Kaip Protokolai per rinkimus rekordus sumušė

Image

Įspėjimas: tai bus trumpas įrašas, ir visas skirtas pasigyrimui.

Vienu žodžiu, diena dar nesibaigė, bet Protokolai pasirodė visame gražume, ir visa tai yra rinkimų ir rinkėjų dėka: šiandien čia atėjo over 20 000 žmonių. Pirmą kartą daugiau, nei 20 tūkstančių per dieną.

Pažiūrėjus į poko.lt reitingus, širdis dainuoja:

Dainuoja ne tik todėl, kad print-screen’o metu buvo 2766 taškai, ir ne tik todėl iš viršutinių šešių yra mano kontentas (dveji Protokolai ir vienos Laukinės Žąsys), bet todėl, kad greta Omnitelio, picos ir šokolado, yra politika ir trolių pramogos. Ypač atkreipsiu dėmesį į Mykolo Klecko linksmybes Drąsos Kelio štabe.

Kaip jau esu sakęs: internetų karta suaugo, subrendo ir ne tik rašo, bet ir skaito apie dalykus sudėtingesnius, negu ratlankiai ir mobiliakų atrakinimas. Ir tai įkvėpia vilties.

Daugeliui jūsų kyla klausimai apie tai, ar prieš antrąjį turą bus propagandos? Pakalbėkime.

Žinoma, kad bus. Nes dar daug kas nenuspręsta. Tačiau, kaip jau esu sakęs, kad ir kaip viskas baigtųsi, viskas mūsų rankose. Įrodyti tai lengva. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie tai, kas vyko jūsų gyvenime prieš aštuonerius metus, ir visą laikotarpį po to. Kiek iš to, kas vyko, buvo jūsų pasirinkimas ir laisva valia, o kiek nulėmė vyriausybė? Štai jums ir prašom.

11 comments

 1. Egle

  Sveikinu! As skaitau protokolus, Laukines Zasis ir ziuriu Uzkalnio 5 nes Andrius mane prajuokina, suteikia informacijos ir niekada nenuobodu (kai kurie tv laidu sveciai nesiskaito, bet jie ten turbut ir kvieciami viliantis kad nusisnekes).

 2. Same here. Tik, pasirodo, turiu teisę nosį užriesti dar aukščiau – sugebu surinkti didesnę dienos auditoriją, nei p. Užkalnis. Haaha

 3. Nevet

  Ne visai teisingi duomenys. Vien as per diena prisijungiu gal 20 kartu, nes nerealiai patinka Andriaus straipsniai, todel uzeinu i si puslapi gan daznai, tikedamasis, kad Andrius vel ka nors parasys. Jei sie duomenys yra atskiru lankytoju skaicius, tada viskas o.k., bet jei tai prisijungimu skaicius, tuomet ne visai correct, nes tas pats asmuo per diena gali prisijungti ne po viena karta. Nepasant to, vis vien super. Sis tinklalapis yra aukstesnis uz Raco visa galva :) Pagarba Andriui uz puikius straipsnius. Beje, vienas is ju priverte mane balsuoti po 12 metu pertraukos…tas kur apie sena zaba, kuria sukciai apgavo :)

 4. Wszystko

  Račas dabar dūsta iš pavido [:

 5. Po rinkimų sukau galvą – tai kodėl laimėjo DP? suprantu, kam nepatiko koncervai – galėjo rinktis socdemus, ar net liberalus. Kam valdžia apskritai nepatinka – galėjo rinktis TT. Visiškiems buduliams buvo irgi pasirinkimas – DK. Galybę klausimų po rinkimų, ir pamaniau kad gal atsakymą turės jei ne Užkalnis, tai Rokiškis, ar Protingas chamas. Tad ir tie reitingai – tai tokių kaip aš – atsakymų ieškotojų srautai?

 6. Vampas

  Viktor Uspaskich, jeshio izvesten po klichke Berlusconi Kedaineiskij. :)
  Tai nėra Lietuvos fenomenas- Italijoje panaši istorija tęsėsi metų metus. Svarbiausia, kad tokie žmonės negautų absoliučios valdžios, nes paprastai po to seka liaudies referendumas dėl neriboto mylimo prezidento prezidentavimo laiko ir t.t. ir pan. Mūsų “narodo” mentalitetas tikrai nėra labai nutolęs nuo belorusų, rusų ar kazachų. Deja.

 7. Pravda

  Reikia apie bedantę teisėsaugą ką nors brūkštelt. Nes giriamės, kaip pas mus demokratiška ir gerai, bet juokingai atrodo tie pirkimai… http://i47.tinypic.com/v42oi8.jpg

 8. GUESSWHO

  Va ką sugestijuoja Google –

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: