Socialinių tinklų parazitai: jie dabar klasifikuoti

Demotyvaciniai plakatai dažniausiai pasižymi išradingomis nuotraukomis, originaliomis mintimis ir kibirkščiuojančiu sąmoju (nuotrauka: demotyvacija.lt)

Tai nebus visiškai naujas sąrašas. Panašaus internete yra daug. Tačiau jis – iš visos širdies.

Mes visi žinome, kaip nelengva vartyti Facebook, Twitter, Instagram ir kitus puslapius ir matyti naujus ir naujus įrodymus to paprasto fakto, kad pusė žmonių yra durnesni už vidutiniškai protingą gyventoją, o ir vidutiniškai protingas gyventojas yra pats savaime nelabai protingas. Vidutinis gyventojas šiaip jau yra nepakankamai protingas, kad išvengtų telefono sukčių, ir tai jums viską pasako.

Šiukšlių skelbėjai, nors ir nedaro to iš piktos valios, yra blogis.

Jų nereikia suprasti, mylėti, atjausti ar mokytis priimti. Juos reikia virtualiai naikinti. Jie teršia internetą ir naikina jo gerą vardą. Jie – tai lyg maras viduramžiais. Maras irgi puolė miestus ne iš piktos valios.

1. Katinėlių nuotraukų postintojai. Šie yra aprašyti gausiai, ir jų yra daugybė. Katinėlių nuotraukas skelbia net ir panašūs į protingus asmenys. Ypatingai skausmingos bausmės nusipelno tie, kas prie katinėlių nuotraukų prirašo šmaikštučius juokus. “Netrukdyk, ilsiuosi!“. “А в морду?“.

Yra nuomonė, kad katės irgi turi savo internetą, ir ten pilna miegančių žmonių nuotraukų.

2. Demotyvacijų skelbėjai. Demotyvacijos savo esybe yra priešprieša humorui. Tai yra humoras žmonėms, kurie neturi humoro jausmo (kaip Katie Melua yra muzika žmonėms, kurie nemėgsta muzikos). Čia susirenka 95% Lietuvos banalumo, sumaišyto su seilėta romantika bei šiknomis ir papais, paimtais iš užsienietiško interneto. Čia galite sužinoti viską, ko nežinojote, apie savo sielą, ir apie tai, ko nori moterys, ir absoliučiai viską apie lyčių santykius.

Mylėk tą, kuris tavęs nori ir tai parodo, o ne tą, dėl kurio stengiesi, o jis to net nepastebi. Giliai pasakyta. Dūsauja visas portalas one.lt ir jau vilgo ašaromis klaviatūrą. “Mergina kaip sausainis, laužosi kol nesušlampa.” Ir, žinoma, epinė pastaba apie surūdijusį stogą ir drėgną rūsį, negrabiais pirštais išversta iš the rustier the roof, the wetter the basement.

3. Citatų medžiotojai. Artimi demotyvacininkams, bet čia mažiau nešvankybių, o daugiau pseudointelektinių banalybių par execellence. Tai yra suakmenėjusio proto poezija. Tai yra gaivu, kaip surūgusi gira, kurios stiklinę kažkas pamiršo sodyboje ant stalo, ir rado atvažiavę jau tik kitą savaitgalį. Citatų autoriai dažniausiai yra Dalai Lama, Micky Rourke, Paolo Coelho (šis ypatingai godojamas supermamų, kurios norėtų būti protingesnės, negu yra, arba bent jau atrodyti), “Senovės kinų patarlė”, Britney Spears, Popiežius Jonas Paulius II ir kiti. Posakis dažniausiai suguldomas į feličitavą foną: Golden Gate Bridge, paskendęs rūke, arba pieva, paskendusi rūke, arba saulėlydis virš jūros, arba rugio varpa stambiai (su tilt shiftu), arba žemuogės/braškės, arba graži mergina ilgais plaukais, apsivilkus paltu, žiūrinti tiesiai į objektyvą, storomis lūpomis ir su ašaromis akyse.

4. Kvietėjai į žaidimus. Šitie išnaikinami greitai, apie juos nėra daug ką pasakyti.

5. Krachaborai-šierintojai. Šitie untermenšai yra baisūs: jie nori ką nors laimėti, ir kad laimėtų, skleidžia picų, fotikų ir kelionių nuotraukas, nes jie tikisi, kad jiems pasiseks. Paskleidę tokią nuotrauką, jie (dažniau jos) apačioje rašo “Noriuuuuu“.

6. Kompulsyvaus mandagumo invalidai. Jie, neturėdami ką parašyti, ryte prisijungia prie feisbuko ir rašo “Labas rytas……“. O vakare: “Niu ką labanaktis….“. Šiuos idiotizmus skaito visi, kas jų dar nespėjo ištrinti. Ypatingai sunkiai sergantys variantai sugalvoja šmaikštumėlius: “Balanaktis….“. Tegu juos kada nors pervažiuoja asfalto volas.

Taip, taip, tas pats asfalto volas, kuris išvažiuos paskui tuos, kas gimtadienius vadina tortadieniais (o Barseloną – Barsa, bet mes jau apie tai kalbėjome; taip, jie vadina Druskininkus Druskais, Kopenhagą – Kopenu, ir jie nusipelno).

Galvok, ką kalbi. Plakatas: Arvidas Bendorius

7. Ypatingo paminėjimo, o su juo ir susidorojimo, nusipelno imbecilai, kurie bendrauja su pasauliu štai šita fraze:

Labas rytas, nu kas ką?

Suprask, kas ką veikia. Primena taksistų klasiką (“kas po ko naujuose, centriukas?“), tačiau yra žymiai baisiau. Beveik taip pat baisu, kaip pasisveikinimas: “Ką tu?“. Dar yra ekstremalus variantas, internetuose neprasiskverbęs, jis gyvena realiame gyvenime. Tai pasisveikinimo frazės: “Kokie žmonės!” ir epinis “Tai kur čia dabar vaikštinėji?“. Taip sakančius dera deportuoti iš šalies, ir tegul išsiveža su savim visą turtą.

8. Vaikų nuotraukų postintojos. Taip, tai dažniausiai supermamos. Absoliučiai visiems tėvams savo vaikai yra nuostabūs. Absoliučiai visiems aplinkiniams šios nuotraukos nėra įdomios, bet jie nenori su jumis pyktis.

9. Savo portretų skleidėjos. Jos patenkintos savo fotkėmis, ir ypač todėl, kad visada visos jų draugės komentaruose parašo: “Gražu…“. Taip pat parašo ir jų FB draugai, kurie joms ne prieš būtų įlįsti į klyną, bet rimtai nesitiki, tačiau vis tiek nori parodyti palankumą. Tarp šių rašytojų vienas skirtumas: kai moterys rašo prie draugės fotkės “gražu…“, jos galvoja “o kokia išsinešus… šita dūra galvoja, kad labai gerai atrodo.

10. Atskirai norėjau paminėti (kaip nusipelnančius bausmės) tuos, kas Instagrame postina savo batų nuotraukas, bet pagalvojau, kad negaliu, nes aš irgi esu taip daręs. Geri batai, dar su mėlynais džinsais, ant rudenio lapų – labai geras kadras, ką aš galiu padaryti.

O jei baskietkės, tai išvis.

138 comments

 1. E.

  Į kurią kategoriją patenka Užkalnis?

  • Tomas

   Užkalnis patenka į kategoriją tų, kurie postina batus. Ir dar į tų, kurie postina savo valgomų patiekalų nuotraukas. Ši kategorija turėtų būti įrašyta pirmu numeriu, nes ten – patys debiliausi.

 2. 11. Kategorija. Politikieriai su pasinėmis nuotraukomis, kurie į draugus prašosi tik prieš rinkimus :)

 3. Džiugas

  prilūžau, nu tai ką čia rašinėji… :D

 4. Akvile

  nu vat cia tai puikiai, manau, reiketu ant akmeniniu ploksciu israizyti iskilmingai ir pastatyti maldykla nesiukslinimo pagarbinimui

 5. nuomininke

  Barselonos trumpinys, kurį ir patys gyventojai naudoja – Barna. Barsa yra klaida, nes tai – futbolo klubas.

 6. Ed

  Manau labai svarbi mada, kuria reikejo pamineti fotografuoti savo maista pries ji valgant.

 7. Taiklus sarasiukas :))) Pagalvojus bent trecdalis mano FB draugu daro isvardintus dalykus :))) Dabar bus galima parasyti – “pagal Uzkalnio sarasa tu esi devintas tipas”, arba – “tu nepagydomas, pirmas tipas – neisgydoma liga” :)

 8. K.

  Uzkalnis pasirodo dar ir muzikos profas, gali pamanyt kad melua yr visiskai visiskai blogai ir blogiau nebebuna. Siulyciau ponui dazniau naudoti zodeli MANAU :)

 9. La femme

  Dieve, kaip ilgai skaitėsi, nes procesas periodiškai buvo pertraukinėjamas juoko priepuolių… Bandysiu postyt FB, nors naudos tikiuosi mažai. Retinu ir retinu aptartųjų individų paminėtus veiksmus/nustatymus, bet kai kurių išbanyt giminystės tolimi ryšiai neleidžia, etc.

 10. Gediminas

  Andriau, dar nepaminėjai tos kategorijos, kurie bent kartą per dieną pasiūlo kokią nors muzikinę jutūbinę figūrą, dažniausiai su panašiu prierašu į “BEST SONG EVA!!!!!!!”. Kartais galima pagalvoti, kad facebook’as pilnas tobulų, visuomenės dar nepripažintų, didžėjų (nežinau kaip lietuviškai :)).

 11. Panašu, kad gerbiamas Andrius “pramušė” naują mokslo šaką – feisbukologija, vadinasi. Matosi, kad įdėta daug darbo renkant duomenis, juos analizuojant bei formuluojant išvadas.

 12. Skausmantė

  “Kai moterys rašo prie draugės fotkės “gražu…“, jos galvoja “o kokia išsinešus… šita dūra galvoja, kad labai gerai atrodo“ – įsisenėjęs mitas ar dezinformacija. Moterys viena kitą giria su rūpesčiu ir palaikymu.

   • M

    Manau, kad Skausmantė kalba apie tuos atvejus, kai pilka ir kompleksuota draugė žengia pirmą žingsnį pasitikėjimo savimi link, įkeldama savo nuotrauką, kurioje ji atrodo kitaip nei visada ir laukia atsiliepimų. Rūpestis ir palaikymas – tai minėtasis komentaras “gražuuuu”, kai iš tiesų žiūrint į tą nuotrauką norisi išsidurti akį. Kai galvojama “o kokia išsinešus”, tiesiog spaudžiamas “like”.

  • Anti Agurkichas

   Tik jau nereikia, žinom mes tuos nuoširdumus. Jau pastebėjau tokį vieną įdomų dalyką. Susidaro 4-6 merginų grupė kuri pakaitomis komentuoja tarpusavyje viena kitos foto. Pavyzdys. 1 iš 6 merginų patalpina foto į savo Facebook albumą, tada kitos penkios skuba parašyti: GražQulė, manio mažhiukė ir panašias banalybes. Taigi šitas ratas pradeda suktis, o kai įgyja pagreitį prasideda ir pusryčių nuotraukos, ir begalybės nuotraukų ta pačia poza, fotografavimasis, bet kur, nors už nogarų dažniausiai šiūkšlių konteineriai ar kažkokia netvarka.

   • Skausmantė

    Anti Agurkichai, apsistatėte nelabai protingomis moterimis:)

 13. Povilas

  šiaip apie demotyvacijas labai gerai parašė Robertas:
  http://roberto.blogas.lt/robertas-irgi-padare-demotyvacija-257.html

  tikrai kaip senai internetuose esant ir tas demotyvacijas, net nesiverčia taip vadint – nes visada juos vadindavau motivational posteriais kokiais jie originaliai ir buvo. Tas sucks. Mūsų tautiečiai išrape’ino gerąjį internetą…

 14. Bombardyrius

  tai čia šitie, kurie “kviečia į žaidimus”

 15. Bombardyrius

  politikai tipo

 16. Kartais papuolu į pirmą kategoriją, nes mano katinas – lolcat’ą pavaidina.
  Demotyvatoriai būtų OK, jei tai būtų DEmotyvatoriai(pasišaipymas), o ne EMOvatoriai(„prasmes ieskojimas“). Išsikreipė pas mus normalaus demotyvo sąvoka…
  O šiaip tai sąrašas teisingas – užskaitau…

 17. Valdemaras

  Ypatingai geri ir tikslus pastebejimai. Aciu.

 18. facebook

  realiai čia išvardinta viskas ką žmonės daro feisbuke. be viso šito feisbukas būtų tuščias:) yra prieštaraujančių?

 19. ibrahim

  Dar nepamineta viena (tiesa, negausi) virtualiu parazitu kategorija: snobai-varguoliai. jie visus niekina, kritikuoja, is visko tyciojasi, dedasi totaliais isminciais. neva ispudziui sustiprinti gausiai vartoja angliskus zodelycius ir posakius, taciau tuom tik paviesina savo ribotuma ir bezdzionavimo igudzius.

  • Šitie tai labai baisūs! Juos reikia, like, naikinti ir nippinti in the bud. Šaudyt, kaip pasiutusius šunis.

  • Jei pažvelgtume ar įžvelgtume labai giliai :) Tai Užkalnis ir dar keletas kaip lrytas rašo Lietuvos trolinimo (kažkos debiliškas žodis) asųųų su savo visu tinkalaraščiu patenka į šitą va kategoriją, kurią Jūs paminėjote gerbaiams Ibrahimai :) :)

 20. Eimantas

  nu dėl Melua tai ką žinau.. Muziką mėgstu įvairią, bet ant Melua blogio nelaikau. Nėr ana tokia prasta ir gyvai padainuoja gerai, ir muzika anos prodiuserio aranžuota gerai. Jei sprendžiam iš vienos dviejų dainų, tada teip, bet jei pažiūrėt kokį koncertą tai fiufelio ten nedaug, viskas kokibiškai.

  Jei trumpai, tei sakyčiau kad čia autoriaus kažkokia asmeninė nemeilė pačiai Melua lenda, bet ne jos muzikai. Gal buvo kada keliai susikirtę, kad šitaip?

 21. MMM

  Pamiršote AskFm ir politines reklamas (kurias, beje, jūs kartais irgi skleidžiat) :D

 22. vvv

  tie kvietimai į žaidimus, manau, automatiškai ateina. Nes kai pradedi žaisti kokį naują žaidimą, ne visada ateina į galvą, kad reikia žiūrėti, kas ten būna parašyta prieš pradedant.
  Vieną šarintoją ir aš turiu :) Bet tai irgi ne problema, padarai, kad jo neberodytų

 23. baekjo

  Jaučiu keistoką pasitenkinimą, neturėdamas (o ir nesuprasdamas kam jos reikalingos) nei twitter, nei facebook, nei linkedin paskyrų. Kaip žmonėms gali būti įdomu ką jų 16 metų nematytas klasiokas valgė pusryčių?

  • mustangas

   Nesijaudink LinkedIn tikrai neturėsi. Ten tik darbą dirbantiems.

   • baekjo

    Tai taip. Linkedin tik darbą dirbantiems, facebook tik draugų turintiems, twitter tik turintiems ką protingo pasakyti. Tu, be abejo, prklausai visom trim kategorijom.

   • mustangas

    Nope. Kol kas tik darbą turintiems. Draugai pas mane tik kaip amerikiečiai sako “warm and fuzzy”.

 24. pfff

  dar yra tokie visaziniai, kurie atsirado atsiradus “subscribe” funkcija – jie ant visu stumia ir jauciasi fb dievais nes visus kas nepatinka gali isbaninti ar bent pasiusti nachui. O visi kas juos subscribine, tai dziaugiasi ir sveikina uz kiekviena drasesne minti ar pasiuntima nachui. To fb dievo “siuntinejimai” ir stumimai, jam yra kaip atgaiva nes jis gyvenime niekada nieko panasaus negales padaryti net facebooke nes uz tai ji a) atleis is darbo b) supyks zmona/drauge (kita bus sunku susirasti) c) draugai palaikys asilu nes ji “ne tokie mudakai”

 25. tadas

  o mes komentaru rasinetojai irgi priklausom kategorijai :(

 26. Ilma

  Dar yra keletas neišnykusių dalbajobų, kurie vietoj “v” rašo “w” (“Sweiki”), šitie irgi labai baisu.

 27. t.t.

  Dar pagerinti yra mašinos termometro postintojai ir maistininkai. Turiu kelis draugelius: arba maisto fotkės (čia dar nieko, nes dažnai patys pasigaminą kažką skanaus), arba mašinos temperatūros foto. Pastarasis variantas jėgiškai atrodo prasidėjus pavasariui arba žiemai. Kasdien po laipsnį vaizdelis kyla/leidžiasi, gali kartais net 5 dienas iš eilės postinti įsėdę ryte į mašiną. Tie, kas turi kietas mašinas, tai dar mėgsta fotkinti taip, kad matytųsi kokia tačkė.

 28. ts

  feisbukas mutuoja po truputi ir jo vartotojai auga. kazkada, kai tik jis atsidare visi plieke quizus ir durniavo. veliau pradejo krauti viska is eiles (cia turbut patenka ir ivardinti “parazitai”). Dabar kai prascrolinamo meslo atsirado tiek daug, protaujantys valosi nuo siuksliu palikdami ir pagausindami tik idomiausia ar naudingiausia dali, t.y. protingai pasisakancius, idomius subscibus, nuorodas i straipsnius ir renginiu informacija.

 29. Vytas

  Kas nors turėjo pagaliau taip taikliai parašyt! Viskas tiek teisinga, kad karūna autoriui netukris, jei jam pasakysiu, kad tas kaimiškas “epinis” – joks epinis; ne taip kvaila, kaip tiesiogiai iš anglų k. perkeltas “patetiškas”, bet irgi negrabus reikšminis nesusipratimas.

 30. Anti Agurkichas

  Šiaip dar liko nepaminėti “kubilininkai”. Dėl visų jų gyvenimo bėdų kaltas vienas asmuo (Kubilius). Jis kaltas, kad jie prasigėrę, bedarbiai, kad jiems gyvybei palaikyti reikia bent 1-2 pakelių cigarečių, kurios dėl šio asmens kaltės yra per brangios, benzinas yra per brangus, detalės jų 3.0 litrų BMW yra per brangios ir t.t. Neretai internete galima atpažinti iš necenzūrinių ir paprastų žodžių kurių rašyba kartais stulbina: kryzė, Kubylius, atwarysiu ir t.t. Gatvėje: iš baltų juostų ant jų “kostiumų”, kiaurų automobilių duslintuvų, aukštos prabos sidabro, siūlo storio grandinėlių.

 31. Markas

  pratesiant tema apie merginu nuotraukas, geri pastebejimai http://vynvy.weebly.com/

 32. makuka

  Melua yra šūdas.taškas.

 33. Marcinkus

  pabaiges skaityt pajutau kad mano IQ nukrito pora procentiniu punktu…
  cia jis kazka svarbaus, naudingo, protingo parase? as tiesiog siaip norejo kazka parasyt?… :/

 34. Paulius

  Dar, manau, galima pridėti prie šio list’o ir visus tuos, kurie sharina ten visokias “žalios akys – jūs mėgstatę dešrą..” ir taip toliau.

 35. Pastoras Maldonado

  Instagram – hipsteriška iki pažaliavimo ir belenkiek kartų blogiau už kapišonus ir gandonkes patalpose. 10 punktas. ne tik batai, o apskritai viskas.

 36. nuomone

  2 minutės neapykantos. Jei jau taip visi socialiai nervinantys ir neįgalūs, tai išeitis gi paprasta. Neįjunk kompo, jei įjungei neįjunk interneto, jei ir tą netyčia įjungei, nejunk facebook ar pan. Ryšys su draugais? Kažkada visi gyveno be interneto ir kažkaip viskas buvo ok. Taigi, nepatinka – neskaityk, nenaršyk. Tai ko tada tokie straipsniai? skundai?

 37. petras

  O kur delfistai? ko nepamineti? kubyyyyyliusss kaltassss, pardave mazeikiu nafta ir susikrove milijardussssss savo xebraiiiii

 38. nepritariu dėl vieno dalyko – dėl Barsos :) Man regis, kad šis trumpinys kilęs iš pačios Barselonos. Na bent jau iš sporto. Kur vieni populiariausių pasaulyje yra klubai turintys šio miesto pavadinimą. Pvz http://www.fcbarcelona.com/ – jei pažiūrėtumėte puslapio antraštę, pamatytumėte žodį Barsą. Mano manymu tai parodo, kad šis žodis neturėtų būti gretinimas su Druskais. Beje, pirmą kartą tokį išgirdau. Kažkaip priminė tą darželio laikų pokštą “kartok greitai žodį LĖKIAU”.

  • Kilmė nesvarbu. “Barsa” sako visi Erazmuso išpėros, auginami veltėdžiais vartotojais ir vien viešajame sektoriuje įdarbinamais tranais.

   • okeanaburbuls

    Draugo Užkalnio kalbos policija. Čia dar baisiau nei VLKK – aniem tai skundą gali kokį parašyt ir yra galimybė, kad jį nagrinės, o autorius indės posteriuką su “Say Druskai again” (ne valstybine kalba, btw) ir kvit. Jei druskininkiečiam patogu savo miestą vadinti Druskais, tai čia jau jie jį taip ir vadins, patinka Draugui tai ar ne. Dar galėtų vietinę gyventojų apklausą surengt ir pasikeist pavadinimą. Ir bus demokratija ir etc.

 39. Kurmis

  Katinėliai, demotyvacijos, žaidimai erzina tik tuos, kas turi per daug “draugų”. Facebookas aiškiai nurodęs – Add FRIEND, confirm FRIEND, o ne add WHATEVER, confirm ANYONE. Be to, į draugų sąvoką neįeina kažkas, su kuo lankei šokių pamokas prieš 25 metus, arba ką sutikai slidinėdamas Tatrų kalnuose, ir matei pirmą ir paskutinį kartą.

  Dėl Barselonos vadinimo Barsa nieko blogo nematau. Vadinau ir vadinsiu Šeškine Šeškais, Fabus – Fabais, Naujininkus – Naujanais. Ir mano visi draugai ir artimieji taip vadina:) (ne vargoliai, ir ne pavydoliai)

  Dėl vaikų (apsirengusių) nuotraukų postinimo, mamoms galima atleisti, nes joms tiesiog norisi pasidalinti savo džiaugsmu. Va ko negalima atleisti – tai nuogų vaikų ir kūdikių nuotraukų postinimo. Šitokias tai tikrai galima ištremt.

  Pasisveikinimas “O kokie žmonės”, kaip ir jo sinonimas “Šimtas metų” yra acceptable. Žinoma, jeigu naudojamas laiku ir vietoje.

  Katie Melua tikrai nėra blogiausias variantas muzikos pasaulyje. Jau vien dėl to, kad pati kuria, groja ir dainuoja. O ne pažiopčioja į mikrofoną kažkieno surimuotą tekstą. Tokių dainininkų, kad ir kokie nuobodūs jie būtų, šiuo metu tik mažėja. Su tam tikrom išlygom ją galima vadinti netgi nekomercine atlikėja, nes ji turi daug mažiau gerbėju negu visiškas dibilas Justin Bieber.

 40. dovi

  Manau dar butu buve puiku pamineti ir tuos gerasirdzius, kurie visiem paskelbia, kokia uz lango baisi audra, kiek cm sniego iskrito ir paanasiai.

 41. Birute

  Šiaip dar atskira kategorija – išplaukusių, susiliejusių nuotraukų postintojos. Labai gražiai mergaites jautėsi, kokiame nors nutriušusiame klube, bet po ranka buvo tik telefonas. Finale nuotrauka: neatpažįstamas objektas neaiškioje aplinkoje :) ir kaip gi ja nepasidalinus :)

 42. lol

  10 ar 11 punktas: kas dvi dienas keiciantys snukio ir paklodes fotkes

 43. Ave vita

  Nepamineti smailiuku(sypseneliu) megejai. Jei salia juokelio nebus bent vienos sypseneles, draugeliai, matyt, tokie buki, kad nesupras, kad cia jumoras. Taip pat visur brukantys trumpinius(kuriu reiksmes, ko gero, ir patys nezino) LOL, IMHO ir pan.

 44. Instagram

  Dar nepaminėta visiškų atmorozkų klasė, kuri bet kokį šūdą fotkina instagram stiliumi ir įsivaizduoja, kad tai šedevras.

 45. Kristina

  Trūksta gyvūnėlių mylėtojų grupės – ir pati dažnai skelbiu, ir draugai skelbia skelbimus apie “dingo šuo”, “ieškomas šeimininkas”.

   • va taip va

    toks skelbimas buvo išspausdintas šią vasarą “Vakarų ekspreso” laikraštyje: “Dingo jodas šo. Jesli radate … ir nurodytas tel.Nr./ vardas.”
    p.s. straipsnis kažkuo priminė kelių eismo taisykles ar 10 Dievo isakymų – visi žino, tik niekas nesilaiko;

 46. bb

  Lietuviška demotyvacija parodo kokį tragiškai neišvystytą humoro juosmą ir menkus protinius gebėjimus turi eiliniai lietuviai (nors kiekvienas baigęs universitetą). Iš pradžių buvo Erlickas, vėliau dviračio šou, dabar tie paveikslėliai juodame, kurių pateikimo formą nukopijavo nuo pamatyto internete, tačiau visiškai nesuprato originalo idėjos.

  • lol

   pritariu 100%. humoro jausmas isvis labai retas atvejis LT. o apsiskaitymo lygis yra apgailetinas.
   kam nepasitaike zmoniu “su dviem aukstaisiais” ratelyje pasakyt, atrodytu, savaime suprantama dalyka, (na, kad ir bajeri is “Tomo Sojerio”) ir pamayt buka israiska?…

 47. Zurnalas

  Dar yra kategorija tu, kurie bando sukrauti visa Youtube contenta i facebooka.

 48. Zilvaras

  Isties sauni klasifikacija. Galima butu atrasti dar keleta grupiu arba subgrupiu, bet tikrai per akis pakanka ir paminetu :)

 49. I

  Esu didelė Užkalnio gerbėja ir mano diena prasideda nuo Jūsų blogo skaitymo. Tačiau esu ir Coelho fanė. Man jo knygos (ne visos) yra įdomios ir netgi įdomesnės negu daugelis “romaniūkščių”, kurie yra skaitomi sekmadienio popietėmis ar per atostogas. Manau, kad ne veltui P. Coelho knygos susilaukė populiarumo visame pasaulyje. Nepost’inu jo sentencijų, bet man jos patinka, tačiau dėl to nesijaučiu prastesnė.

 50. Viktorija

  Visiškai teisingai parašyta.
  Negaliu pakęsti katinėlių atvaizdų (suprask – neturiu ką veikti šiandien), kūdikėlių nuotraukyčių (vyro nėra namie, bent jūs skirkite man dėmesio), besimaivančių neva draugių foto (aš visdėlto graži, įsitikink ir tu), “kaip žiauriai lyja, ohooo!” (išgirsk mane, nes aš viena tarp keturiu sienų), aš Portugalijoje, čia gera (pavydėk man ir palaikink už tai). Demotyvacijų postintojai ir citatų platintojai – vienatvės kankiniai, ieškantys pasekėjų bent virtualiuose vandenyse, ir tai juos tenkina. Na iš kitos pusės, ok, jei bent tai juos gelbsti nuo beviltiškumo..
  Anksčiau maras puolė miestus, bet mes negalėjome nuo jo pabėgti, o išvengti socialinio tinklo “maro” galime vienu klavišu…

 51. Linksmas

  liudnas tu zmogus

 52. Arba

  Uzkalnis toks pats lekstas ir nuspejamas kaip ir visi jo punktai :D

 53. ibrahim

  Erlicko geriau nieliesti. ir jokiu budu nepainioti su nykaus tautinio humoro kaimieciams bei uzstalei kurejams. Erlickas (ne visas) yra zodzio dizaineris, zonglierius prasmemis. Skaitant bukai – pavirsium, jis gali pasirodyt lekstas pokstininkas, taciau jei skaitantis turi tam tikro literaturinio isprusimo, jaucia zodi, atsiveria labai idomiu ir juokingu dalyku, nauju prasmiu. Bet tai – ne kiekvienam, deja…

  • Erlickas yra nykus ir į žemiausią budulio skonį ir kolūkinį humorą taikantis biezdarius be jokių redeeming features. Palyginti su Erlicku, agitbrigados yra elitinis kontentas.

 54. Ignas

  Dar yra tokie kurie siuntineja jutubes vaizdelius. Jiems irgi turetu buti sitaip: http://www.youtube.com/watch?v=qLlUgilKqms

 55. citan

  Pasigedau dar tų, kur platina virusines žinutes, kad plinta virusas ar kažkas pan. (pvz. pasikeitė FB privatumo politika ir dabar visi gali matyti, kokias nesąmones jūs išdirbinėjate jame). O kur dar tie, kur žino viską, pagal zodiako ženklą. Įdomu, kakučio spalva nuo zodiako priklauso?

 56. varna

  Man rodos dažniau tos merginos rašo po kitų draugių ar pažįstamų merginų nuotraukomis ne „gražuuuu“, o „labai labai“ – suprask, kad jau taip tas grožis pritrenkė prie sienos, kad net kvapą užgniaužė iš po lubų nusitrenkus ant galvos Platono Grožio Idėja.

 57. changi

  Nepaminėti ir intriguojančių/smalsuma žadinančių/klausti skatinančių žinučių rašytojai :) Pvz. “Liko 2 dienos iki…..”, “Jau greitai”, “Ir vel :(“, “Mmmmmm…pagaliau ;)” , “Pykstu” ir t.t. Visi puola klausinėti, o rašytojas maivosi, liepia spėlioti toliau, ir, kaip dažiausiai paaiškėja, nieko jau ten tokio ypatingo nebus ar nevyksta.

 58. Hipokritai

  Dar reikia prideti viena punkta, tie kurie verkia kai kiti daro dalykus kurie jiem nepatinka.

 59. Šėtono Varpa

  Pamiršta dar viena itin baisi grupė – 9gag’o useriai.

 60. ibrahim

  nesigincyciu del Erlicko. kategoriski vertinimai man asocijuojasi su tvarkos ir teisingumo partija. be to nesinori but pasiustam naxui. nei zygio zingsniu, nei zovada.

 61. Jonce

  dar viena grupe tinkama butu – internetiniai bambekliai, kuriems pastoviai arba PMS’as, arba neDapisimas.

 62. Adv. Tomas

  Absoliutus sbrodas yra tie, kurie rašo komentarus. Išskyrus rašančius komentarus p. Rabinovičiaus ir p. Užkalnio protokolams, bet įskaitant išleidusius pasipiktinimo komentarus būtent dėl šio protokolo.

 63. Pravda

  Sveikuuuučiai!!! Nesuprantu, kuo jums užkliuvo katinukai (:

 64. Diana

  Iš esmės Fb yra blogis, visi kas juo naudojasi debilai. Oj, jei tai aš, tai gal dar neblogai (geras kadras).

  Net ir komentuoti yra savotiškas š., bet soriukas, aš irgi debilė :)

  P.S. Tiesa, kreipti dėmesį ir nervintis – blogiausiai išleistas laikas.

 65. me

  manau 9 punktas nebutinai yra tiesa… pvz jei as matau grazia drauges nuotrauka ar pazistamos, tai rasydama “grazu” taip ir galvoju :) tikrai nera kazkokios neapykantos ar pavydo, keiksmazodziu mintyse… ir kodel gi negali zmogus periodiskai ikelti kokia nors savo portretine nuotrauka? Jei esi grazus (-i), kodel to neparodziu kitiems?

 66. hm

  Tiek privardinta straipsnyje ir komentaruose niekingos ir lekstos veiklos, kad kyla klausimas, o kas belieka is Facebook turinio, kas yra nesmerktino ir galincio apsiginti nuo patyciu. Ten juk daugiau nieko ir nebuna, tik isvardintos banalybes, uz kurias esa reikia saudyti ar ka ten daryti…(telefone nera lietuvisku raidziu, pardon). Galgi ir desninga, kad Facebook akcijos taip baisingai nudribo nuo pavasario IPO. Kita vertus – tai ko gi ji apskritai ziurite tie, kurie cia piktinates? Skaitykite National Geographic arba FT, arba pan. turini vietoje Facebook’o.

 67. rasa

  O šis rašinėlis, kuriai kategorijai priskiriamas?

 68. Egline

  :D:D Net nezinau dabar i kokia kategorija taikyt, nes bandau visiems ant sazines vaziuot su savo unicef, unesco ir kitokiais linkais apie vaiku nepritekliu. Va ir siuo straipsniu pasidalinsiu, idant tauta sviestusi. Tai gal as … (kelintas cia bus punktas?) nr. 14 pseudo svieteja-tamsuoliu akintoja?:D

 69. Dom

  Baisiausia vistiek yra debilai, kurie dalinasi ir laikina fakin išsigimusių/invalidų/sergančių vaikų fotkes ir šiaip visokias bjaurybes, tikėdamiesi, kad nuo kiekvieno jų fakin laiko feisbukas tiems vaikams po dolerio centą duos. Bliot.

 70. La

  Dar nepridūrėt tų, kurie savo emocijas išreiškia gif’ais..

 71. GUESSWHO

  Louis C.K. visada žino viską ir visada sako nieko išskyrus tiesą.

 72. Laikas nustoti parazituoti mielas autoriau

  Didziausi parazitai tai tie kurie skleidzia tokia negatyvia energija ir savo nepasitenkinimu uzkrecia kitus. Tokie kaip sio straipsnio autorelis. Isivaizduoja kad yra geresnis uz kitus nes sukategorizavo “parazitus”, bet tokiu poelgiu tik parodo savo proto siauruma ir apgailetiskuma. Joks ismintingas zmogus gyvenime neskirtu ne minutes tokiems niekams rasyti. Is kiekvieno zodzio ir eilutes tik ir jauciasi neapykanta sau paciam, nes jokie zmoniu postinimai nieko nereiskia kol pats nepriskiri jiems reiksmes. jei kas nors nekencia ko nors, tai tik del to kad viduj kazkuria dalim nekencia saves. Kadangi nerviniesi del parazitu ir skleidi neapykanta tai pasako daug apie pacio asmenybe… Greiciausiai tu ne toks ir blogas zmogus, tik labai pilnas baimiu (visas negatyvumas kyla is baimiu – baimiu nepritapti, buti kvailesnis, storesnis, senesnis, negrazesnis, biednesnis, vienisas, nepsiekti savo svajoniu ir tt…). Liudna kad siais laikais kai tiek esam pazenge dar zmones gyvena “uzmige” ir nemato the whole picture. Laikas nubusti. Ir nustoti parazituoti.
  Jei jau turi pomegi rasyti tai rasyk bent kazka kas bus i nauda zmonems ir siam pasauliui, o ne atvirksciai.

  • Ignas

   Ironiskas komentaras jeigu isiskaitai ir pritari toms mintims :)

  • arijas

   Gerai cia.. Lyg savo paties parasyta teksta skaityciau. Mano stiliaus.
   Taciau autoriui netaikyciau sito ivertinimo, kadangi jis ne siaip koks verkslenantis murzius, del visko nepatenkintas. Uzkalnis – didelis savo srities profesionalas, ir jo motyvai tokiam tekstui parasyti negali but lygiai tokie, kaip eilinio bambeklio.

 73. R.

  Žmonės ne tik kad pasiduoda masinėms durnystėms, bet jiems vis dažniau trūksta ir emocinio intelekto. Mano facebookiniams draugams (net išsilavinusiems arba kuriantiems meną) per sunku būna suprasti, kai vienu ar keliais sakiniais aprašau savo emocinę būseną. Nes rašau netiesiogiai, su užuominomis.

 74. Socialiniai tinklai yra skirti totaliai sunaikinti savo asmenini gyvenima ji paviesinant. Visi kiti esantis juose del prikolo ar del nuolatinio teisingu naudotoju reketo prisideti prie ju savidestrukcijos stebejimu ir patys tos savidestrukcijos nedarantys yra parazitai.

 75. O tai isvis ”Logout” darykit ir nereikes cia kurt istoriju. ;)

 76. Ignė

  už paskutinį sakinį galėčiau ir pabučiuoti :D

 77. Egline

  p. Uzkalni, turbut pritarsit, kad sis straipsnis – ironiskas-taip, pasiepiantis-taip, tikrove atspindintis-taip, populiarus- be abejones!!!! bet ar – naudingas….? Kuom nors ji paskaite patobulejom? (galbut zargonu daugiau zinosim, kaip ir beje tai, kad vis dar esam VISI (ir pasisakantysis, ir komentuotojas) tamsus ir netolerantiski, ir be abejones – Protingi is didziosios P!!!!, kaipgi kitaip). Mmm… tai kam tokio tipo info skleist eteryje??? Reitingai :) Ok.

  • Tam, kad žmonės labai noriai skaito ir džiaugiasi, bet, reikia suprasti, tai nėra gerai, jeigu to nepalaimino megztais sijonais killjoy zanudos.

   Džiaugiasi visi, išskyrus jus. Ir panašius į jus. Tuos, kurie mano geriau už autorius ir skaitytojus žiną, ką turi rašyti autoriai ir ką turi skaityti skaitytojai. Nes jūs, savo socialinio atsakingumo ir išsilavinimo dėka, žvelgiate giliau, negu plebėjai, kurie nežino, kas jiems gerai ir ko jiems reikia.

   Straipsnis jums nėra naudingas. Jis yra ne apie jus, ne jums ir su jumis nesusietas jokiu būdu. Šis tinklaraštis yra ne jums skirtas, ne jums optimizuotas ir, ko gero, tyčia rašomas taip, kad čia pasijustumėt kuo svetimesnė, atėjusi į šiuos puslapius.

   Aš neskleidžiu nei šviesos, nei tolerancijos. Aš propaguoju chamišką, užgaulų, pigų, provokacinį, ryškiom spalvom nupieštą ir plačiam skaitytojų ratui taikomą rašymą, kuris yra mano pasirinkimas.

   Aš labai džiaugiuosi, kai užsigauna, siunta, šūdais spjaudosi ir galiausiai prisiprašo užbaninami prarūgusio snukio moralizuotojai, vypsantys seno arklio dantimis, kompulsyvūs taikdariai ir taikintojai arba šilto šlapimo temperatūros gerumo propaguotojai. Nes aš propaguoju savo pasaulį, kur jie nėra laukiami, ir savo vertybes, kurios yra pranašesnės ir vertesnės už jų, nes yra teisingos.

   Ir manęs klauso daugiau žmonių, negu kada nors skaitys visus jų morališkai reliatyvistinius bezdalus. Jie tai žino, ir todėl aš jiems aš esu itin erzinantis, ir jie mane vadina “pavojingu”.

   Man malonu, kad aš trumpinu jų niekingą gyvenimą, o tas bevertes ir šlykščias dienas, kurios jiems likusios, užsėdu savo storu užpakaliu, kurio jie nekenčia, bet patraukti manęs negali.

   • Adv. Tomas

    Bravo Daktare, puikus atsakymas. Belieka p. Eglinei uzsivozti i siena, ka linkeciau jajai kuo greiciau ir padaryti.

 78. Sinuhė

  Man baisiai norėtųsi naujos kategorijos-diagnozės išprotėjusiems sarmatas.lt, Vydūno raštų, žaliavalgystės, skambančių Rusijos kedrų, pseudopatriotizmo, “pamilk ligą savo” ir kito panašaus kliedesio gerbėjams bei skleidėjams.
  Jie, tie darbštieji lietuvių tautos šviesuliai, visomis įmanomomis priemonėmis nepailsdami skatina gyventi TEISINGAI, valgyti TEISINGĄ maistą, gerti TEISINGUS gėrimus ir t.t. Jiems itin imponuoja miškuose, ekologiškose šūdo ir molio trobelėse TEISINGAI gyvenantys parazitai, postringaujantys apie laisvę, gamtą ir energetiškai švarų maistą.
  Tpfu.

 79. ibrahim

  Ziauriai patiko autoriaus programa. Turi zmogus savo spalva ir smarve. sito neatimsi ir nesupainiosi su niekuo kitu.
  Linkiu ilgu gyvenimo metu ir supratimo, kad pasaulis (zmones, idejos, darbai bei visa kita velniava) gali buti visoks, o jame gali buti visaip. Ir tik vienas Dievas tezino, kaip yra gerai ir teisingai.

 80. Egline

  Tikra tiesa, kad prie kompo tikrai neverta ilgai uzsibuti, kaip ir prie tv, kaip ir prie virtuves stalo, nes gali uzaugti ne tik labai diiiidelis uzpakalis, bet ir storas ” koks as fainas” kailis. Geriau eit pabegiot, ar lapus sugrebt – grynam ore prasivedinti ir issivedinti ;) Jau galite mane uzbaninti, kad neduokDie nekiltu ranka vel cia parasyti, aciu.

 81. Justinas

  Sprendimas: Twitteris kol kas yra labai sumanus soc. tinklapis. Ribojamas simboliu skaicius (maziau nesamoniu matosi). Nera kvailu “Like” ir terpiu kur parasyti “grazu” “Ka tu?” ir pan. Visu svarbiausia nera debilu! Kadangi nuotrauku, komentaru, ilgu spaminiu demotivaciju nepateiksi (o jei ir pateiksi tai jas graziai sutrumpins i “linka” ir net neperziurejas suprasi, kad nesamone) tarp deblu jis nepopuliarus. Nera spalvu, paveiksleliu, judanciu objektu. tuomet debilams sunkiai suvokiama informacija. tokiems lengviau spalvint knygele, nei skaityti romana. Labai gerai pamenu Facebooko uzuomazgas Lietuvoje (kai buvo tik ~200 vartotoju) viskas buvo angliskai ir labai besmegeniams (tuo metu dar besiseilejantiems prie one.lt) sunkiai suvokiama. Laikui einant, Facebookas patapo visu debilu Tvirtove, Uzuoveja, paguoda… panasiai kaip cili pica …Taigi jau keleri metai kai teko Facebook atsisakyt, kiti sako. Kam issiregistruoti jei gali ignoruoti? Negali ignoruoti, manau del to ir atsirado sitas straipsnis, kad tiesiog ignoruoti negali. Lygiai taip pat negali negirdet Kate Melua, jei lankaisi jos koncertuose. Sprendimas: i tokius koncertus neit. Rinktis alternatyva.

  • Aš nepasakytau, kad Tviteryje nėra durnių (pvz., klinikinis idiotas Andrius Rudeičiukas ten reiškėsi, kol neužblokavau – dabar man jo nesimato). Bet tikrai, ten žymiai švariau. Beje, ir G+ nėra pasiekęs tokios moronų koncentracijos, kaip FB.

   • Justinas

    blokavimas, atsisakymas bendraut ismest is draugu – metodas… bet jis vekia ir fb ir g+ ir ten gali mest lauk … ka norejau pasakyt, kad terpe yra labai nepalanki debilams, (smegeneles lengviau spalvas apdoroja nei rasytine informacija) o jei tokiu yra tai didele dalis todel, kad kur nors nuskaite ar nuklause “Lady Ga Ga savo tviteryje pasisake…” keturpescias puole registruotis i twitteri ir pradejo nuodyt. Kas be ko sutinku, ir twitterio laukia nevykeliu invazija (tiesa g+ ju greiciau prisipildys del jau minetu spalvu). mano vaistai: ju atsisakyt kiek galima labiau… galima kurt ir savo (debilai savo niekada nesukurs, nes netures ka ten pasakyt, o tuscio lapo nepateiksi… facebookas tushtybes maskuoja)… PVV: protokolai.com geras reikskinys ir jau matosi yra nemazai skaitytoju, nors cia matau be nevykeliu irgi neapseinama, bet vistiek kur kas smagiau. Atsisakyti savo asmeniniu puslapiu ir is tingejimo perkelti savo restorano ar klubo informacija i facebook (su su tushchiagalvishka sulietuvinta zhinute “aplankykite mus feiskube”) yra didziule klaida. Jei info skirta tik “feisbuko” vartotojams – jinai passmerkta buti lankoma tik tu daugumos neismaneliu.

 82. Pingback: Atsakymas skaitytojai, dėl kurios aš nerašau « Protokolai.

 83. Vytas

  Labai geras straipsnis, kiekvienoje eilutėje teisibe:) Tikras malonumas skaityti Jūsų straipsnius. Tikiuosi ilgai neišsisemsite. Sėkmės.

 84. Tiesiog pamiršau paminėti, kad apie šį jūsų straipsnį, kaip ir apskritai apie jūsų egzistavimą, sužinojau būtent Facebook’e – viena jūsų gerbėja pasidalino. Taigi Facebook’o dėka jūsų populiarumas taip pat auga :)

 85. Aurelija

  taiklu.

 86. Adv. Tomas

  Nors internetinių debilų yra daug, bet dar daugiau jų yra tikrovėje. Pasitikrinkite per savaitgalį ir įsivertinkite save ar aplinkinius kritiškai.

  Polinkio į debilizmą požymių sąvadas. Nepilnas , galima tęsti.
  Trumpas sąvado nuostatų aiškinimas:
  a. Žodžiai, išreikšti vienaskaita, apima ir daugiskaitą, ir atvirkščiai, jeigu to reikalauja kontekstas,
  b. Vyriškos giminės žodžiai apima ir moteriškos giminės žodžius.

  Galimai turite debiliškumo požymų, jei :
  1. Žiūrite rusiškas TV, klausotės Russkoje radio, esate ПБК gerbėjas.
  2. Užjaučiate graikus, tikite, kad jie yra godaus kapitalizmo aukos.
  3. Parkuojate automobilį per 2 ir daugiau parkingo vietas.
  4. Nepraleidžiate pėsčiųjų per perėją.
  5. Darydami posūkį, nerodote posūkio ženklų.
  6. Dalyvaujate „Žemės dienose“, leidžiate jai atsikvėpti.
  7. Manote, kad ekonominės ir LED lemputės prisidės prie pasaulio gelbėjimo.
  8. Manote, kad elektromobiliai su akumuliatoriais yra pažangios transporto priemonės.
  9. Komentaruose klausiate : „ O kokį verslą turi yra Žilvinas Grigaitis?“.
  10. Būdami Romoje, pavalgote Trastaverės zabegalkėj ir po to visiems aiškinate apie itališką virtuvę.
  11. Penktadienio vakarais geriate alų.
  12. Perkate dešovą kinietišką krepšinio sirgaliaus atributiką ir ją nešiojate.
  13. Prekybos centre 15 min. svarstote koks vynas geresnis – už 13,99 , 14,99 ar 15,99.
  14. Vaikštote į „jamam“ ir panašius „žiaurius“ išpardavimus.
  15. Rimtu veidu aiškinate, kad gerti ir valgyti kavinėse neapsimoka, nes namie viskas pigiau.
  16. Padavėjams neduodate arbatpinigų
  17. Ilgitės geltonų kvaso bačkų ir gazirovkės automatų.
  18. Manote, kad profsąjungos yra naudingos organizacijos.
  19. Važinėjate su krepšinio rinktinę ir mušate tribūnose būgną.
  20. Žavitės sušiktom eko p a r d u o t u v e l ė m.
  21. Einate į k e p y k l e l e s , o ne į kepyklas.
  22. Po trečio išmetimo iš samdomo darbo aiškinate, kad tuoj atidarysite v e r s l i u k ą.
  23. Ieškote orumo Skandinavijoje.
  24. Jums atrodo, kad Palanga ir Šventoji yra tinkamos poilsiauti.
  25. Bėgate iš didmiesčio kvaitulio bei susvetimėjimo į mišką ir statotės trobą iš bebrų šūdo.
  26. Perkate prekes su brandu „Tarybinis“.
  27. Perskaitę eilinį straipsnį apie LT celebričius, rašote : „O kuo jis nusipelnęs ir kodėl apie jį rašo..“
  28. Aptaškote pėsčiuosius.
  29. Svajojate įsidarbinti JTO ir panašiose tarptautinių lodyrių organizacijose.
  30. Žinote tik vieną kryptį : KUN –LTN.
  31. Esant laisvai galinei taksi sėdynei, sėdates prie vairuotojo.
  32. Žavitės šildymo kainomis Baltarusijoje.
  33. Metate šiukšles šalia konteinerio, bet ne į konteinerį, šiukšlinate aplinką.
  34. Manote, kad per didelis maisto eikvojimas/išmetimas yra blogis ir su tuo reikia kovoti.
  35. Dalyvaujate dviratininkų kritinės masės renginiuose.
  36. Žiūrite laidą „Radžis ieško žmonos“.
  37. Manote, kad Lietuvoje nusikaltėliams skiriamos per griežtos bausmės.
  38. Palaikote ES strūkturų darbuotojų streiką.
  39. Nežinote kas yra James A. Baker‘is.
  40. Paskaitę šį sąvadą, nedarote išvadų.

 87. Druskius

  Druskai tai nėra koks supermamų naujadaras, ji prieš 8 metus jau esu girdėjęs vartojant pačius druskininkiečius, sakydavo varau į druskus, gal neverta stipriai pykti, ant jį šiandien vartojančių žmonių.

 88. Druskai, Fabai, Pašilai… Vilkaviškis – Vilkanas, Los Angeles – L.A., Marijampolė – Marijulė… Normalu taip trumpint, o ką.

 89. KąČiaNe

  Esu neseniai po Social media kursų. Tai apie šierinimą ir laikinimą buvo pasakyta aiškiai: pranešt apie puslapį, kuris tokiu būdu pelnosi reklamą, FB komandai. Tai nelegalu. O pačiame str. nepaminėta dar ta kategorija dūsautojų, kurios (-ie) neva intriguoja savo įrašais, kaip pvz., “Na ir dienelė buvo – nors nusišauk” arba “Liko 5 dienos…”. Ir tada visi klausia, kas nutiko, gal vyno, gal kažką praleidau…

 90. Justina K.

  Šiuolaikiniam internautui reikėtų mokytis atsirinkti jam įdomius ir malonius informacijos srautus, o bet kuriam žmogui, tačiau tuo pačiu ir autoriui – atsipalaiduoti ir vis gi, nors sunku, kai viduje užverda toks didžiulis nepasitenkinimas viskuo kas aplink, pabandyti suskaičiuoti iki dešimties. Ar bent jau iki penkių – o gal padės?

  Mokyti kultūros reikėtų taip pat kultūringai.
  Tikiuosi esate laimingas sulaukdamas daug įvairaus dėmesio bei komentarų. Ir galbūt bent tomis akimirkomis jaučiatės pakankamai pasitikintis savimi tam, kad nustotumėte bergždžiai švaistyti savo laiką skundams ir pasipiktinimui ir tiesiog nusišypsotumėte.

  Informaciją internete reikia mokėti atskirti ir tai kas jums pačiam tinkama atsirinkti – visai kaip grybus miške. O jei jau pasigaminote troškinį iš musmirių ir šunbaravykių, tai nesiskųskite, jog neskanu ir daros silpna, skauda.

 91. Slepinys

  Reikia pripazinti, kad autorius parase tiesa, bet tiesos pateikimo forma prilygsta pornografijai, tai nesufleruoja intelekto aukstumu. Protingas zmogus moka atjausti kita, o noredamas parodyti jo vieta ir evoliucijos laipta nepuola lauztuvu dauzyti per galva. Perskaicius straipsni susidaro toks autoriaus ivaizdis: marozas sedejo kaleime, bet ten kazkoks netiketas laimes faktorius pasuko ji prie knygu, taigi gerb. marozas isejas is zonos prisiskaites knygu, ciupo pirma pasitaikiusi lauztuva ir puole mokinti tauta, reikia pastebeti labai pornografiskas, impulsivus, seiletas ivaizdis. Tautieti turbut erotikai ir pornografijai prijauciate, kad zmoniu taip neuzjauciate? Ir tas banalus suskirstymas, kiek protingu kiek ne… taip ponas marozas save klia i protinguju sosta… neatrodo, gerbiamasai p. daktare Marozai, kad karalius nuogas ? Kitas faktorius, tai kad pone gerb. Marozai jus kabina kitu sipnybes ir nebranda, rodo ne kakita, kad mazai nuo akcentuojamos liaudes tesiskiriate, nes jus paprasciausiai nepastebetumete tokiu dalyku, butumete uzimtas savo egoizmo apdirbimu ir geru savybiu lavinimu ir ko pasekoje issiugdytumete kitiems atjauta ir suprastumete zmoniu esamos busenos aklaviete, o ne izuliai ir ciniskai (kas suflreuoja i minties skistuma greciausiai issivysciusi nuo nuogu uzpakaliuku priklausomybes) smekrtumete. I ponas gerb. tautieti Maroze pretenduojanciu tapti zmogumi is 100 procentu tera 10 ir is tu 10 til 1 pasiekia tiksla ir tampa zmogumi, vaikscijanciu dviem kojom, bet tikrai be lauztuvo rankose. Neteisk kitu ir nebusi teisiamas. O tokio tipo impulsivaus ir nejautraus intelekto veikimo mechanikosi principai tokie patys, kaip siame kilpe: http://nusijuok.net/slapta_kamera.php
  kitaip tariant 0 proto disciplinos ir 0 uzuojautos ar zmogisku vertybiu.

 92. slepinys

  Istiesu, tai nemano reikalas, ka norite ta rasote, kas nori tas skaito (ka sesi ta pjausi..). Man belieka atsiprasyti uz savo tuscia ir kvaila rasliava, jus gi issilavines, subrendes zmogus ir geriau zinote ka darote. Atsiprasau ! Laimingai !

 93. slepinys

  P.S.
  Jus nepraskaiciavote, kad bet koks asilas jusu straipsniu gali pasinaudoti noredamas izeisti kita zmogu. Pvz: bet kas nemegstantis kokios nors kaimynes mociutes ar tetos megstancios katinus (cia skirtingu pavizdziu kiekis bus N kvardratu) ir dedancios juos i facebook gali parekomenduoti paskaityti si straipsni… pasekmes manau visiems aiskios, tai cia tik ledkalnio virsune, is panasiu niuansu ir kyla klausimas atsakomybe uz informacijos turinio modeliavima, viesinima ir jo pasekmes.

 94. Alien

  Kartais rodos, kad autoriaus venom ne kraujas o rūgštis teka, tokia pati kaip “padarų” iš Ridley Scot’o filmo Alien(s). Esant tam tikrai pamišimo akimirkai reikia paaukoti vieną “saviškių” kurio rūgštis tykšdama išdrąsko pasamonėje suformuotas kliūtis ir leidžia pasiekti tas interneto erdves, buvusias visiškai apleistas ir apnykusias. Žodžiu primena marazmatikų senių iš vaikystės laidytą seką: ko čia mokykloj rėkiat, eikit į mišką ir rėkit -> ko čia miške rėkiat, eikit į laukus ir ten rėkaukit -> ko čia laukuos rėkiat, lygtais mokykloj neprisirėkaujat…

  • kazinkas

   Alien, norint suprasti ar cia vieta kokiam nors papildomam komentarui reiketu perskaityti visa kruva pries tai esanciu komentaru, kuriu daugumos nei ivardinti nei sakityti nesinori, bet atkreipiu demesi i viena pacio autoriaus istrauka “Aš neskleidžiu nei šviesos, nei tolerancijos. Aš propaguoju chamišką, užgaulų, pigų, provokacinį, ryškiom spalvom nupieštą ir plačiam skaitytojų ratui taikomą rašymą, kuris yra mano pasirinkimas. ” , cia velgi sazningas savo tematikos pristatymas, kuria perskaites gali aiskiai suprast, nenori neskaityk, kas cia per kokybe[!?] autorius supranta. Neatsakingas zingsnis tik tas, kad autorius visiskai nesidomi informacijos formos pateikimo pasekmemis, bet siais laikais retas kuris sugeba ivertinti ir prisiimti atsakomybe, o sis autorius aiskiai nupiesia savo paveiksla jo nevengia, o propoguoja. Taciau pastebeti, ir taip aiskius dalykus nera kazinkoks menas, tikra meistryste yra sugebeti pateikti patiekala, o ne mesti i ji veida ir sakyti skanaus, tikrai nedaznas zmogenas kuris atras save siose kategorijose pripazins tai ir rimtai susimastys. Iskyla klausimas, kam reikalinga neveiksminga informacija (netinkamai pateikta), yra labai geras komentaras kuri parase Justina K. : “Tikiuosi esate laimingas sulaukdamas daug įvairaus dėmesio bei komentarų. Ir galbūt bent tomis akimirkomis jaučiatės pakankamai pasitikintis savimi tam, kad nustotumėte bergždžiai švaistyti savo laiką skundams ir pasipiktinimui ir tiesiog nusišypsotumėte. ” si komentaro istrauka gerai apibudina autoriaus motyva siu tekstu platinimui. Vertingas visas pastarasis komentaras, ne tik jo istrauka. Manau autorius turetu didziosiomis raidemis uzrasyti: “Aš propaguoju chamišką, užgaulų, pigų, provokacinį, ryškiom spalvom nupieštą ir plačiam skaitytojų ratui taikomą rašymą, kuris yra mano pasirinkimas” taip autorius sutaupytu kai kuriu zmoniu laika, nes kiti tiesiog nepaskaite sazningu pareiskimu ir matydami tik straipsnio situacija, bando atversti kita medalio puse.

Komentuoti

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: