Užkalnis.

  • Nerijus

   Kas per nesąmonė? Kas rašo tokius komentarus? Pamenu, kad buvau skaitęs ir didesnį briedą, bet ir šitas nemažas… Kaip galima perskaityti šį straipsnį ir suprasti, kad ta aprašoma pensininkė yra smerkiama už tai, kad ji per visą gyvenimą susitaupė 45000 lt, kai ji smerkiama visai ne dėlto? :O O dar gramatikos turtingumas… Neišpasakytas…

  • Ką čia svaičioji?Per kokį visą gyvenimą? Dabar santaupos gali būti tik nuo nepriklausomybės, tos kur “per visą gyvenimą” iškeliavo su rusijos bankais, “vagnoriukų” irgi negalėjai pritaupyti, tai kiek belieka?

 15. GUESSWHO

  Hmmm…Ką tik pastebėjau. Kodėl prie komentarų nurodomas laikas yra GMT, o ne EET?

 16. Algis

  Užskaitau! Viena iš nedaugelio vietų internete, kur nuotaiką pakelia ne tik komentarų, bet ir straipsnio skaitymas :)

 17. Užskaitau. Žaba…

 18. Tyliu

  Taip supratau, kad autorius noretu, jog zmogus atidirbes visa gyvenima turetu santaupu ne daugiau nei minimalus menesio atlyginimas. Ir tam pritartu dauguma cia rasanciu. Jau geriau tegul ta zaba seima renka, nes pasiskaicius jusu rasliavu, tai bemaz kyla noras begt kubiliui dekoti uz “sviesia Lietuvos ateiti”

  • Liucipher

   O man straipsnis patiko. Ir aš balsuosiu už konservatorius. :}

  • Jonas

   Esmė ne ta, kiek žmogus susitaupė, o ta, kad pati “atidavė raktus”, o po to, kai apvogė, rėkia, kad kalta valdžia, policija ir t.t.

  • Rokas

   Genijau, paaiškink, kam senam žmogui santaupos? Ji butą pirks? Mašiną? Ir tą ir aną turi,na gal mašinos ne, bet už viešą transportą moka mažiau negu vaikai negalintys dirbt, nors ir gauna pensiją, trūksta kad pencininkams kompensaciją benzinui kokie idiotai socdemai padarytų.. Verslu ji tikrai nežada užsiimti. O tas “visą gyvenimą”, jai dvidešimt ir ji jau pensijoje? Tu supranti, kad Lietuvos pinigai pradėti naudoti prieš dvidešimt metų? NE PRIEŠ 60+, kokio amžiaus ji ten bebūtų. Tai sakyk kad tai yra gal 20 metų kaupti pinigai, o ne viso gyvenimo, nes skamba nenormaliai.

   • RRR

    Ir kai atsirado LTL, tai bobutei jau buvo 65 metai (dabar 85). Tai praktiskai vien iš pensijos ir susitaupė tuos 45000 Lt. (jei atmetam variantą apie parduotą butą).

 19. mustangas

  Na nevisai taip supratai. Nei pinigu kilmė, nei jų kiekis kvestionuojami nebuvo. Šio konkretaus straipsnio mintis buvo tokia, kad kai nebesugebi susitvarkyti su nuosavais pinigais, nefig lįst prie bendrų sprendimų. Tas pats galioja ir gerb. Seimo narei Aušrinei-Marijai Povilionienei.

  Taip pat aš net neabejoju, kad The Žaba žinojo apie gerb. Povilionienės prakolą ir džiaugėsi “Dievo bausme”.

 20. arnas

  jeigu nakti ,isgerus alaus pamatytum viena pirsta prietemoje galvotum,kad tai ne jis..dabar viena bobute turinti 45000 lietuvius ir tiek pat proto pakliuna improvizatoriams snore ir gatveje..tampa sio straipsnio vinimi ir dar idejine zaba lemsianti atomines perspektyvas..alus turbut geras,nepasterizuotas tik gal jo galima maziau..tada gal koki neapvogta senuka uztiktume su sviesia samone ir maza saskaita banke..gal nebutu pakliuves Snorui ir banditams..gal pastininkes paprasytu kavos ar kokios paslaugos ,zmoniskos..gal nebutu pazystamas su lemtingaja zaba ir sypsodamas,rinkimu atsakingajam pasakytu,,as sitam sudui vaikeliai nepritariu,,:)

 21. Pingback: Kodėl su atominės priešininkais diskutuoti nebereikia « Protokolai.

 22. BankyraZ

  Kai merginai suėję jau 85 metukai, nieko keisto, kad smegenai nebe taip veža, ir nebūtina gal tai pabrėžti. Gi nelazdavotum jos už tai, kad nenubėga 3 km per 9 minutes? Aš čia matau kitą dalyką: visa šita istorija yra viena iš daugelio ir neverta daugiau kaip 15 (3×5) kv. cm laikraštienos ploto, o bet tačiau žurnaliūgos pavarė straipsnelį per 3 interneto psl., padarė interviu su nekalta auka ir ypač pabrėžė, kad auka nebetiki valstybe. Mąstau, kad čia žurnaliūgos rašė tik todėl, kad nepraleistų progos dar kartą pavaryti ant Lietuvos, kuri nesirūpina paprastu žmogum, QbileuZ, kuris tą LT antiekdavarė, ir dar ant visko, kas ant seilės užėjo. Kitaip sakant, rėkauja čia ne tiek ta senolė/senjorė (kas jai atleistina, atsižvelgiant į amžių ir sveikatos būklę), kiek žurnaliūgos. Runkelyno komentarai su tuo labai gerai susišaukia: “193. irma 19:55 10-09 IP: 69.156.81.151 Kur musu teises kur musu apsauga?? zinau kad kitose salyse pav usa jei zmogus isvaziuoja net i meksika ir nori panaudot kortele jo blokuojama nes mato kad kitoj saly bando naudotis ja , arba itarima kyla jei bandoma isimti daugiau pinigu itgi blokuojama , o pa smus ??? sukciasi is kaleju naudojasi zmonemis , tai kokios valstybej mes gyvenam??Is vienos puses rodom zibancius sokejus , shou ir t.t kas kokia masina vazineja o zmones apgaudinejami dienos sviesoj, , kada mes busim normalus ??gaila bet tusteja musu tevyne ..” (komentaras autentiškas).

 23. lincė

  Ačiū,pralinksminot :)Tataigi bobulė da grasinosi iššokti iš vienuolikto aukšto ir pasitrėkšti ant asfalto vardan protesto, kad “visi vagys, žulikai, kubyyylius nuvarė…” Na, kadangi sukčius sugavo, tai gal jau nesikeberios ant palangės…O labiausiai patiko paskaitinėt komentarus lietryty “kur žiūri valdžia ?”, “policija nieko neieško,jei nesi paxaitė ” ( šitas buvo tiesiog jėgiškai kvailas :) “išvys visus iš tėvynės, svolačiai būūūū…”

 24. st

  Andriau, reiktų ne vien “Lietuvos rytą” skaityti. Šita nusenusi, realybėj pasiklydusi, melo nuo tiesos nebeskirianti “žaba”, kažkur radau, virkavo, kad “sūnus mirė, butą jo pardaviau”. Taip mėgsti kitus traukti per dantį už kvailas replikas, bet pats padarei išvadą, vertą aršios megztos beretės bučinio.

  O visa kita – tiesa. 99%, kad virkaujanti “žaba” jau 7 ryto bus nurėpliojusi iki urnos, kad įmestų savo balsą “už tuos, kur nepamenu, bet žiadieja tuos melijonierius papurtinti. Bo gyvenima visai nebier”.

 25. Ricardas

  Ha ha, o man reklama kazkokio pranasyciu portalo meta.. Skamba taip:
  “Jums daugiau kaip 35-eri? Truksta pinigu ir sekmes?”
  :)) va cia tai tiksline grupe sugavo

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: